Завжди брала рожеву, вона класно зволожує, а от зараз взяла голубу, вона з пантенолом. Ефект шикарний . Почервоніння вже другий день не наблюдаю хоч холодно, хочу тепер з тим кремом взяти.
Ответ дляNYC
А мне маски никак. Такой же эффект от простых тканевых.
А я просто в шоці, я вічно борюсь з куперозом і от вперше такий ефект. Кожному своє
Ответ дляNYC
Да, согласна. Сорри, не дописала, купероза у меня нет, как и холодов, а как увлажняющие они никак для меня.
Ну саме як зволоження я б їх не радила з таким захватом ( в мене це теж дуже велика проблема), а от купероз як рукою зняло.