Железобетон• 26 ноября 2024
Затримка після гістероскопії
В цьому циклі була гістерорезектоскопія. Видалили поліп.
Місячні так і не йдуть і навіть натяку на них немає.
Цікавить, як у вас прийшли місячні після гістеро? І чи відрізнялись вони інтенсивністю?
Як_наготую...• 26 ноября 2024
в мене теж потім місячні були пізніше, на скільки днів пізніше не памятаю, бо це було 6 років тому
Железобетон
• 26 ноября 2024
Ответ дляДжавеліна
Гормоны призначали?
В цьому ж циклі пила антибіотики, які призначили
Гормони з наступного циклу
Колгоспниця• 26 ноября 2024
Зазвичай такі операції роблять в середині циклу і потім кажуть, шо відлік циклу починати з дня операції, тобто затримка +-14 днів, то норма. Хоча це мені при операції на яєчниках говорили. А от як при втручанні на матку, то хз, поідеї гормональний фон же не порушений.
Железобетон
• 26 ноября 2024
Ответ дляКолгоспниця
В мене був поліп, якого не видно на узд, тому що він не випуклий, а «плоский». Він заплітав ендометрій. Тому видаляли його одразу після місячних на 8 день циклу, поки ендометрій не почав наростати, шоб його було добре видно.
Зазвичай цикл 28 днів. І за тиждень починає нити живіт і я відчуваю, що скоро почнеться. Сьогодні 31 день циклу, а я взагалі нічого не відчуваю.
Колгоспниця• 26 ноября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Я б на вашому місці не переживала взагалі. Було втручання, організму треба час відновитися.
Бюст Березуцкого• 26 ноября 2024
Знаєте, краще так, чим як в мене було, після процедури кров йшла два місяці .
Розвідка Маші• 27 ноября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Автор, ви не з Києва? Підкажіть, скільки коштує операція? Також потрібно робити гістеру(
Железобетон
• 27 ноября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
З Києва
Робила в клініці Вихідного дня, весь пакет з аналізами вийшов 15тисяч
Околовита• 27 ноября 2024
Ответ дляКарусель-весель
ви рахуєте 1й день циклу= день гістероскопії?
Железобетон
• 27 ноября 2024
Ответ дляОколовита
Ні. Оскільки гістероскопія на цикл не впливає.
Околовита• 27 ноября 2024
Ответ дляКарусель-весель
я робила два рази гістероскопію (видалення поліпу, міоми), мені казали відлік вести від дня коли зробили гістеру.