НеВРотик• 22 ноября 2024

Сдача теории в Мрео

Подскажите пожалуйста
Кто недавно сдавал теорию в автошколе? На компьютере (на котором сдаешь тест) нужно было вводить свои данные? (ФИО)
Сдала неделю назад теорию, а теперь думаю, нужно ли было где-то вводить данные свои

Видеофиксацию проходила, все ок
Цигарний шланг• 22 ноября 2024
Ні. Це працівники вводять інфо про вас. А вам лише визначають номер компа
автор НеВРотик • 22 ноября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Фух
Дякую
Бо побачила, що раніше вказували імʼя та прізвище
А я тупо не памʼятаю, щоб десь на компʼютері я своє імʼя бачила
Цигарний шланг• 22 ноября 2024
Ответ дляНеВРотик
Фух
Дякую
Ой, якби так було, то працівникам додалася би купа клопоту, оскільки не всі вміють писати свої піб без помилок
Там не лише піб вводять, а ще дату народження, інд код.
автор НеВРотик • 22 ноября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Може й так
Я на нервах таких була, що все як в тумані)))
Не хотілось би перездавати через таку дрібницю
Бяки-козяки• 22 ноября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Якби так було, то одні люди могли б здавати за інших.