Мудробаба• 26 ноября 2024

Витамины для беременных

Подскажите пожалуйста, вы всю беременность принимали витамины?
Я пью фемибион 2, уже почти 30 неделя
А они так подорожали
Да и вообще, ценовая политика +- у всех одинаковая
Боюсь кидать их, но одновременно, может можно уже и не пить
Там в основном фолиевая кислота, которая нужна больше в 1 триместре
Спасибо за ответы!
Несу пургу• 26 ноября 2024
З першою дитиною намагалась приймаии елевіт не зайшло. Ну і фольку приймала.
З другою дитиною нічого не приймала принципово.
автор Мудробаба • 26 ноября 2024
Ответ дляНесу пургу
Все ок було, коли не приймали?
Як ви себе відчували?
БолеИменее• 26 ноября 2024
Приймала фембіон другий триместр, третій нічого не приймала.
ГЛЮкоза• 26 ноября 2024
ничего не принимала
по потребности магне В6 (помогало от судорог)
Не служанка• 26 ноября 2024
Я приймала Елевіт всю вагітність і майже весь період ГВ.
Якщо хочете зекономити, то окрім, звісно, повноцінного здорового харчування обов´язково приймайте йод (йодомарин або будь-який аналог), він необхідний для розумового розвитку малюка. 200 мкг на добу, або по результатам аналізу сечі.
Щоб не полетіли зуби треба приймати кальцій, але з ним обережно, щоб не нашкодити дитині, у дозах прописаних лікарем.
Ошеламиссимо• 26 ноября 2024
Всю беременность принимала. С 38 недели только не покупала уже новую пачку. Тоже Фемибион.
Несу пургу• 27 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
Все ок було, коли не приймали?
Як ви себе відчували?
Все було ок.
Добродійка• 27 ноября 2024
Нічого не приймаю, потрапила на прийом до адекватного платного лікаря,який дуже чітко все пояснив по вітамінам та іншим препаратам, розклав по поличкам, що в нашому регіоні проживання достатній комплекс продуктів харчування та їх різноманітність,які повністю перекривають потреби у вітамінах та фолієвій кислоті, які в свою чергу треба призначати лише якщо аналізи підтвердили дефіцит. За прогестерон він взагалі дуже ретельно підходить до призначення, бо це не просто вітамінки.А моя лікарка, яка веде вагітність без будь яких обгрунтувань призначила стандартний набір Елевіт, Фолієва кислота, прогестерон. Все більше схиляюсь, що штучно усіх садять на пігулки і викачують гроші. І нажаль жінки сліпо вірять і мало читають потрібної інформації, бажано з декількох джерел+послухати лекцію нормального лікаря, а не акушерки чи гінеколога зі звичайної жін.консультації чи райлікарні.
Проня_Прокоповна• 27 ноября 2024
Я пила витамины до последнего. И фолиеву кислоту
автор Мудробаба • 27 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Підскажіть будь ласка, а ви в якому місті знаходитесь?
Хочу потрапити до вашого лікаря, якщо можна ❤️
Добродійка• 27 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
Ромни
Аноним_1858• 27 ноября 2024
Фолієву кислота дешева. Пийте звичайну форму. І йод 200 мкг. Більше нічого не треба. Я сама в шоці скільки грошей вже вгрохала на вітаміни, узі, аналізи. А думала наївна, зараз по нсзу все безкоштовно, ще й вітамінів насиплять повні кишені. Ага, де там.
Не служанка• 27 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
У нашому регіоні це у якому? Майже всім українцям притаманний йододефіцит. Ну може крім приморських регіонів. Мені йод прописували дві лікарки гінеколог (по 150-200мкг) і ендокринолог 200мкг. Я тричі здавала аналіз на йод. Йододефіцит підтвердився, до того ж гострий. Коригувала дозу і приймала деякий час навіть більше 250 мкг. Почитайте, які можуть бути наслідки, якщо його недостатньо в організмі матері. Так само щодо фолієвої кислоти. І які аналізи ви здавали, щоб впевнитись, що у вашому раціоні всього достатньо?
А фолієва кислота взагалі копійки коштує, нашкодити нічим не може. Нащо ризикувати і ставити експерименти над здоров´ям своєї дитини. Є норми, проводились дослідження і фолієву назначають всім вагітним не просто так.
Добродійка• 27 ноября 2024
Ответ дляНе служанка
Ви самі написали, що аналізи здавали, тож якщо у Вас все було в нормі, а йод призначали все одно, то це ненормально! Якщо є підтверджений дефіцит-звичайно призначення має місце
Добродійка• 27 ноября 2024
Ответ дляНе служанка
Теж саме і з фолькою чи іншими препаратами, якщо показники в нормі навіщо її пити!? Про всяк випадок? Питання не в ціні, а в наслідках необгрунтованого вживання. Чи Ви реально думаєте настільки наївно, що фармакологія працює ’щоб допомагати, а не заробляти’? Більшість досліджень є типовою промивкою мізків і не більше. Думайте глибше, бо поверхневі роздуми пригнічують критичне мислення.