Рогнеда Карповна• 24 ноября 2024
Вы завтра идете на работу?
Рогнеда Карповна
• 24 ноября 2024
Ответ дляДуняша
А какая причина не идти?
Плохая погода
Помогалочка• 24 ноября 2024
Ответ дляДуняша
А какая причина не идти?
Наприклад, можна ще їхати: на машині, метро, конем в кінці кінців.
Помогалочка• 24 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Плохая погода
Погана погода - це коли каміння з неба падає. Ну або як мінімум смерч....
Я тут с краю постою• 24 ноября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Йду, бо дітей ведуть до школи. Якщо тривога, то явка 99%
У нас якщо тривога то приводити в школу після закінчення
Помогалочка• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Є школи, до яких діти добираються довго. От вони йшли до школи 30 хв і тривога. Що їм робити?
Жена миллионера• 24 ноября 2024
Нет конечно, мы дома с детьми до весны законсервировались, как Мумми семейство.
Не пью, не курю• 24 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Плохая погода
А что там, невже сніг в кінці листопада?
Я тут с краю постою• 24 ноября 2024
Ответ дляПомогалочка
нам нагадують в групі ’приводити після тривоги’ , я ще навіть думала ну а батькам кому на роботу їхати то як
Не пью, не курю• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Тем более если в школе укрытие, то странно оставлять ученика без него
Помогалочка• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
То нагадування для тих, хто ще не вийшов з дому.
Капризуля• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Звісно, робота ж важливіша за безпеку дитини. Зовсім не думають в тій школі про це.
Не пью, не курю• 24 ноября 2024
Ответ дляКапризуля
А родители что, железный купол над ребенком создают? В школах укрытия, это ли не та самая безопасность?
Я тут с краю постою• 24 ноября 2024
Ответ дляКапризуля
В школі хоч нормальне укриття, робота звісно не важливіша але це не дуже пов´язано в даному випадку
Дуняша• 24 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Плохая погода
А ну, я з дома працюю, мені погода ролі не грає. Але коли їздила в офіс, то погода мало кого цікавила
ЧукИГеки• 24 ноября 2024
Буду фотографировать свои вещи и выкладывать на сайт на продажу. Другой работы ,пока нет🥴