А у нас макарошки• 21 ноября 2024

Жінки з нерегулярним циклом, як дізнались про вагітність?

Які найперші симптоми? І коли дізнались про вагітність?
Жена_КотораяСтена• 21 ноября 2024
Набрякли груди і в туалет по маленькому хотілось часто.
Ло Шарик• 21 ноября 2024
Я хочу забеременеть, но не получается.
Поэтому я делаю тест. Нет - то я сижу жду месячные :)

Пс. Забеременеть не получается как раз из-за проблем. Они не глобальные, но вот не получается. Еще подожду. И может опять к врачу пойду. Или это старость :))
Хвець-тець• 21 ноября 2024
Соски болели(обычно перед месячными только грудь) больше никаких. Тест показал на 11й день
Сонечко• 21 ноября 2024
Когда уже все сроки нерегулярности вышли. В 9 недель. Планировали.
Королева Сарказма• 21 ноября 2024
37.1 була
СКИБИДЫШь• 21 ноября 2024
Отслеживала овуляцию и планировали. Тест показал с 8 дня после овуляции (обычно вторая фаза 14-15 дней).
Ничего сложного.
автор А у нас макарошки • 21 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ничего сложного.
Сложно коли цикл по 50-80 днів
Alohomora• 21 ноября 2024
У мене цикл скакав від 30 до 56 днів. Було погане самопочуття десь на 23-24 день циклу, вирішила зробити тест і на овуляцію, і на вагітність. Обидва були -
Через пару днів повторила процедуру, але тільки на вагітність, а на ньому зʼявилась ледь помітна, але друга смужка. Виходить, що якраз вагітний цикл виявився не довгим
СКИБИДЫШь• 21 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Сложно коли цикл по 50-80 днів
Несложно. Овуляцию в любом случае нужно отслеживать, если планируете беременность, так и цикл будет предсказуемее.
Ответ дляСКИБИДЫШь
І що там можна зрозуміти?
СКИБИДЫШь• 21 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
фото
Во 1 для вашего цикла слишком мало тестов. По 5 тестам даже при стандартном цикле 28 дней далеко не всегда получится верно отследить овуляцию.

Во 2 тесты - не самый точный метод, особенно если есть спкя.
Це не перше відслідковування. Станом на 65 д.ц. овуляції не було і напевно, вже не буде(
Жінка з перцем• 21 ноября 2024
Автор, а что врач говорит? По узи же легче отследить
Не зви чайна• 21 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Так якщо не було овуляції, то про які симптоми вагітності може йти мова?
Без овуляції вагітності не буває.
Якщо у вас спкя, то не витрачайте час. Робіть стимулювані цикли чи приймайте якісь препарати для стабілізації циклу.

В жінки ці стабільним циклом і овуляціями може піти 6-12 циклів на спробу завагітніти.
При умові, що інших проблем нема.
В вашій ситуації при 2-3х овуляціях на рік порахуйте скільки на це піде років.

Я вас закликаю до дій, якщо ви хочете результат
Ответ дляЖінка з перцем
На 65 дц фолікули 3-6 мм, чекаю самостійних місячних або викливаю дуфастоном, щоб іти перевяряти труби