АсобеннАя• 25 ноября 2024
Чому кіт двигає миску з водою?
Лапою її двигає постійно, як приходжу ввечері додому, то миска вже в іншій кімнаті, а вода розлита
фан L.O.S.T.• 25 ноября 2024
мій так робив коли води було небагато або несвіжа. Змінила на мисочку більшого діаметру та через день повністю оновлювала, то перестав бунтувати
Пік Антна• 25 ноября 2024
ржу. мой кот пьет воду из ведра- всегда стоит налитое ведро. пусть попробует подвигать))
энциклопУдия• 25 ноября 2024
Кошки любят пить из больших емкостей - поставьте огромную миску - и пить начнет больше, что полезно, и гонять ее не сможет
Бутербродница• 25 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Мой из трёхлитрового бутля хлебает))) специально для него стоит всегда полный.
Но умудряется его шоркать, тот бутыль. Все боюсь, чтоб не вывернул.
ВЫВсеВрете• 25 ноября 2024
А ви миску ставите поруч з їжею? Більшість котів такого не люблять. Це природою закладено. Якщо вода поруч з їжею, вона може бруднитись. А коти люблять чисту воду.
90x60x90• 25 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
у мене теж стоять пластикові 5 літрові, він якось скакав ввечері, втулився з розгону в відро, воно тріснуло і вся вода на підлозі
Пік Антна• 25 ноября 2024
Ответ для90x60x90
это как надо было постараться
90x60x90• 25 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
это как надо было постараться
не знаю. я переживала щоб він собі нічого не зломав, але обійшлось, відро взяло на себе удар :)