Чи вітаєтесь ви із сусідьма, навіть якщо ви їх особливо не знаєте. (Варіанти коли знайомі і ви в напружених стосунках не розглядаються)
Результат:
вже голосів:
88 (67.18%)
Так,вітаюсь з усіма
38 (29.01%)
Ні, тільки якщо знаю людину
5 (3.82%)
Взагалі не вітаюсь ні з ким
Альфасамка• 21 ноября 2024
Ответ дляAnn972
Чому саме так?)
бо мені вони не цікаві, навіть не знаю як звати
Альфасамка• 21 ноября 2024
Ответ дляAnn972
Тобто,взагалі ви вважаєте ці норми надуманими і вітаєтесь тільки коли людина цікава вам)? (просто цікавить думка)
ну а шо. живемо 365 днів в одному будинку, шодня з кожним вітатись?
klaraneill• 21 ноября 2024
говорю ’здрасьте’ вообще всем, кого вижу в подъезде. у меня память на лица не очень, поэтому я никого не знаю))
Elenka0515• 21 ноября 2024
Ответ дляOllka
На поверсі ми не просто вітаємось, а всі дружимо.
А в під´їзді вітаємось з усіма. 26 поверхів по 4-5 квартир на кожному
Удалено администрацией...
Апель-синка• 21 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Да, а что, Вы с каждым из них ежедневно пересекаетесь?
А если возле подъезда или в лифте столкнулись - почему бы и не поздороваться? Мы еще и хорошего дня или вечера желаем при расставании.
Ответ дляAbrado
О, це моя біль. Я короткозора і їх невзнаю, вітаюсь лише з тими кого візуально пам´ятаю. За що часто отримую притенщіх від деяких. І до мого малого теж чіпляються чому він не вітається, а він їх просто не знає )))
Це ви з ними десь в місті не вітаєтеся чи біля ліфту?
В нас немає ліфту, на сходинках перетинають, або коли вони на лавках літом сидять. Та і взагалі ми винаймаємо квартиру, я особо з сусідами не знайомлюсь і не розмовляю. Є парочка приємних, одна навіть на чай ходить і смаколики приносить, навчила мене булочки готувати і рулет маковий, ну то, звісно, то з ними вітаюсь і малий т
Ответ дляklaraneill
Аналогічно
Вітаюсь з усіма, кого бачу в під´їзді і в ліфті :)) Та і в нас якось прийнято вітатись з усіма в будинку. Але завжди з острахом думаю, раптом зустріну якогось сусіда десь на вулиці і не впізнаю і не привітаюсь, буде невдобно
klaraneill• 21 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
Аналогічно
пусть же иногда и они первыми здороваются! так и говорите своей совести)
Ответ дляAbrado
То ж із сусідами в основному в районі ліфта пересікаєшся.. кого там впізнавати і нащо. Якщо стоїть, чеккє ліфт або взагалі в нього зайшов - то сусід.