Барабасиха• 26 ноября 2024
Вопрос знавцям української мови.
З дитиною робили тестування з української мови. Трохи є питання і сумніви по результатам і відповідям. Хто може подивитися, чи коректні відповіді? Прикріплю скріни де ми помилилися....
Ответ дляКоренная киевлянка
Ще скажіть що за часів ваших батьків була клична форма та інше, введене пізніше в українській мові
У п´ятитомнику «Сучасна українська мова» (1969—1973) узагальнено здобутки досліджень на той час усіх структурних рівнів української мови.
Там уже була прикладка. Не п-здіть якшо не знаєте
Барабасиха
• 26 ноября 2024
Ответ дляNo problems
Зазрю вашій впевненості в собі :) але ж ви таки здали атестацію, правильно?
Здали, і що? Можу ще сказати, що моя дитина вчиться в двух школах. До 15 годин в одній, де вивчає 2 іноземні мови, а ввечері має заняття по айті, фізиці і алгебрі- геометрії, тож якщо вона не буде знати, що таке прикладка, чи , наприклад, що прекрасне це присудок, ми це якось переживемо....
Але я всім дякую за допомогу і роз´яснення. Ми намагаємося вчитися.... Як виходить
Директриссимо• 26 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Але ж ви плануєте, що дитина буде здавати ЗНО. Як?
No problems• 26 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Чого ви так в штики? Ок, вітаю зі здачею, я просто спитала.
No problems• 26 ноября 2024
Ответ дляДиректриссимо
Здати на 100 можна й інтуїтивно.
Директриссимо• 26 ноября 2024
Ответ дляNo problems
Здати на 100 можна й інтуїтивно.
При такому рівні дуже навряд
Барабасиха
• 26 ноября 2024
Ответ дляДиректриссимо
Як вийде ) може підженемо потім з репетиторами
Ответ дляБарабасиха
Автор, візьміть репетитора на три місяці, він натаскає здати те зно, не парьтесь
Директриссимо• 26 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Укрмова дуже важка у вивченні. Якщо ви зараз запустите, потім і з репетиторами буде дуже складно надолужувати
Барабасиха
• 26 ноября 2024
Ответ дляNo problems
Та ні, не в штики, я просто пояснила, чому ми так безвідповідально ставимося до навчання в школі... Бо не встигаємо.... Багато батьків просто забили на другу , українську школу, бо дитині то важко.... Ми ще тягнемо трохи....
Барабасиха
• 26 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Так і планую в майбутньому....
No problems• 26 ноября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Ви так вишукано жартуєте, що дехто сприймає всерйоз.
Коренная киевлянка• 26 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Як красномовно. Це теж у школі вивчали, чи може ви дипломована філологиня?
Директриссимо• 26 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Не складно. Технарям тим більше. Скільки таких знаю.
Як на мене то складно. Хай для розуміння спробує пройти тести з нмт, для розуміння вимог
Вкаблучках• 26 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Ми на сімейному навчанні, тому так.... Не знаю як будемо здавати те ЗНО
Авторе, сепаруйтесь.
Не ви на сімейному, а ваша дитина.
Єдине що можете зробити - перед зно класах з 10 найняти репетитора.
Або навчити самому розбиратись. Але якщо це паралельна школа з основною, наприклад, іноземною - не завантажуйте дитину.
Якщо збираєтесь повертатись і дитина здаватиме зно/нмт - пошукайте репетитора кррще
Не ви на сімейному, а ваша дитина.
Капитошечка• 26 ноября 2024
А взагалі дякую автору за тему. Три з половиною дорослі люди моєї сім´ї дізналися нове з мови, а також багатенько оточуючих з вайбер-спільноти.
Плету корзинки• 26 ноября 2024
Фото 1 : означення
Фото 2: Дніпро, Весна, Поводир, Федько-халамидник
Фото 3: А -присудок, Б-обставина, В-присудок, Г-обставина, Д-додаток
Коренная киевлянка• 27 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Перед чи кома не ставиться у вашому реченні.
Перед тим, як задавати мені такі питання, хоч правильно їх оформіть.
Перед ’хоч’ кома не ставиться - перш ніж мені ставити такі зауваження, вивчіть правила. Двійка вам, псевдофілологиня. У вашому дописі ще кілька помилок
Навіть більше: у кожному вашому дописі помилки.
Коренная киевлянка• 27 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
’Кому ставимо між частинами складносурядного речення, що виражають одночасність, послідовність подій, протиставлення, причиново-наслідкові зв´язки.
Для поєднання простих речень у складносурядному використовуємо також єднальні, протиставні, розділові сполучники (кому ставимо перед ними): і, й, та, але, проте, чи, або; не то..., не то...; чи..., чи...; ні..., ні... тощо.’
Але ви, звісно ж, такого не вчили ....
Ответ дляКоренная киевлянка
Я знаю про всі свої помилки, а ви про свої в курсі? Перед хоч кома не ставиться у вашому паралельному світі, розумію
Коренная киевлянка• 27 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Та вже всі впевнилися, що всі ваші правила з вашого паралельного світу. Це ж яке невігластво: писати з помилками і іншім вказувати на... псевдопомилки.
Правило я вам вже скинула, але ж ви, звісно, будете все заперечувати. Ви тоді хоч підручник відкрийте, звірте відповідність. А то НЕВДОБНО все у вас виходить
Ответ дляКоренная киевлянка
Я пишу як хочу, бо я знаю правила, на відміну від більшості тут.
Ответ дляКоренная киевлянка
Хто всі? У цій темі тільки ми з вами
Коренная киевлянка• 27 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ми вже всі побачили, як ви знаєте правила. Якщо ви вважаєте, що маєте право писати, як хочете, то чого іншим вказуєте? Подвійні стандарти?