Не за всі гроші світу, але щоб ціна = якість
Mary8478580• 21 ноября 2024
Смотря какой у Вас запрос. Если моющий то только такого типа. То что просто с тряпочкой то размазывание грязи, этот реально хорошо моет. Я даже не ожидала. До этого был типа моющий с тряпочкой - фигня, тряпку сняла пользовалась только сухой чисткой
Мы с коллегой по работе такие взяли еще в 2020г.:
все полностью устраивает, она вообще каждый день делает влажную уборку ( у нее 3 кота и собака).
Эту модель уже не выпускают, можно взять что-то подобное, и по деньгам норм было. Не думаю, что робот-пылесос за 30 тыс намного лучше уберет((
Roni-Verona• 21 ноября 2024
в мене такий, вологе прибирання скоріше так пил позбирати, а пилососить добре, карти будує гарно, я задоволена
Ульяша2015• 21 ноября 2024
Ответ дляMary8478580
Я теж в пошуку і по відгуках так як Ви і написали, що всі майже всі заявлені роботи-пилоси які типу мають функцію миття, по факту майже виконують роль віника звичайного, про миття там і мови не має, лише везькання. Тому згідно відгуків свій вибір залишила на робот-пилосос миючий Dreame Bot L10 PRIME, тут на скільки я зрозуміла стаціонарний мішок для мусору на відміну від моделі плюс. Підзбираю грошенят, і обов’язково візьму такий.
Mary8478580• 21 ноября 2024
Ответ дляУльяша2015
Да, у меня вот такая модель, месяца 4 уже, кайф
Брала миючий. Це ж дорожче. Але пожалкувала. уявіть ця маленька тряпочка, 15/10 тоненька, і води там як кіт наплакав, що вона помиє реально . нічого. Так от я цей пристрій для миття витягнула, навіть не знаю де він зараз, і просто сухе прибирання. Кожен день. а вологе вручну. тому моя думка не треба витрачати зайві кошти. і брати звичайний. у них одна функція- їхати і збирати сміття. от моделі різні, фото, відео, ... але кожному своє
Mary8478580• 21 ноября 2024
Ответ дляЯ Тина
Нет, есть моющие которые моют а не размазывают, просто они дороже.
Там даже мопы моются, две колбы с водой внутри
Ответ дляЯ Тина
Підтримую!
Купила робот-пилосос для щоденного сухого прибирання і окремо акумуляторний миючий з можливістю прибирання мʼяких меблів.
Відмінна комбінація)
Рекомендую!
Відмінна комбінація)
Рекомендую!