Вітаю. Останні пів-року ловлю себе на думці що в житті настала полоса якоїсь байдужості до всього, до ситуації в країні, до роботи, до близьких людей… Дружина час від часу їздить у відрядження закордон, і шуткуючи запитує чи не знайшов я ще собі коханку. Раніше мене це дратувало, а зараз просто байдуже, наче це запитання чи полив квіти? Але останніми днями задумався над цим питанням, може дійсно близькість з іншою людиною дасть нові емоції, так би мовити поверне до нормального життя. Цікавить саме емоційна складова, може в когось подібна ситуація, як виходили з такого стану? На СЗ не хочу сидіти, є абонемент в Спортклуб, як вважаєте де краще познайомитись с жінкою яку б влаштував такий формат знайомства?
NataliBeautyPro• 21 ноября 2024
Какой такой формат?
Секс без отношений, претензий и обид?
А что с женой секс уже все,не хочется?
Нет эмоций - нужно начать что-то изучать,язык другой, новый навык, так нет нужно искать бабу… примитивно,скучно не вам а вашему члену
Секс без отношений, претензий и обид?
А что с женой секс уже все,не хочется?