А я кумедна• 21 ноября 2024

Імена для дівчинки

Народжувати в квітні, імʼя для дівчинки не можемо вибрати. Які подобаються Вам?
Гага Газу• 21 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Та да, Наташа классное, как и Снежана.И в совке Наташ вообще не бьіло,Особенно в 70е)))
Наташи это 50-60-е моя мама Наташа тех годов и тезок было много, Снежана очень редкое имя всегда
Юлия 0811• 21 ноября 2024
Аріна. Тіана гарне, вище писали
Пишу_граммотно!• 21 ноября 2024
Ответ дляГага Газу
Расскажите ето мне, у которой в классе в 80х бьіло 5 Татьян и 4 Наташи))
Телячі ніжноСті• 21 ноября 2024
Єлизавета, Іванна, Надія, Поліна, Євгенія - це ті, що в моєму списку, може яке вам підійде)
Гага Газу• 21 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
У меня в 80-х в классе было 6 Лен и 6 Ир, ни одной Наташи
Бойова• 21 ноября 2024
Юстина мені подобається.
Патриоточка• 21 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Я в 80х народилася і цих Ліль було і в школах, і сусідок, і тьотя моя Ліля. А Майями коріву бабусі називали часто. Як народилась теличка, то Галка чи Майя)))
теличка Майя - то в мае.(бичок то Майор був)
Марта - в марте
квитка в апреле
Зойка ще
Патриоточка• 21 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
у меня в классе было 7 Наташ. я 78года
Ковбой Хагис• 22 ноября 2024
Вероніка- гарне, сильне ім´я
Холодная каша• 22 ноября 2024
Сашуля ,Лізонька,Мирославонька
Пишу_граммотно!• 22 ноября 2024
Ответ дляПатриоточка
у меня в классе было 7 Наташ. я 78года
Ето бьіл сарказм у меня
Повітруля• 22 ноября 2024
Ми маємо чисто українське прізвище,тому розглядали Марія, Соломія, Юстина, Ярина, Ярослава.
Хтомолодець? Я!• 22 ноября 2024
Ответ дляСіточка
Евочек вже кожна друга
вот абсолютно плевать на ваше мнение). вы реально думаете, что я ходила и считала? понравилось- назвала и никого не спрашивала
Мамина корзиночка• 22 ноября 2024
У моих классические имена, Мария и Нина. В списке нравящихся еще были Александра, Зоя,Татьяна, Юния (Юна).
Блискавка• 22 ноября 2024
Ответ дляХолодная каша
Сашуля ,Лізонька,Мирославонька
Мироська
Пишу_граммотно!• 22 ноября 2024
Ответ дляПатриоточка
Марта - в марте
квитка в апреле
Зойка ще
Ви впевнені,що дочка автора буде жити в вашому селі? Я - ні.
Патриоточка• 22 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
а що, в вашому селi вона буде?
автор А я кумедна • 22 ноября 2024
Ответ дляПатриоточка
а що, в вашому селi вона буде?
Вона буде в селі під назвою Київ