Друзі, підкажіть ідеї, для бізнесу з невеликим стартовим капіталом. Дякую Вам!
Ответ дляOdilie
Арендовать гараж и создать там с друзьями стартап. Потом найти инвесторов и выйти на биржу. Всё просто.
По какому направлению и тематике ?
Sova splushka• 22 ноября 2024
Ответ дляOdilie
Ви забули про найважливіший компонент: цей гараж має належати татові-мільйонеру. Ну або мамі-мільйонерці, будемо толерантними.