ЭмчЭндЭм• 25 ноября 2024

Тренери проходять основи педагогіки?

Підкажіть, спортивний тренер же закінчував якийсь факультет фізкультури - отже проходив основи психології, педагогіки ?
Я до того, чия вина, якщо тренер неспроможний навести лад в групі дітей і застосовує колективні покарання ?
автор ЭмчЭндЭм • 25 ноября 2024
До речі, це стосується і педагогів
Кому там слова не давали• 25 ноября 2024
Учителя, преподаватели тоже проходили педагогику и психологию, но не всегда справляются
Федорино Горе• 25 ноября 2024
Ну так вас і покарали - вигнали з групи.
До речі, впевнена, ви не перевіряли освіту тренера. Він може бути і без неї.
автор ЭмчЭндЭм • 25 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
То хто винен?)
автор ЭмчЭндЭм • 25 ноября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Кого вигнали?)) де я це писала ?
klaraneill• 25 ноября 2024
так ведь и педагоги разные бывают, для кого-то такой тиранический стиль норма
автор ЭмчЭндЭм • 25 ноября 2024
Ответ дляklaraneill
Що в такому випадку роблять?
Рання пташка• 25 ноября 2024
не всі хто працює тренером закінчували педвуз. Тренером часто працюють бувші спортсмени, які взагалі можуть не мати ніякої освіти крім спортивного досвіду
автор ЭмчЭндЭм • 25 ноября 2024
Ответ дляРання пташка
Дякую
автор ЭмчЭндЭм • 25 ноября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Не перевіряла. Це мені особисто в тренера питати чи виходити на директора спортивного закладу?
автор ЭмчЭндЭм • 25 ноября 2024
А взагалі як у ваших дітей ? Я так розумію колективні покарання зараз норма ? Батьки вважають що це закаляє дитину і їй на користь ?
автор ЭмчЭндЭм • 25 ноября 2024
Тому що всі мовчать . А моя дитина після таких покарань виходить з тренування в сльозах. Не розуміє чому всіх наказали , якщо винен один
Бойцовская• 25 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Приватний заклад? Платіть і далі
автор ЭмчЭндЭм • 25 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
Приватний заклад? Платіть і далі
Та навіть у школах таке часто.
Які були б ваші дії?
klaraneill• 25 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
лучше с директором конечно поговорить. или просто искать другое место для занятий, раз тут такой тренер. маловероятно, что он исправится, скорее на детях потом выместит еще сильнее(
klaraneill• 25 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
ну что значит сейчас норма? это всегда было в спорте, жесткие методы воспитания, наоборот это более старая фишка, сейчас многие стараются гуманизировать обучение, а тренеры ’старой закалки’ вот такие, как ваш
автор ЭмчЭндЭм • 25 ноября 2024
Ответ дляklaraneill
Тренер якраз молода дівчина....
Бойцовская• 25 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Та навіть у школах таке часто.
Які були б ваші дії?
Що таке ’покарання усіх’ в школі? Є план уроку. Є методи протидії зриву уроків.
Бойцовская• 25 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Тренер якраз молода дівчина....
Ой, то не гімнастика? А то є відомі світові школи
автор ЭмчЭндЭм • 25 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
Коли вчитель залишає на перерві весь клас, якщо хтось балувався на уроці і не встигли.
Коли хтось балується, тому додаткова домашка всім.
Коли хтось розмалював парту і вчитель не знає хто .. і т.д.
Бойцовская• 25 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ви в адекваті? Є санітарні норми. І ви знаєте що таке ’додаткова домашка’? Є норми дз. А для парт є чіткі місця дітей на уроці. Нема страшного, якщо батьки куплять безпечний засіб і парта буде до ладу приведена (а куплять, бо закупляє школа хімізне). Тільки яким боком парта і тренер? Ви ж обрали спортивний гурток. Там правила тренера
автор ЭмчЭндЭм • 25 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
Я - так.
Ви питали що таке покарання усіх в школі.
З приводу спорт.кружка - тобто правила тренера і він робить що хоче і наказує як хоче ?
Бойцовская• 25 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я - так.
Я не знаю що таке покарання в школі ’для всіх’.
А в приватній - ви обираєте самі. Моя дитина не ходить в установи за гроші, де є приниження.
Що саме ваша тренер робить?
klaraneill• 25 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Тренер якраз молода дівчина....
значит ее воспитали такие строгие тренера, и по-другому она не умеет. ну или просто характер деспотичный, такое тоже бывает. в любом случае, если ребенку некомфортно, лучше заниматься в другом месте, я не знаю, какая должна быть отдача от занятий, чтобы закрывать глаза на такие негативные моменты...
Неновая почта• 25 ноября 2024
Те матюки, которые я слышу от футбольных тренеров на тренировках, проходя мимо спортплощадок, и те методы воспитания, о которых рассказывают мамы мальчиков, отнюдь не свидетельствуют о пед. образовании или чем-то подобном.