Котомафия• 23 ноября 2024
Вы бы оставили 13-летку саму одну дома на 5 дней?
Почти 14 лет
С собакой
Гравіцапа• 23 ноября 2024
Меня оставляли в 14, но я ходила спать к соседке. И вам страшно, а ребенку тем более
ПАЦАНКА О• 23 ноября 2024
У меня пока нет детей. В нынешнее время не оставила бы. Кто-то узнает, что ребёнок один. Есть риск. Только из-за других людей.
Вспоминаю себя в 13 лет. Запросто осталась бы и есть себе приготовила, продукты бы купила и т.д. Уверена, что большинство адекватны уже в этом возрасте и никто не спалит квартиру и посторонних в дом не пустит.
Но уверенности и доверия к окружающим людям у меня нет.
Пенек Возмездия• 23 ноября 2024
Ні, страшно. Але я суджу по своїх хлопцях 14 і 12, ми залишали їх на вихідні і то, дуже переживали, на 5 днів і зараз би не залишила, їм 13 і 15.
Метелики на душі• 23 ноября 2024
Нет. С собакой или без, это не тот возраст, чтобы оставаться одной на 5 дней. С собакой нужно выходить по вечерам, кроме того. Бомбежки, тревоги - совсем не то время, чтобы рисковать ребенком. Они на вид взрослые, но взрослое решение в экстремальной ситуации принять еще не смогут.
Перловая Кашка• 23 ноября 2024
Ні, не залишила б. Моїй доньці 14, в екстремальній ситуації не приймає ще правильні рішення, може розгубитися.В теперішній час навіть на одну ніч не лишила б
З вишневого садка• 23 ноября 2024
До війни я залишала дитину вдома, 13 років на 10 днів. Але в основному вона була у батьків, недалеко живуть, ночувала там же. Дома бувала, коли з подружками гуляла, вдень по декілька годин. Але зараз би не залишила. Вважаю, що підлітки постійно повинні бути під наглядом.
Спасу мир• 23 ноября 2024
Нет. Во первых сейчас война. Во вторых такой возраст, что кто его знает чем в ваше отсутствие ребенок будет заниматься. В третьих сейчас в принципе страшное время. На одну ночь может быть и рискнула бы (меня в таком возрасте помню уже оставляли), но опять же, если ребенок ответственный
Спасу мир• 23 ноября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Та и взрослые в экстремальных ситуациях часто теряются и не в состоянии совладать с паникой.
Последний вагон• 23 ноября 2024
Ні, моя лягає спати і свічку навіть не тушить(Праску може не вимкнути. Я в її віці декілька разів ледь не спалила квартиру...Хоча діти різні)Але дитина все ж мала щоб самій залишатися вдома так надовго, тим паче війна( якщо ви в Україні)
Залізний занавіс• 23 ноября 2024
Однозначно ні, навіть якщо відкинути війну. 13 років це дитина, хоча й вони вважають себе вже дорослими і самостійними
Ищу Аленя• 23 ноября 2024
Залишила б. Втрьох залишала на 8 днів, їздила в іншу область по роботі. Меншій було 10, середньому 12, старшому 16.
Ищу Аленя• 23 ноября 2024
Ответ дляПоследний вагон
13 років це не мала. Діти в селах виконують багато роботи з дитинства, коли батьки на роботі чому від´їзді. Хати не палять. Та і зараз телефони є, можна дзвонити і розказувати та розпитувати все.
Шкала Радощів• 23 ноября 2024
Во время войны, однозначно нет. Просто нет. И не надо мне рассказывать про ’спокойные регионы’.
Ищу Аленя• 23 ноября 2024
Подруга залишала рази три за рік доньку з собакою, з 14 років, їздила до чоловіка в Європу.
Зубожиння• 23 ноября 2024
Я в 12 років 3 місяці жила сама( батьки потрапили до лікарні). Навчилась готувати їсти, ходити по магазинам, їздила до батьків в лікарню привозила їжу, купувала ліки, домовлялась про лікування і ’вдячності’ лікарям і т.д. Це був ад. Моїй зараз 14 і на день би не лишала. Дитина має бути дитиною і не має вирішувати дорослі питання. Тому коли їду на конференцію/по роботі в інше місто вона або зі мною з народження подорожує,( частіше) або з моїми батьками лишається( рідше).
Люблю ХОЛОСТЯКА• 23 ноября 2024
Ні, не лишила б так надовго. Залишали сина на 1 ніч кілька разів. Йому 12,5. Самі були в годині їзди, і то серце не на місці було. Тим більше у війну.
Все до блиску• 23 ноября 2024
Я своего нет, максимум на пол дня. Но дети разные. Я в таком возрасте оставалась и на дольше.
Ищу-брожу• 23 ноября 2024
Автор, вам виднее насколько ваш ребенок самостоятельный.
Своего оставила бы.
kissulichka• 23 ноября 2024
До 16 лет если на долгий срок уезжаете (от 1 дня) только с нянькой и звонить минимум раз в день
рукиЖимолости• 23 ноября 2024
Я лишала 12-річку на тиждень, але у мене живе племінник військовий, то він періодично ночує. Але як нянька він ніякий.
Ще лишала 12 і 9 років на 3 ночі. З тим же таки племінником.
Перловая Кашка• 23 ноября 2024
Ответ дляСпасу мир
Дорослі, то питання дорослих, а за підлітків ще відповідають батьки і приймають за них рішення