SHelly• 21 ноября 2024

Штраф у трамваї у Львові

Неприємна ситуація. Приїхали у Львів на пару днів погуляти. Одразу з вокзалу сіли у трамвайчик, я приклала картку до терміналу, а чек не видало. Жіночка, що сиділа поруч, пояснила що у них чек не видається (хоча в усіх інших містах і країнах, де я була, видає квиток). Ми їхали з донькою вдвох, тому я приклала картку двічі. На наступній зупинці зайшли контролери, перевірили мою картку і повідомили, що хоча я і прикладала її два рази, оплатилося тільки один раз, бо коли треба сплатили за двох однією карткою, то потрібно, на терміналі натискати кнопку "додати пасажира", якщо не натиснеш, то скільки не прикладай зніметься тільки за один квиток. Контролер навчила мене як правильно користуватися терміналом, а заплатити за доньку не дозволила, каже "я контролер, тож плати штраф 300 грн!!!". До слова, інструкцій як коривтуватись терміналом у вагоні я так і не побачила. Усі розмови ні до чого не привели, тож я заплатила 300 грн...
До речі, з наступного пасажира також взяли штраф, за дорожню сумку. Отак з майже пустого вагончика заробили 600 грн. Досить прибутковий рейс вокзал-центр. Хто збирається у Львів майте на увазі!
Алесс• 22 ноября 2024
Ответ дляЗнову Я
А гость города знает, где продают леокарт?
Как тролить на советчице,так в каждой теме срач устраивают.
А как что полезное прочитать,так религия не позволяет?

Про оплату в транспорте города Львова,я прочитала на советчице.
Я думала везде транспорт бесплатный . Сидела б ото мечтала,смотря в окно. Пока бы не оштрафовали на 300 гривен
Знову Я• 22 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Ну я же узнала
Кто хочет,узнает. Кто не хочет,платит телефоном или наличкой
Так ведь за саму карту еще заплатить нужно. Зачем покупать ее, если человек приехал на пару дней. И сколько глюков было с ней.
автор SHelly • 22 ноября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Прошу не наводити наклеп на наших контролерів! Їм без різниці, свій чи приїжджий, доять всіх. На ФБ сторінці гарячої лінії Львова щодня теми про дебільні валідатори і контролерів, сьогодні от прочитала феєричну історію від львів´янки - ситуація, як в стартпості, тільки пасажирка з дитиною зайшла одночасно з контролершею і при ній спробувала купити квиток через валідатор, контролерша побачила, що валідатор не спрацьовує другий раз, і люб´язно запропонувала скористатися її терміналом. Жінка приклала картку - і вуаля - списало 300 гривень штрафу, а контролерка швиденько змилася з трамваю до того, як та встигла опам´ятатися.
Моя всім порада - краще купуйте квитки через мобільні додатки привату або EasyPay, там миттєво видно оплату, і не треба махатися з тими глюкавими валідаторами. І ще один момент, від якого мене шляки трафляють - у нашому транспорті не діють пільги для людей, які не мають леокарти. Тобто, щоб проїхати з вокзалу до шпиталю, умовному пенсіонеру спочатку треба купити ту кляту леокарту за 60 гривень і закинути на депозит ще 10, при поїздці її треба валідувати, інакше оштрафують.
Нічого собі в них бізнес!
Алесс• 22 ноября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Ото контролерка. Спритна баришня
Удачная• 22 ноября 2024
Да,это так.Самый главный при кол-допустим,вы одна и оплатили картой.Еа след.остановке заходит контроль,пикают вашу карту на своем валидаторе,а там показывает ,что нет оплаты.Просят показать в приложении банка,что началось списание,оно часто идет по гривне в течение суток.Но иногда списывать начинает через полчаса от начала валидации,тогда им не видно и ничего вы не докажете.Контроль во Львове серьезный,вас высаживают,если не платите-вызывают полицию.Ясоветуювсемгостям платить наличкой или купить леокарт в киоске на вокзале,пополнить через приложегие изи пэй,и пользоваться,оплату видно сразу,13 грн,еще и пересадкабесплатная в течение 40 мин.Или платить наличкой 25 грн и обязательно брать билет-чек у водителя
Алесс• 22 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Ну смішно вам, то веселитися. В місті багато переселенців з Херсонської обл і Миколаївської, то це дуже допомагає, з 2022 року проїзд безкоштовний для всіх категорій. Львів міг би теж піти на зустріч своїм мешканцям, не бідніший за КР, але ж ні, вирвати гроші і зіпсувати настрій людям, які приїхали як туристи чи у справах.
Ну в Харкові не менше переселенців.
Ваші претензії до Садового,а не до мене. В мене зараз мер Терехов)
Прагматик флегма• 22 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Ото контролерка. Спритна баришня
Ви хотіли сказати с*ка , а може то останні гроші у мами були, це вже шахрайство в законі. Розхотілося в Львів їздити. Колись мер Львова Садовий приїзжав нам порядки в КР наводити, то його швидко виперли.
Алесс• 22 ноября 2024
Ответ дляЗнову Я
Мы ездили много,хоть и пару дней. Нам она окупилась.
Глюков не было ни разу
Удачная• 22 ноября 2024
Ответ дляViktoryjaG
Но тцк во Львове мужчин не выволакивает из транспорта и не тащит в автобус? Все остальное можно пережить.
Не,они ща остановкой прячутся и потом ловят и в бус
Знову Я• 22 ноября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
От це ви праві. Ще й тому пенсіонеру розібратись з тим потрібно.
Головний кошак• 22 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Где продают карты леокарт,там подробно рассказывают,как пользоваться. И в трамвае есть инструкция. Сверху наклеена,над окнами
А всі всі знають про леокарт? Я дізналась про неї тільки на 3 день перебування у Львові, ото коли оплата телефоном не проходила. Хтось з пасажирів порадив купити.
Алесс• 22 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
В мене и так пожизненный бан. Если б я сказала то слово,что вы написали,был бы полный пожизненный
Удачная• 22 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Треба було другий раз прикласти не зразу,а через одну людину. Або з іншого аппарату.
Так в метро в Харкові карточка не спрацьовувала двічі з одного турнікету
Нет,так не работает
Незнакомлюся• 22 ноября 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Та конечно. У вас штрафуют если ехал дольше 40 минут в трамвае с электронным билетом, но не оштрафуют с бумажным.
Ну, з паперовим квитком якби логічно - як по ньому дізнаєшся, коли ти в той трамвай зайшов. Я рідко користуюся громадським транспортом, навіть не знала про таке обмеження, взагалі здуріти можна - у нас деколи можна чотири зупинки годину повзти через затори. Раніше до епохи леокарт любила купувати в додатку 90-хвилинний, з ним можна було їхати з пересадками.
Удачная• 22 ноября 2024
Ответ дляБулку Дай
Понимаю, но скорее всего никого бы они не вызвали, если бы увидели что человек уверен в себе и понимает что прав.
Вызывают ажбегом, поверьте
Алесс• 22 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Хто заважає узнать?
Я не была во Львове 5 лет. За эти годы и оплата транспорта с 4 грн выросла до 25. Это ж не снимает с мене ответствннности оплачивать проезд)
Птица секретарь• 22 ноября 2024
Ответ дляSHelly
Люди поруч обурювалися, казали, що так не чесно, бо бачили, що я прикладала. Штраф все одно довелося платити. Мені не хотілось дуже сваритися і остаточно собі псувати настрій.
Во Львове это налаженный бизнес. Мы тоже сели на ж.д, не смогли оплатить ни приватом, ни их приложением транспортным. И на следующей остановке заходит рыло. Килограмм 130. Платите штраф.
Хера! Все с последней двери за нас вступились, я принципиально ничего платить на стала, вышли на следующей, я два раза предложила вызвать полицию ну и все снимала на телефон. Оно отвалило. Пошло искать менее осознанную жертву.
Та никада в жизни• 22 ноября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Ага, так логично, что нигде об этом не пишут. Лучше бы переплатила те 2 грн.
Удачная• 22 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Меня возмущает,что дети впо,кто на онлайн в своих городах,во Львове ездят платно,не имеют права бесплатного проезда,так как бесплатный проезд только при ученической леокарте,которую дают в школе львовской при офлайнобучении,а пенсам сделали только 60 бесплатных поездок в месяц...
ТаПрямТам• 22 ноября 2024
Штраф не обов’язковий
Ви маєте право відмовитися від оплати штрафу. Ні в кого немає достатніх повноважень для того, щоб перевірити ваш гаманець. Проте, в такому випадку, ви маєте вийти на найближчій зупинці.

Не бути затриманим
Якщо ви погоджуєтесь вийти на наступній зупинці, ніхто не має права утримувати вас до кінцевої станції або затримувати на зупинці. Але не проявляйте «злісну непокору» працівникам поліції у випадку їх присутності, через те, що ситуація може кардинально змінитись. За це вас дійсно можуть відвести до найближчого відділення поліції, якщо ними буде встановлено, що протокол про адміністративне правопорушення неможливо скласти на місці вчинення правопорушення. Тому краще поводитись спокійно і не провокувати конфлікт.

Ніякого рукоприкладства
Навіть якщо перед вами полісмен, йому заборонено хапати вас за руки, штовхати або ще як-небудь насильно затримувати вас при спробі вийти з транспорту на вимогу контролера, у зв´язку з безквитковим проїздом.

Документуйте порушення
Ви маєте право це робити, Конституція України тому на підтвердження (стаття 34 про вільне збирання, зберігання, використання та поширення інформації). Звичайно, своїм «заячім» проїздом ви порушуєте закон. Але вийшовши на наступній або заплативши штраф ви спокутуєте свою провину.
Головний кошак• 22 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Хто заважає узнать?
Зараз де б не приїхав то можна картою/телефоном сплатити, чи готівкою. Де я писала що можна зайцем їздити?
Взагалі треба нормально обслуговувати і налаштовувати ті термінали. І інструкцію поряд десь чіпляти. Бо воно реально глючна байда. Через оті глюки я не можу нормально сплатити за проїзд. І я ще й винна? Термінал карту не проводить, водій готівку не бере. Я з дитиною проїздом через місто.
Знову Я• 22 ноября 2024
Ответ дляУдачная
А пенсионеры иногородние тоже оплачивают. И сейчас стоимость билета, если наличкой - 25 грн.
Алесс• 22 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
А до мене какие претензии?
автор SHelly • 22 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Хто заважає узнать?
Навіщо туристу знати про леокарт і його купувати? Я приїхала на вихідні і мені треба пару раз на транспорті проїхати. Я хочу просто зайти і опатити за проїзд без всяких заморочок і зайвих мені не потрібних карт. Не розумію, чому в інших місцях, коли заплатив тобі дають квиток і ти впевнений у собі спокійно їдеш. А тут щось кудись приклав і кожен раз думаеш знялися ті гроші чи знову контролери змусять 300 грн платити на рівному місці..
Головний кошак• 22 ноября 2024
Ответ дляАлесс
А до мене какие претензии?
Це ж Ви пишете що всі все зобовʼязані знати
Алесс• 22 ноября 2024
Ответ дляSHelly
Наличка водителю ,он даст бумажный билет
Удачная• 22 ноября 2024
Ответ дляЗнову Я
Да,это так,причем недавно такое сотворили,поэтому сейчас внутри вокзала жд продают леокарт,даже пенсионерам и инвалидам придется купить иногородним.Это бизнес по-львовски,полная поддержка и понимание😐
Алесс• 22 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Где я такое писала🤦‍♀️
Я написала,что мешает узнать,если едете в чужой город.
Вы тут не это,не товой...
ВундерКИНГ• 22 ноября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Она прекрасно знает, что там списывает с задержкой и что приезжие не знают про долати пассажиров, а инструкции нет. Гостеприимство, оно такое
це точно, гостинність у львові, вона така, головне бабки зідрати з гостей міста
Грушки-яблочки• 22 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
При мені дві жіночки заплатили 120 євро, неправильно обрали зони проїзду в с-бані )
Прямо в потязі платили?