Джем Шакіри• 22 ноября 2024
Чи дратувала б вас перша дитина чоловіка з попередніх стосунків?
Поділіться порадою хто в такій ситуації? Коли весь світ чоловіка зійшовся клином на першій дитині
Бойова• 22 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Не правильно розставлені пріоритети сім´ї Винний чоловік. Не вважаю дитину винною
Так чого та дитина вас дратує, не вона ж розставляє пріоритети в вашій сім´ї
АБВГДейка• 22 ноября 2024
А чим вона вас дратує? Ну любить ваш чоловік свою дитину від іншого шлюбу, так це нормально, хоче приймати участь в її житті, це теж нормально
Джем Шакіри
• 22 ноября 2024
Ответ дляБойова
Я б своїй пояснила. Що нічого кожну годину йому настрачувать. Особливо в 12 годин ночі. Може ми трахаємось, почую її повідомлення впаде настій. Може вона трішки відсторонь повинна бути? В нього інша родина, ну як то так по суті
Тектологиня 80lv• 22 ноября 2024
Мого чоловіка коханку дратує. От наприклад дитина розмалювала йому розмальовки фломастером, хотіла показати, три рази подзвонила, а він просто нахамив и кинув трубку і потім у мене щоки і вуха горіли. Дивно, дитина нічого поганого не хотіла зробити. Він купив ляльку, а вона старається, хоче теж йому приємно зробили, але це ніхто не оцінив...
А Я Самая Самая• 22 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Та при чому тут гроші боже. Об мене ноги витирає. Дитину не помічає. А ту любить. Краще бгроші
Так Вы ж сами решили родить закрепить позицию. Вот получайте . Он и не хотел этого вашего общего ребенка и от первого брака всегда ребенка любил и вас это бесило, вы решили рожу ему нашего и будет всё хорошо ) ан нет. Ему нужна была просто женщина , а не та которая родит проблему и обузу. Он вас и в беременность не кружил и к ребенку никак не относиться. Вы сама виноваты автор
Ответ дляДжем Шакіри
Так теперь у Вас будет эта возможность. Вы ж разводитесь. Объясните своей дочке, чтобы папе не строчила, он трахается.
Пишу_граммотно!• 22 ноября 2024
фу
конечно бы бесила
у меня был такой опыт
больше никогда
почти всех женщин бесит
конечно бы бесила
у меня был такой опыт
больше никогда
почти всех женщин бесит
Джем Шакіри
• 22 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Все вірно. Але народила не закріпити позицію і бути головною. Мені добре якщо чесно без дітей. Він любить кінчати і не думає про наслідки. Хоча зараз йому вдячна за доню. І намагаюсь напевно змусити шоб він її любив так же...
Сижу_и_плачу• 22 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
так о том что вы вдруг трахаетесь должна знать 7летняя дочка мужа?))
Джем Шакіри
• 22 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
фу
конечно бы бесила
у меня был такой опыт
больше никогда
почти всех женщин бесит
конечно бы бесила
у меня был такой опыт
больше никогда
почти всех женщин бесит
Мені намагаються втюхати що ні
Бойова• 22 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Сфігалі, я своїм не пояснюю, тато повноцінний учасник виховання, як і мама. Якщо він проводить з нею 50% часу та приймає участь у всіх справах, то так. А якщо телефонний батько, то вибачте, нехай розподіляє час.
Дівчина заглядєніє• 22 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Не здається. Чую по голосовим які щиро їй пише як любе. Мене обзиває і ні в шо не ставить. Чому я повинна любити чужу дитину як він цього хотів?
Автор навіщо ви з ним живите
А Я Самая Самая• 22 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Очень смешно )))) то есть он нужду справлял, а Вы думали это любовь? А когда сказали , что беременны он как отреагировал ?
Бойова• 22 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Ну от доні і пояснюйте, вибач тато кінчає в іншу тьотю, ти тепер на другому плані, а може і на третьому, потерпи, це нормально. Бред.
Дівчина заглядєніє• 22 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Автор яка ви дурна,тій дитині дуже пощастило що батько про неї пам´ятає,мій на нас з братом взагалі забив,а тепер на сторості літ спілкування йому хочеться
Джем Шакіри
• 22 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Не повірите оплатив часного лікаря і аналізи всі 9 місяців. Перед цим був зрив на 7 місяці
А Я Самая Самая• 22 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Проблема автора в том ,что когда эта дочка будет звонить папа просто не возьмёт трубку. Автор или увела мужика из семьи , или влезла когда возможно у ее мужа с бывшей был сложный период как бывает у многих и если бы не автор они бы это пережили. А так, автор влезла, жена узнала, развелась и свалила с дочкой. А муж пришел в себя и не только за дочкой скучает а и за бывшей))))
Джем Шакіри
• 22 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Та тільки він сам їх і вигнав
Лівий Локіть• 22 ноября 2024
У мене одна дитина попередня, у нього три, для мене ваша тролячо-аморальна тема незрозуміла. Ми з цим можемо жити))
А Я Самая Самая• 22 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
О я помню ваши темы)))
Сижу_и_плачу• 22 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
детей не хотели, но любителю кінчати предоставили своё тело не озаботясь контрацепцией.
чем дальше тем смешнее.
ну, вот теперь трудитесь и взращивайте плод вашей любви.
чем дальше тем смешнее.
А Я Самая Самая• 22 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Та тільки він сам їх і вигнав
Ради Вас правда ))))
Джем Шакіри
• 22 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ради Вас правда ))))
Як я думала що так
Ответ дляА Я Самая Самая
Проблема автора в том, что её родная дочь на фоне того, что при ней папа маму лупит и орет без остановки получила определенные проблемы с развитием.
А всё остальное суета. Та девочка и её мама давно далеко и счастливо живут.
А Я Самая Самая• 22 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Як я думала що так
Ну у него же и квартира и доход неплохой? К слову а куда он выгнал бывшую жену с дочерью?
Джем Шакіри
• 22 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ради Вас правда ))))
Тепер розумію був важкий період. Він повівся на мене. Їх кинув і жалкує як всі зараз при підносять
Бойова• 22 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Та тільки він сам їх і вигнав
Зашибісь, і ви бачили, як він вчинив з дитиною і її матір´ю, швиденько народили, молодець. В чому тоді проблема, де двері і дитячі речі ви знаєте
А Я Самая Самая• 22 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Ну автор сама выбрала эту жизнь для себя и своего ребенка )))