Файна цьоця• 23 ноября 2024

Чи має жінка піднімати таку вагу?

Якщо жінка працює в маркеті, де продається важкий товар: 20, 60, 80 кг. Чи має їй хтось допомогти виставити або запакувати клієнту?
Хитрушка-чекушка• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Так, але навіть один чоловік не підніме часто 60-80 кг
никакой человек и не должен поднимать такой вес, ни мужчина. ни женщина
для этого существуют средства механизации
автор Файна цьоця • 23 ноября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Мені кажуть працівники, що я це маю робити вручну
Манька вертихвостка• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Мене це просить робити керівник або самі вони, коли не встигають, а у відповідь не хочуть допомогти
Треба шукати другу роботу, раз там таке відношення до Вас. Ви ж розумієте, що здоров´я не купиш.
Хитрушка-чекушка• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Это нарушение. Для таких весов существуют погрузчики. 80 грн и мужчина не должен поднимать.
автор Файна цьоця • 23 ноября 2024
Ответ дляМанька вертихвостка
Так, це не перша моя робота така. На інших завжди, якщо велика вага, то всі допомагали один одному.
автор Файна цьоця • 23 ноября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Так, я не можу користуватись погрузчиком, тому, що в мої посадові обов´язки це не входить. Там потрібно пройти спеціальне навчання та мати дозвіл
Ингердия• 23 ноября 2024
Нормы по охране труда регламентированы и нарушать никто не имеет права.
Кундалина• 23 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Что-то не верится про 60-80 кг, 80 кг вообще не каждый мужик сможет от земли оторвать и просто пронести пару метров. А поднять на полку или снять да и ещё не раз - так вообще никто. На складах для этого есть погрузчики.
Кундалина• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
А куда погрузчики делись?
Вы по моему сочиняете.
Ни один человек вне зависимости от пола не может поднять такой груз
Кундалина• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Но для этого есть работники на погрузчики
Хитрушка-чекушка• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Что за компания? Что об этих грузах говорит ваше начальство, а не другие работники? Вот я не верю, что вас наняли в расчете не то, что вы будете паллеты со стиральным порошком самостоятельно носить или холодильники с верхних полок снимать вручную.
автор Файна цьоця • 23 ноября 2024
Ответ дляКундалина
А куда погрузчики делись?
Вы по моему сочиняете.
Погрузчики є, але я не працівник цього магазину. Я працівник від фірми постачальника, моя робота - продавати товар фірми. Погрузчиком можуть користуватись лише працівники цього магазину, в мої посадові обов´язки це не входить. До того ж потрібен дозвіл та сертифікат на користування погрузчиком
автор Файна цьоця • 23 ноября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Це будівельний маркет. Я працюю в цьому маркету від конкретної фірми, в мої обов´язки входить активний продаж товару. На погрузчиках можуть працювати лише працівники маркету.
автор Файна цьоця • 23 ноября 2024
Ответ дляКундалина
Є, працівники маркету. Але вони не хочуть це робити
Я пані прохана...• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Нічим не зобов´язані, але керівник часто просить робити мене не мою роботу, а їхню.
Так это решение Вашего руководителя, а не просьбы коллег или Ваше желание помочь им! Интересная у Вас логика
автор Файна цьоця • 23 ноября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Не лише керівник, але і вони часто просять допомогти
Я пані прохана...• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Судя по описанию Эпицентр... Автор, Вы действительно не понимаете почему такое к Вам отношение? Вы забираете продажи у сотрудников, путаетесь под ногами и до сих пор не поняли почему так? Вы не их коллега и не сотрудник магазина.
автор Файна цьоця • 23 ноября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Які продажі? Те, що я продаю це іде до їхніх продаж, відділ теж отримує більшу зп, якщо продається більше. Продажа іде і мені і їм, лише мені платить фірма, а їм маркет.
Кундалина• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
В смысле не хотят? Это их работа.
И они обязаны ее выполнять.
Кундалина• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Значит в вашей фирме и говорите что вы ничего поднимать не будете и не можете.
И пусть они договариваются о выделении маркером там погрузчика который будет делать то что вы скажете
автор Файна цьоця • 23 ноября 2024
Ответ дляКундалина
Їм навіть великий плюс, що я є. Менше треба людей консультувати, якщо продавців поблизу немає, то я продаю і не свій товар, консультую на нього, цінники міняю. Більше часу витрачаю навіть на не свої обов´язки. Важкий товар треба допомогти лише 1-2 рази в тиждень.
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляВічний двигун
Якщо прописано в посадових обов´язків, то так, має піднімати. Жінкам вже дозволи і в шахтах працювати, так що стать це вже неважливо. Якщо можеш, то значить будеш працювати і робити те, що скажуть.
Я в шоке от того сколько в комментах и на советчице мужиков женоненавистников вроде вас и альфасамки
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
має. Чоловіки всі на фронті
женщинам нельзя поднимать тяжести
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
В лес их шлите
автор Файна цьоця • 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Я теж
Опля Картопля• 23 ноября 2024
Моя вага 42 кг, я якби і хотіла, то не підняла би, це мають робити технічні засоби, як у великих маркетах типу Епіцентра
Вічний двигун• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Дивні висновки у вас, що якщо пишеш правду, то є ненависть до жінок. Я сама жінка і де написано, що я це підтримую? Але це реалії роботи в Україні, де нічого не дотримуються, де жінка, а взагалі будь-хто може працювати по 12-14 годин, виконувати будь-яку роботу, навіть не по інструкціям. Буває що і без норм, іноді навіть без засобів захисту.
Я працювала в офісі, так нашій прибиральниці навіть рукавички не купували, вона за свої це робила, швабру не сучасну, а ту на яку треба ганчірку наматувати. А щодо шахт, то це прекрасна влада України потурбувалася.
Свекруховна• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Де ви працюєте? Ще жодного разу не бачила, щоб чоловіки не допомагали один одному переміщати вантажі, особливо жінці.
Свекруховна• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Зверніться до директора магазину.
Кундалина• 23 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
А вам с этого что?