Перекус беру завжди• 24 ноября 2024
Хтось був у церкві, як вам?
Мамаша в бигудях• 24 ноября 2024
Я ходжу до церкви, мені подобається. Завжди допомагають якщо щось сталось. Я не одна
Радикальная• 24 ноября 2024
Ну в церкві...як в церкві.
От заходиш і зразу розумієш, що ти в церкві
Забризкана водою• 24 ноября 2024
Ніяково якось було. Тільки зайшла, то на мене одразу бабкі якось засудливо дивилися. Ще одна якусь фігню почала нести. Більше не хожу.
Донька цікавилася і хотіла зайти, а я побоялася зайти.
Зайканалужайке• 24 ноября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Это ведьмы. И дежурят они там специально, чтобы у людей отбивать желание туда ходить. Им это удалось
Істеріомама• 24 ноября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Начали говорить,что грешницам и блудницам здесь не место?
Забризкана водою• 24 ноября 2024
Ответ дляІстеріомама
Ні. Щось інше. Давали вказівки що робити. Типу свічку купити і поставити. Що типу не має чого стояти під якоюсь іконою і т.п.
Хочу на Балі• 24 ноября 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
страннее вопроса еще не было
Не хотите ли черешни?
Істеріомама• 24 ноября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
А чего вы ушли, игнор и все,вы ж зашли зачем-то.
Телефон Рубика• 24 ноября 2024
мне в православных не нравится. душно, ладаном сильно пахнет.
в католических мне хорошо.
черная мамба• 24 ноября 2024
В дитинстві була на екскурсії в Печерській Лаврі, то не дуже, все через тих самих знаменитих бабок, яким все не так. В УГКЦ і католицьких храмах такого нема, та навіть в Манявському скиті (ПЦУ) коли підійшов монах і попросив (не наказав) накинути хустину, він був настільки доброзичливим, що прохання сприймалось цілком нормально.
Дюйм оф о4ка• 24 ноября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
страх в глазах смотрящего. В источнике ’ красота в глазах смотрящего’, но у вас именно страх осуждения.
Часто у вас так?
Цветочница• 24 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
А це десь в біблії написано, що хустинку треба?
Зайканалужайке• 24 ноября 2024
Ответ дляЦветочница
Так, написано *жіночки повинні молитися з покритою головою, а чоловіки якщо покриють голову, то сором їм*
Латвийские_Номера• 24 ноября 2024
Питання з розряду: хто дихав? вам як?
Ви реально думаєте що існують лди, хто бодай раз не був в церквах?)