Добрий день. Взяла електронну довідку про доходи, а там написано що я отримувала з/п аж до жовтня 2024 року, хоча я з 2021 року не працюю. Це шо? І як це виправити? Дякую)
Не виправдовуюсь• 25 ноября 2024
В мене був такий фокус .В 2012 році я стояла на біржі.Простояла 9 місяців,та й пішла працювати.Але коли з´явився електронний кабінет ПФУ,то я побачила там записи,що я працювала і отримувала кошти.Я пам´ятаю,що мені пропонували роботу від біржі,але я відмовилась.
Тобто за мене хтось отримував кошти.
Ответ дляНе виправдовуюсь
Тобто за мене хтось отримував кошти.
Ого 😨
Ну я не стояла на біржі, і в кабінеті пфу є запис що я звільнена. А в довідці таке.
А як ви вирішили питання? Вам виправили?
Не виправдовуюсь• 25 ноября 2024
Ответ для8Tetiana
Ого 😨
Ні,я нічого не робила.Просто зрозуміла,що на біржі щось хімічили.Списали на мене кошти і отримали їх в свій карман.
Я з таким стикалася в житті,коли на людей нараховували гроші,а вони про це не знали.Гроші отримували ті,хто цим керував.
Ластоноша• 25 ноября 2024
Ответ для8Tetiana
Ого 😨
Если вы в декрете и получаете пособие 860 грн, то в справках 7ок и 5 ок указывается минимальная зп
Ластоноша• 25 ноября 2024
Ответ дляVIP Mama
Вам потрібно звернутися у відділ соцзахисту для надання довідки про Ваші нарахування ( вказати період). Раджу все це робити тільки пісьмово та отримати входящій реєстраційни номер.
Никуда автору не нужно обращаться, всем кто в декрете и получает пособие, в справках о доходах указывается минимальная зарплата
Атятя_тётя• 25 ноября 2024
Ответ для8Tetiana
Як я зрозуміла - соц. захист (код вказано). Але я такі суми не отримую (там 7100-8000 грн). У мене з соц. виплат тільки допомога на дитину 860 грн
То у вас мабуть дитина до 3-х років