Мудробаба• 26 ноября 2024
Куди їхати...
Є можливість усією сім´єю з дітьми 9 і 13 років виїхати за кордон. Куди - не знаємо.
Хто де?
У кого які відгуки?
Я архітектор, муж розробник. Мову тільки англійську знаємо.
в Україні нічого не маємо, житло в окупації.
є авто недороге.
запасів коштів теж небагато.
з якої країни почати і де найкомфортніше?)
Хто де?
У кого які відгуки?
є авто недороге.
запасів коштів теж небагато.
Полюю на дрони• 26 ноября 2024
Ответ дляАнаномчикус
особливо Швеція
А що не так з нею, що я пропустила?
Пишу каліграфічно• 26 ноября 2024
Ответ дляПускаю бісики
А ви своїми спробами підколювати людей.
Ну то буває, коли більше ніде свій авторитет підняти. Хай щастить)
Вы прям подняли свой авторитет в этой теме. Ждём вас ещё
Зайканалужайке• 26 ноября 2024
В Ірландію пробуйте. Там є знайомі. Все супер. Але величезна зараз проблема з житлом.
Польщі все рівно на дипломи- українці для них нища раса. Ще ті сусіди..
Німеччина на соціал можна, але треба пережити табір.
США треба буде починати з низів, наші українці- заклюють. Пощастить лише, якщо потрапите на роботу де нема наших. То ще ті побратими
В Канаді аналогічно.
Почитайте про Нову Зеландію. Ми на неї дивимось
В Канаді аналогічно.
Пускаю бісики• 26 ноября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
У мене все гаразд, дякую за ваше піклування, але не треба.
Полюю на дрони• 26 ноября 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Америка
Грошей багато треба зразу, особливо з дітьми. Мін. Тисяч 50 на перших кілька місяців.
Ананомчикус• 26 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
А що не так з нею, що я пропустила?
Ні роботи, ні фінансової підтримки (5 євро в день на дорослого), житло самому зняти практично нереально.
Попельшка• 26 ноября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Так автор и раздел такой выбрала. Прям знак для нее!
Точно.Это тот случай,когда уже всё решил,но решил удостовериться,что сделал правильный выбор.
Love_Love_Love_• 26 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
В Канаді аналогічно.
Нашо їм починати в США і Канаді з низів якщо вона архітектор, а він розробник і вони знають мову?
Полюю на дрони• 26 ноября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Вони зможуть віддалено працювати, все можна вирішити.
Ананомчикус• 26 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ну ну, давайте
Попельшка• 26 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
В Канаді аналогічно.
Точно,США,Канада,Нова Зеландія це ті країни,куди взяв і поїхав по своєму бажанню
Ще Австралію забули.
Гжегож Бженчишчикевич• 26 ноября 2024
Я сдала свою квартиру в Киеве
За эти же деньги сняла в Румынии в комплексе есть все, даже бассейн во дворе. Зарплата у меня сейчас небольшая, но мне на все хватает. Буду сидеть до конца войны
Ананомчикус• 26 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Після одного візиту в лікарню за цінами для туристів гроші закінчаться. А підуть на директиву - то купа умов і обмежень.
Оновлена версія• 26 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я б в Швецію, Данію, Норвегію поїхала
О розовые блогеры отрабатывают свою зп))
Як_наготую...• 26 ноября 2024
Ответ дляАнаномчикус
особливо Швеція
А що не так в Щвеціі? Вже в третій темі зустрічаю про неї. Завжди вважала цю країну розвинутою та з високим рівнем життя
Котики-муркотики• 26 ноября 2024
Ответ дляВ танке
Друзья на Бали снимали виллу 1,5 года , и в итоге купили себе и решили остаться. Муж там онлайн работает
А детям там что делать?
Котики-муркотики• 26 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я б в Швецію, Данію, Норвегію поїхала
Туди треба з двома машинами.
В танке• 26 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А детям там что делать?
Наслаждаться жизнью , у них онлайн учатся 3-4 часа в день их дети
Love_Love_Love_• 26 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ви приїхали в США зі ста тисячами?
Тётушка Лошадь• 26 ноября 2024
По своему опыту ехать там где Английский там меньше времени потеряете на изучение нового языка. Ну и там где можно приравнять диплом или найти работу. Хорошие специалисты всегда нужны в езде, но без знания языка дипломы не нужны нигде.
220В• 26 ноября 2024
Ответ дляПопельшка
Основное в посте ’ грошей небагато’.Значит куда надо ехать?Все хором:В Германию!!!
Естественно, что в германию на пособия. Автор и тему создала в разделе германия
Тётушка Лошадь• 26 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
По своим наблюдениям вижу , многие знают язык на уровне начальных классов не говоря уже на уровне своей рабочей сферы . А все говорят знаю язык..
Гжегож Бженчишчикевич• 26 ноября 2024
Сам вопрос - с какой начинать страны? Автор только в начале 🤪пути. И где лучше всего ? Там, где лучше всего - мы бы все давно жили 😂то ли стеб, то ли такая наивность
Непогодка• 26 ноября 2024
Ответ дляВ танке
Як можна там жити? Це тільки відпочити приїхати
Непогодка• 26 ноября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Мені тоже так подобається оце ’вивчили мову, діти знають мову краще німців і в школі відмінники’.
Я вже мовчу про діловодство, грамотність в написанні документів і тд
В танке• 26 ноября 2024
Ответ дляНепогодка
А вы пробовали ?)
Непогодка• 26 ноября 2024
Ответ дляВ танке
А вы пробовали ?)
Ні звичайно.
Але ж приміряти приблизно можна на себе.
Це просто кардинальна зміна життя
Бабка-байкерша• 26 ноября 2024
Никто никогда не рекомендует Польшу. А я в Польше, сегодня ехала на работу и поняла, что мне тут хорошо, тяжело, но хорошо. Все украшено к праздникам, климат мне очень подходит (леом не супер жарко, зимой не очень холодно). Дети ходят в школу, меньшему тяжело язык,а старшему как-то пошло. Мы с мужем работаем. учим язык, уже закончили полициальную школу, пошли еще учится, да тяжело, но это мелочи! я каждое утро благодарю Бога, что тепло, тихо, есть свет и вода, и живем нормальной жизнью, готовимся к праздникам, обсуждаем рождественские хлопоты (елку, стол, подарки), не вздрагиваем от каждого шороха. Единственное ненавижу и боюсь тут салютов. страшно до мурашек, мне это пытка , а не праздник эти салюты. Хочу ли я вернуться в Мариуполь? Не знаю..... В этот Мариуполь, который сейчас однозначно не хочу, он уже не мой, это другой город