мистерЛяпсус• Изменено 21 ноября 2024
Скільки уроків брали у інструктора/чоловіка/коханця…..
Скільки уроків брали у інструктора/чоловіка/коханця….. з нуля до першого самостійного виїзду по місту на механіці?
Фенте Фря• 21 ноября 2024
Только с инструктором ездила уроков 15 взяла , с мужем не ездила села один раз и поняла что если буду с ним учиться то никогда не научусь.
мистерЛяпсус
• 21 ноября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Бережіть сім´ю, беріть інструктора
Відповідь буде?)
Без образів• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Відповідь буде?)
зачем женщине водить, если есть такси и муж/коханець? у мужика лапки?
Стигла полуниця• 21 ноября 2024
хлопець десь години півтори вчив на механіці, інструктор 40 обов´язкових + 4 год
мистерЛяпсус
• 21 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Всі чоловіки мають працювати водіями у жінок чи можуть піти на нормальні роботи? 🤣
Гарачий Чокалад• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Відповідь буде?)
Я б з радістю, але вчилась зразу на автоматі. Не бачу необхідності вситись на механіці, якщо машина автомат.
Тому в мене було 10 занять і по трошки сама виїздили. Хотіла ще заняття брать, але інструктор каже не видумуй, не викидай гроші. По троху сама їдь
Стигла полуниця• 21 ноября 2024
Ответ дляБез образів
потому что практично, и не нужно ждать никого
Без образів• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А ей зачем это вождение авто? Есть же такси тогда, я честно не понимаю.
Юпитерная• 21 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Потому что не все женщины клуши и содержанки
Гарачий Чокалад• 21 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Дивно ви думаєте. Нема нічого кращого, ніж бути самостійною. Я як на світ народилась, коли сіла за кермо. Купу справ вирішую за день, з дітьми особливо їх багато. В любий момент сів в теплу машину і не одягаєш 100500 одежок на себе і дітей. Торби не таскаєш з магазину.
Одні плюси!!!
Зараз світ такий, що треба всім мати машину
Одні плюси!!!
мистерЛяпсус
• 21 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Тому що не всюди є таксі. Тому що довіряти чужому незнайомому таксисту більше ніж собі- це дурість
Без образів• 21 ноября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Не особо вижу практичности, один геморрой с соблюдением правил дорожного руху, гаражи, парковки, амортизация, заправка, во время пути не расслабишься. Авто постоянно теряет в цене, на дороге полно неадекватов, а опыта вождения мало чтоб понять как реагировать. Не сильно понимаю ради чего эти риски и напряги.
Слухи-руки не распускаю• 21 ноября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Бережіть сім´ю, беріть інструктора
І малярів для поклейки шпалер
Без образів• 21 ноября 2024
Ответ дляЮпитерная
А, ну да, есть еще бабокони, работяги, рабочие лошади, что любят пахать за двоих.
Слухи-руки не распускаю• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Відповідь буде?)
Був лише інструктор в автошколі скількись там уроків. Ну 2 раза з чоловіком виїхала і все, вперед, помаленько, в правій смузі
мистерЛяпсус
• 21 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Сідаючи в незнайоме авто до незнайомого чувака ви ризикуєте навіть ще не їдучи нікуди
Без образів• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
можливо. Але в нього як мінімум є досвід чималий 🤷
мистерЛяпсус
• 21 ноября 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
В різних автошколах різна кількість годин. Від 10 до 40. Скільки вчилися ви?
Баба_Воля• 21 ноября 2024
Та муж до сих пор критикует
Стаж вождения 15 лет
Еще б это чудо меня учило
Стаж вождения 15 лет
мистерЛяпсус
• 21 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Який досвід? Про що ви?
Додатково до всього, вони можуть бути і після вживання алкоголю, і після препаратів.
Опускаємо психічні розлади, незнання правил і купівлю прав. Як тут писали в темі, 70% прав- куплені.
Справність авто туди ж.
Ніхто вам не дасть ніяких гарантій
Справність авто туди ж.
Ніхто вам не дасть ніяких гарантій
Без образів• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Який досвід? Про що ви?
Справність авто туди ж.
Ніхто вам не дасть ніяких гарантій
Справність авто туди ж.
Ніхто вам не дасть ніяких гарантій
Це зрозуміло. Але на жодних курсах не вчать що робити якщо назустріч їде неадекват на повній швидкості порушуючи усі правила, а таких повно
Стигла полуниця• 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Який досвід? Про що ви?
Справність авто туди ж.
Ніхто вам не дасть ніяких гарантій
Справність авто туди ж.
Ніхто вам не дасть ніяких гарантій
я коли в таксі сідаю, то завжди пристібаюсь, навіть позаду. Бо вони так летять, шо хай бог милує і не знаєш під чим воно
мистерЛяпсус
• 21 ноября 2024
Ответ дляБез образів
І? Цьому і таксиста не вчили
Слухи-руки не распускаю• 21 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Є курси контраварійного водіння. Не для таких випадків, але ж , думаю було б корисно