Можливо хтось народжував у
Гузь - 5 пологовий чи у Талько - 1 пологовий.
Як все пройшло? Яке відношення?
Можливо іншого лікаря порадите, або когось порадите взагалі обійти стороною.
Дякую!
Як все пройшло? Яке відношення?
Дякую!
Ответ дляЧупакабраЗеБест
есил хотите иметь такие фото у себя в альбоме ,то эток гузю
Читала відгуки Зої, вона бідна кожного року пише. Це жах і горе.
Тому і запитую ще раз, бо двоє знайомих народжували у нього, то залишись довольні і радять його. Зайшла у відгуки і засумнівалась.
І розумію що про кожного лікаря можна почути як хороші так і жахливі відгуки.
Поки є час, то збираю інформацію.
Ответ дляalencheg
Я у Гузя в 2016, всім задоволена, плановий кесарів розтин - шва навіть не видно
Але загалом 5 роддом ще та клоака. Якщо є договір з нормальним лікарем, то ніхто не зачепить. А так болото, ще й лякатимуть всілякими ускладненнями і качатимуть гроші(
У меня не было договора плановое кс было на 10 е февраля а приехала 5го на экс с дежурной бригадой,был Гузь как раз на смене, никто ничего не просил не пугал , отношение супер
Ответ дляGuzelli
Мене теж ніхто і ні про що не просив. Головне, туди не потрапляти на збереження до родів, на останніх строках. Якщо, не дай Боже, щось іде не так, то проблему роздувають до неймовірних розмірів, коли часто і проблеми то вже нема. Особливо гидотною персоною мені видалась тоді ще лікар-початківець Інна Знак і завідувач відділу гематології (якщо не помиляюсь, при проблемах з кров´ю) Скирда. Той вже готовий був і плазму замовляти, і кров на операцію (не безкоштовно звісно, але ж хто рахує в такій справі гроші, коли мова йде про народження маляти - на тому і виїжджав), і купу аналізів надважливих кожен тиждень (дуже небезкоштовно). Я вже пішла в сусідню платну лабораторію і перездала той аналіз, який шуму навів і через який я опинилась в стаціонарі. Аналіз був майже ідеальний, то ця Знак заявляла мені, що показники змінюються кілька разів на день, і просто до сказу не хотіла мене виписувати. Коли я нарешті підписала договір про народження з лікарем, він мені сказав нікуди більше не ходити і нічого не здавати, тепер він вирішує і планує - і , о диво, від мене всі відчепились! І на операцію того придурка ніхто не запрошував, і ніякі замовлення плазми/крові не знадобились. Коли я все перепитувала про це свого лікаря, він тільки всміхнувся і відповів, що в мене все в порядку, патологій зі згортанням крові немає (і аналізи в приватній лабораторії це підтверджували, а от щотижневий грошовий аналіз, який виконував сам Скирда, кожен раз виявлявся вкрай поганим). А на випадок форс-мажору в них завжди все є.