Печальки.нет• 25 ноября 2024

Дівчата, це брак?

На взутті іде цільна проклейка, а в цьому місці наче відстала, але і не так щоб прям глибоко.
Залізна тьотя• 25 ноября 2024
нет
ДваДваВісім• 25 ноября 2024
Не думаю що брак
Алина-1240• 25 ноября 2024
Нет
автор Печальки.нет • 25 ноября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Не думаю що брак
Якщо бачите, вона далі іде лита, і так скрізь окрім цього шматочка
Гуляю босоніж• 25 ноября 2024
Можна рахувати, що брак, може пропускати воду в тому місці і згодом відвалитися.
автор Печальки.нет • 25 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ось за це теж переживаю
Баррикадница• 25 ноября 2024
Ответ дляПечальки.нет
А полностью покажите боты ?
Залізна тьотя• 25 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
у меня было подобное, ничего не отвалилось и не протекало)
я и заметила не сразу даже. А автор с лупой разглядывает, абы придраться
Аліна Миколайчук• 25 ноября 2024
Ні
Гуляю босоніж• 25 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Ну клас. Але якщо можна взяти без такого, то чому б ні?
автор Печальки.нет • 25 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Не з лупою, вони реально скрізь проклеєні і виглядають цільними, а там не приклеєна частина виходить.
Залізна тьотя• 25 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Так почему не взять сразу))
автор Печальки.нет • 25 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Так почему не взять сразу))
Тому що я з ансвір замовляла, це тепер місяць чекати повернення коштів. І я без ботів і без цих коштів виходить.
Гуляю босоніж• 25 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Так почему не взять сразу))
Ну є різні варіанти, вплоть до того, що в магазині зразу не побачила.
Я в тому році так черевики купила чорні, приходжу додому, дістаю з коробки, один чорний, а другий сірий
Їду назад в магазин міняти, дістаю там, а вони однакового кольору. Виходимо з продавцем з магазину в коридор ТЦ і там уже видно, що колір різний. Просто в магазині таке освітлення, не було видно зразу
Залізна тьотя• 25 ноября 2024
Ответ дляПечальки.нет
Забейте тогда и носите. Если что-то будет вдруг там не так, в любой мастерской поправят
и покажите какие)
Гуляю босоніж• 25 ноября 2024
Ответ дляПечальки.нет
Фігня виходить. Попробуйте туди щось просунути, накшталт тонкого листка паперу, якщо дійсно проходить, то мабуть повертати.
Може це тільки скраєчку так візуально і далі заливка є?
Почемучка• 25 ноября 2024
Это просто подошва, это даже не стык с кожей. Я такое частенько наблюдаю, у сына на зимних такое и ничего.
автор Печальки.нет • 25 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Та там не тільки листочок проходить. Воно там і потовще щось влізе. Так, воно далі все добре приклеєне, і на іншому такого нема.
автор Печальки.нет • 25 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
Це не підошва, там стик з резинкою яка вже є частиною взуття
Залізна тьотя• 25 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
да это вообще кантик недоклеен. Никак не влияет на носку
Почемучка• 25 ноября 2024
Ответ дляПечальки.нет
Это видно что приклеяно что то, по типу ободка. А не цельная подошва.
Почемучка• 25 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Согласна
Я_канеша_извиняюсь• 25 ноября 2024
Ответ дляПечальки.нет
Тоді ліпше віднести у взуттєву майстерню, щоб порадили. Може, превінтивно можна щось зробити, не чекаючи, поки пропустить воду
Гуляю босоніж• 25 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Сама правильна порада
автор Печальки.нет • 25 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
Ні там частина взуття прорезинена, і на стику з підошвою ця дірка
автор Печальки.нет • 25 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Сонячний зайчик• 25 ноября 2024
Ответ дляПечальки.нет
фото
Брак
автор Печальки.нет • 25 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Брак
Я теж так вважаю. Буду повертати(
Задираю носа• 25 ноября 2024
Ответ дляПечальки.нет
поставить в таз с водой и проверить
автор Печальки.нет • 25 ноября 2024
Ответ дляЗадираю носа
поставить в таз с водой и проверить
Дякую за пораду, але повернення після такого не приймуть 😄