Я б такое не носила, но продаю• Изменено 24 ноября 2024
багато мам самих з дітьми?
є сусіди. то з дітьми крім них займаються бабуся з дідусем, і періодично дядько і тітка.
я одна з дитиною. і працюю, і дитиною займаюсь, ну і всіма справами.
і так дивно виходить, я одна маю робити те, що інші родини ділять на 5-6 чоловік))
цікаво чи є такі мами як я, як вони виживають, як морально себе підтримують. бо є різні періоди в житті, і хвороби і тп.
Я б такое не носила, но продаю
• 24 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Та як і всі,все життя сама.Час швидко біжить.
дуже важко постійно?
Я б такое не носила, но продаю
• 24 ноября 2024
Ответ дляМаурита
Батько присутній?
Двоє погодок, займалися ми з чоловіком.
ні
Белая котичка• 24 ноября 2024
Автор,як діти без вроджених хвороб,психіатрії,то це нема проблем порівняно.В моєї подруги дитина аутизм,вже діти дорослі.То там і бабуся покійна з ніг палала і її батьки поки могли,а зараз вона з чоловіком і старша донька і просто жах.А я сама з 2-ма,садок,школа,здорові,та й Богу дякувати.Не легко,але вчаться і вперед.
А ось і я• 24 ноября 2024
Я лишилась сама. Ще й мама дуже неочікувано і в один момент стала лежачою. То був піпєц. Зараз мама трохи допомагає з уроками та готує. Це велика допомога. Більше помічників немає. Найскладніше зараз для мене те, що нікому водити малого на всі позакласні заняття.
Я б такое не носила, но продаю
• 24 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
по тій причині в моєї дитини нема позакласних занять
А ось і я• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну я навиворіт вирертаюсь, аби були. Прошу сусідів, друзів, шукала жіночку, яка б водила за гроші, англійську знайшла так, щоб приходила до нас додому. Де ви працюєте?
Белая котичка• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
дуже важко постійно?
Ну як,як ти один в них,то можна зрозуміти.На цілому світі нема нікого,просто як з тобою що станеться,то інтернат,ну це в моєму випадку.Десятиліттями спати не могла,Богу молилася,переживала,що б на ноги поставити.Зараз вже легше-край,без мене не пропадуть,але ще хочу допомогти,звісно,що б легше було їм,а ніж мені.
А ось і я• 24 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Так, це реально фобія...
Я б такое не носила, но продаю
• 24 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
а скільки зараз років?
батько дитини є, просто не допомагає мені
Я б такое не носила, но продаю
• 24 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
Так, це реально фобія...
і в мене. вже якицсь психоз.
постійний страх, що щось трапиться((
не можливо жити нормально
постійний страх, що щось трапиться((
не можливо жити нормально
Белая котичка• 24 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
Я шукала в школі-були репетитори по мова,математика і танці.А з 6 класу вже самі ходили.хто що хотів.Трохи пізно,але і в басейн бігали і малювали ще.
А ось і я• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
і в мене. вже якицсь психоз.
постійний страх, що щось трапиться((
не можливо жити нормально
постійний страх, що щось трапиться((
не можливо жити нормально
Змінюйте мислення бо воно матеріалізується. Подумайте, як полегшити собі життя. Проводьте час з дитиною. Скільки років? І ким ви працюєте?
Ух яка ж Я• 24 ноября 2024
У мене є чоловік, але так як він військовий - його і до війни майже не було вдома.
Моя мама померла, свекруха дуже у віціі живе дуже далеко. Тобто від батусь допомоги і не було.
Старший після серйозної хвороби.
Якось звикла сама. Ніколи ні на кого не поклалась. До 15 років старшого жили лише на зарплату чоловіка. Бо це були постійні реабілітації і працювати я не могла.
Потім знайшла роботу онлайн і працюю вдома. Це полегшує життя.
Але в мене такий настрой, що діти ніколи не були тягарем. Мабуть цей настрой і допомагав.
Зараз старший вже студент, меншій 10.
Старший після серйозної хвороби.
Зараз старший вже студент, меншій 10.
Я б такое не носила, но продаю
• 24 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
дитині 7. та яке має значення ким я працюю((
Я б такое не носила, но продаю
• 24 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Старший після серйозної хвороби.
Зараз старший вже студент, меншій 10.
Старший після серйозної хвороби.
Зараз старший вже студент, меншій 10.
я сама собі іноді тягар
А ось і я• 24 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Старший після серйозної хвороби.
Зараз старший вже студент, меншій 10.
Старший після серйозної хвороби.
Зараз старший вже студент, меншій 10.
Ким ви працюєте онлайн?
Це реально супер. Я з початку війни рік працювала онлайн, то наскільки ж мені було легше! Зараз теж мрію знайти відлалену роботу бо на все мене не вистачає
А ось і я• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Має велике значення. Може ваша професія дозволяє вам працювати з дому або зробити ненормований графік. Це дуже полегшує все
Я б такое не носила, но продаю
• 24 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
в ковід і на початку війни працювала з дому - не легше.
нема чітких меж роботи - навалюють і навалюють
А ось і я• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Шукали інші варіанти роботи?
Белая котичка• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
а скільки зараз років?
Давно нікого нема.Я обжилася на новому місці,куди заміж вийшла.Вже 25 років тут живу,є друзі,знайомі,колеги,сусіди.Якось вимерли всі за 2 роки.А моя родина є сестра і мама,далеко.Сестра інвалід після ДТП,але бідашка собі раду дає,а мама злягла,я її забрала вже як 2 роки-інсульт,заміна кульшового,інсулін,катаракта-сліпла.Але вже встає в туалет,ну закриваю і на роботу,все зроблю і вона день лежить,впринципі норм.
Я б такое не носила, но продаю
• 24 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
я не знаю, чи зможу вийти заміж. як згадаю перший шлюб - не хочеться ні хвилинку комусь присвячувати
Я б такое не носила, но продаю
• 24 ноября 2024
Ответ дляРву и мечу
Я одна была. Никаких бабушек не было
були щасливі? бо я постійно в грузі якомусь
Рву и мечу• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
В целом, да. Но повышенная тревожность постоянно меня кошмарила.
Ошеламиссимо• 24 ноября 2024
Занимаемся только мы с мужем все 16 лет. Он работает без выходных и отпуска. Я работаю последние 2 года с 1 выходным в месяц, если успеваю всё сделать. А не успеваю, потому что работу и всю остальную жизнь я впихиваю между больницами и лабораториями. У меня инвалидность. Дочка с психиатрией и она не спит. Интеллект в норме. Пока с безсонницей никто не смог помочь, третий год. Направили в Киев. Для меня эта поездка- сверхчеловеческие усилия, с моим диагнозом. У мужа отсрочка закончилась, на новую подали, но её ещё нет. Верчусь по больницам, врачам я сама. Ему надо много работать, чтоб было ща что это делать. Сегодня с утра сдала ей анализов в двух лабораториях на 5 т. 3750 стоит только один мелатонин по крови. Все остальное вдоль и поперек тоже сдано, это десятки тысяч гривен. Никто не выдает помощников, повара, банкомат, к проблемам по здоровью. Вы сейчас мне напишите- ну так муж зарабатывает, уже легче. Не спорю. Но мы с мужем одеты в давний секонд при этом, ребенок тоже почти все секонд.
Я бы выбрала просто работать, и просто растить здорового ребенка, и быть здоровой сама. А так мы работаем и тянем.
Белая котичка• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я заміж більше і не розглядала,день на роботі,не було коли голову вверх підняти.Житло в кредит,діти,то вже ніяк не виходило.
Я б такое не носила, но продаю
• 24 ноября 2024
Ответ дляРву и мечу
просто без причини?
ох, я думала, що я одна така...
вам вдавалось жити повноцінним життям і давати його дітям?
от зараз встала, дитина в телефоні - а в мене ну так сил нема встати і піти погратись чи на вулицю. просто така втома накопичується за робочий тиждень
ох, я думала, що я одна така...