Блондинка в Шоколаде• 21 ноября 2024
Як бухати і не товстіти?
Тема не в гумор. З початку війни почала пити. Це єдиний спосіб не зійти з розуму. Живу в місті, де постійні обстріли, дитина інвалід ще і підлітковий вік, розійшлась з чоловіком на фоні його небажання працювати, тепер живемо разом з сином і пашу багато годин в день за компом. Ввечері після роботи сил немає ні на що , і напругу можу зняти тільки алкоголем. Не кажіть про алкоголізм, нехай я зіп´юсь, але саме зараз так легше переживати все що зі мною відбувається. Але півбутилки вина напівсолодкого кожен день та фрукти до нього осідають на боках. Думала за водку, але її чимсь закусувать треба..хто що може порадити по темі? Совєтчіц в білих пальтах прошу не напружуватися.
Потішаюся• 21 ноября 2024
То есть алкоголизм не волнует, а бока волнуют? В чем логика? Бухло калорийное, меньше ешьте тогда.
Блондинка в Шоколаде
• 21 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
’волнуєт’ все. Тому і п´ю.
Потішаюся• 21 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
’волнуєт’ все. Тому і п´ю.
Женщины быстро спиваются: какая разница, что там на боках, если вместо лица - слива сизая?
Добротная• 21 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
’волнуєт’ все. Тому і п´ю.
Прекращайте, це не добре
дякую аж підскакую• 21 ноября 2024
Ответ дляTedik
Пити алко без цукру !без закуски
Тут скорее проблема не в алкашке, а в количестве закусона
Добротная• 21 ноября 2024
Я була в не дуже хороших відносинах, і з подругою ходили вино пити, не добре це, але кинула мужика і все, вина вже не хочеться. Нема проблеми
Море Щастя• 21 ноября 2024
Мама умерла от алкоголя, подумайте как ваш ребенок инвалид будет жить без вас. Хотите быстрее ему адскую жизнь организовать ? Хотя бы уезжайте с Украины
В Европе он хоть выживет , когда вы умрете. А так вы ему шансов не оставляете.
Блондинка в Шоколаде
• 21 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
От як раз вас тут і бракувало. Ви мабуть думаєте, шо знаєте життя, да? Що роздаєте такі поради? Ви не знаєте мене і обставин мого життя. Я і так помираю. В мене онкологія. Так що ви не в темі зі своїми порадами. Є конкретне питання. А ви зі своїми висновками просто не туди попали.
Море Щастя• 21 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Дайте возможно выжить ребенку . Хотите умирайте , но вывезите его в ту же Германию хоть. Ему лучше явно там без вас будет остаться. А там гуляли и у вас шансы на жизнь будут.
Блондинка в Шоколаде
• 21 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Почитайте назву теми, будь ласка
ПотеряласЯ Я...• 21 ноября 2024
Эх, совета не дам, но понимаю вас - сама такая. Уже жопа никуда не влазит, стараюсь не пить, но срываюсь, на утро матерю себя.
Попробую ром с зеро колой, как выше советовали.
ПампушОК• 21 ноября 2024
Честный ответ: никак. Очень калорийный алкоголь.. еще и аппетит вызывает.
Вельми шановна• 21 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
може треба присісти, замість алкоголю, на седативні чи антидепресанти?
Або гідазепам?
Сходіть до лікаря.
В мене була онкологія, то від депресії гідазепамом реально рятувалась.
Або гідазепам?
Сходіть до лікаря.
Мию чакри щоденно• 22 ноября 2024
Бросать бухать, я вспоминаю то чувство когда выпил ,и начинается дикий жор ,ешь все подряд а насыщения не чувствуешь ,зачем Вам это ?
ДелайКак_Я• 22 ноября 2024
Можно на сухое перейти. Но после полусладкого оно, конечно, не такое вкусное.
Можно водку разбавлять томатным соком, так и по градусам меньше будет, и калорий мало. Но алкоголь аппетит возбуждает, тут главное не штурмовать холодильник потом.
Перша на селі• 22 ноября 2024
Сухе червоне, закуска слайси в´яленої яловичини, сир...Беріть дорожче, але менше споживайте, спробуйте розслаблятися бокалом-двома, потім снодійне, беру гіпноз 30 крапель, і спати...
Я тут Живу• 22 ноября 2024
Жирних алкоголіків я ще не бачила.Але вони майже не закушують алкоголь.
ЖаннаНеАгузарова• 22 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Тем более, хотя бы сухое вино пейте, а не эти бормотухи сладкие.