Оцененная• 21 ноября 2024
Покупець просить суттєво зависит оцінку посилки
Дівчата, всім добрий вечір! Стикалися з ситуацією коли покупець просить суттєво зависити оцінку товару при пересилання укрпоштою. І щоб я за її кошт оплатила посилку. Покупка на суму 97 грн, оцінку просить 2000 грн. Обманути мене таким чином навряче можливо, але нашо? Вагаюсь, чи може взагалі відмовити у продажі бо не розумію який мотив цього всього.
ВЫВсеВрете• 21 ноября 2024
Можливо якась схема трьох? Типу ви відправляєте комусь ніби щось дороге, а там всередині фігня.
Я би не звʼязувалась
Душка-свекрушка)))• 21 ноября 2024
скажет, что Укрпочта что-то украла из посылки, составит акт. Но все равно он получит фигу
ВЫВсеВрете• 21 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Посилки зважують перед відправкою і при отриманні. Навряд
Душка-свекрушка)))• 21 ноября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
если золотая цепочка, то 5 грамм ничего не меняет
ВЫВсеВрете• 21 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
о боже, автор, а ник вам дали
Да тут у всіх в темі як на підбір)
Love_Love_Love_• 21 ноября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
А товар за 97 грн і за 2000 не може важити однаково?
Опля Картопля• 21 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
да, чего нет?
Love_Love_Love_• 21 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
да, чего нет?
Я не у вас питала, я відповіла
ВЫВсеВрете• 21 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Може. Але якщо в місті А відправили 250 грам, а в місті Б на пошті теж отримали посилку вагою 250 грам, то сказати, що щось вкрали по дорозі аж ніяк не вийде.
Гравіцапа• 21 ноября 2024
А может он потом скажет, что заказал у Вас товар за 2тыс, а Вы какую-то дешевку прислали?
Гарантую неперелевки• 21 ноября 2024
А будет чек об оплате 97 грн. Вообще не надо вестись на чьи-то оферы. Мне так кажется.
Гарантую неперелевки• 21 ноября 2024
А толку от этого ? Вообще послать его лесом. Того покупателя.
Оцененная
• 21 ноября 2024
Це маленьке село. Пересувні відділення. І щось мені здається, що посилку на дом приносять, та вони з поставкою складають акт на відшкодування. Потім ділять.
Товари для хобі. Є те, що може зіпсувалися без коробки. Але настойчіво просить без коробки, щоб дешевше було. А оцінка, ладно, хай буде як є.
За коробку грошей не беру, в свої пакую, щоб точно доїхали. Тож дивно...
Гарантую неперелевки• 21 ноября 2024
Какая коробка ? Может в пакет высыпать россыпью ? Может дети балуются, морочат голову ?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 ноября 2024
Я б не продавала. 97 грн не ті гроші, за які варто ризикнути знайти неприємеості на 5 точку
Гарантую неперелевки• 21 ноября 2024
А зачем им оценка,если они оплачивают наперед ? Я всегда пишу 100 грн.
Оцененная
• 21 ноября 2024
Ответ дляХерсон це Україна
спитайте у нього нахібалі йому таке треба?
Спитала, прямо не відповідає. ’Ну відправляйте з оцінкою 97, тільки тоді без коробки, щоб дешевше було
Астоновитесь!• 21 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Оценку просит выше сделать? Я тоже так просила когда игры на пс покупала. Перед этим уже одну посылку с этими играми на на украли, продавец в названии товара указала название игры
Оцененная
• 21 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Відшкодування якщо пошкодити або загублять. Буде та сума, в яку оцінено. Завжди пишу по вартості товару, бо в Запоріжжі, то машини на нп горять, то прилітає.
Гарантую неперелевки• 21 ноября 2024
Оферюги одним словом. Что бы потом не вышло,что Вас в схему приплетут.
Викупана• 21 ноября 2024
Може має знайому на пошті, яка посилку ,,загубить’ і буде з УП вимагати компенсацію. Аферисти, не погоджуйтесь