Эта_Шикарна)• 21 ноября 2024

Пізня овуляція (на 70 день циклу)

В когось буває настільки пізня овуляція при нерегулярному циклі? Як ви завагітніли?
Бачу_майбутнє• 21 ноября 2024
Ви на приколі? Як Ви взагалі зрозуміли, що то овуляція? УЗД?
Кили и Манджаро• 21 ноября 2024
Это точно овуляция? Тесты, признаки?
автор Эта_Шикарна) • 21 ноября 2024
Не на приколі, тести, відчуття, узд
автор Эта_Шикарна) • 21 ноября 2024
Якщо в когось є досвід, то поділіться, будь ласка
Бачу_майбутнє• 21 ноября 2024
Ну так якщо Ви так слідкуєте за овуляцією, а не за здоров´ям, і якщо та овуляція дійсно є, то й вагітнейте в неї. І не забудьте перевірити чоловічий фактор
Відкушу все що стирчить• 21 ноября 2024
Тобто ви хочете сказати, що 70 днів тому у вас були місячні?
Більше двох місяців тому...?.
У вас місячні раз на три місяці чи як?

Я чула про тривалі цикли до 50-60 днів.
Але то частіше у підлітків коли йде становлення циклу.
Чи в передменопаузі коли вже затихання.
автор Эта_Шикарна) • 22 ноября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Більше двох місяців тому...?.
У вас місячні раз на три місяці чи як?

Я чула про тривалі цикли до 50-60 днів.
Чи в передменопаузі коли вже затихання.
Так, вони зазвичай так і йдуть 1 раз на 3 міс, і завжди так було
Відкушу все що стирчить• 22 ноября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ви зверталися до гінеколога з цією ситуацією?
Проходили обстеження перед плануванням вагітності?

Якщо немає проблем по гінекології чи гормональних проблем які викликають такий дивний цикл, то лікар мала хоча б дати поради як діяти в такій ситуації...

У вашому випадку мабуть більше підійде відстеження овуляції по УЗД.. може буде більш достовірно ніж тести...

Чи не пропонувала вам лікарка приймати КОК, щоб пробувати вагітніти на ефекті відміни.

’Чимало фахівців сходяться на думці, що короткий їх курс не пригнічує, а, навпаки, стимулює активність яєчників, в рази підвищуючи ймовірність настання вагітності після відміни контрацептивів. Таку особливість назвали ребаунд-ефектом, тобто ефектом відміни. Якщо «відпочинок» яєчників під час курсу гормональних протизаплідних таблеток невеликий (від трьох місяців до півроку), то після їх відміни репродуктивна система починає «працювати» з подвоєною силою, тому шанси на успішне зачаття значно підвищуються’