Аристократка-тунеядка• 25 ноября 2024

Города граничащие с Польшой

Подскажите пожалуйста города которые граничат с Польшой, может подскажите где более менее в городе безопаснее на Ваш взгляд или опыт, заранее спасибо за ответ.
Золота орда• 25 ноября 2024
Карту відкрийте
ДеньгиНеСдаю• 25 ноября 2024
То шо кацапи шукають що побомбити!?
Всім рот на замок!!!
автор Аристократка-тунеядка • 25 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
То шо кацапи шукають що побомбити!?
Всім рот на замок!!!
При чём тут кацапы, думаю выехать с детьми на время, у кацапов интернет и карта есть.
ДеньгиНеСдаю• 25 ноября 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
А у вас немає?
Тут тільки напиши де не прилітало...і за паро днів прилетить, особливо якщо ляпнути що там щось військове є

Весь захід в ціломі відносно спокійний...ставре приорітети і бюджет і вибирайте...
Я тут Живу• 25 ноября 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
А у вас нема ?
Я тут Живу• 25 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А у вас немає?

Плюсую.
Заходу багато де прилітає, але нічого в новинах , крім найбільш гучного, не озвучують.
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А у вас немає?

Дякую!
Злюка-закусюка• 25 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Плюсую.
так отож
Мост_Устал• 25 ноября 2024
Навіть Лукашенко знає як картою користуватись.
Відкриваєте ГОГЛЕ і все буде ок.
Новорічна пальма• 25 ноября 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
А ви не вмієте користуватись картою і інтернетом? Хоча цілком можливо, якщо ви не в курсі, що міста не «граничат» з іншими країнами, вони можуть знаходитись близько до кордону
Новорічна пальма• 25 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Плюсую.
Аж стало цікаво, де це на заході часто прилітає. Невже отой єдиний приліт дрона на Закарпатті маєте на увазі?
Анонім Завгосп• 25 ноября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
є й такі, які прямо на кордоні, виїзжаєш з міста в іншу країну буквально :)
Новорічна пальма• 25 ноября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Є. І тоді вони знаходяться на кордоні. Але не «граничат». По тій простій причині, що країна не може мати кордон з містом, тільки з іншою країною. Немає кордону Ужгород-Словаччина, є Украіна-Словаччина.
Анонім Завгосп• 25 ноября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
а, ну з такої точки зору ви, звісно, абсолютно праві :)
Золота орда• 25 ноября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Удалено администрацией...
Новорічна пальма• 25 ноября 2024
Ответ дляЗолота орда
Удалено администрацией...