Информации на сайте нет. Нет температурного режима, утеплителя..
Аноним ФЕЯ• 24 ноября 2024
Ответ дляlena_doc
підкажіть, а за розміром як? я от тільки що дивилася саме на ці куртки. Широка чи вузька? У мене донька не худа, переживаю, щоб застібнулася
Не вузька. Йде на свій розмір. Досить набита, тепла. Має таку підкладку
Єдине зауважте, що вона не має такого вороту на шиї, може піддувати зимою. Мої їздять зазвичай на авто, то для мене це не проблема