BabyCat• 27 ноября 2024

чи бувають знижки на рум’яна Rhode

давно хотіла спробувати румʼяна Rhode в стіку, думаю може зараз в чорну пʼятницю десь є на них знижки? на офіційному сайті Rhode Америка поки знижками не пахне, але може вони ще а якихось магазинах представлені. розглядаю замовлення з Америки чи Німеччини
Yamarisha• 27 ноября 2024
Я вже блиски для губ спробувала, підозрюю, що румʼяна теж ні про що.

автор BabyCat • 27 ноября 2024
Ответ дляYamarisha
шкода, що такі хайпові продукти часто розчаровують. начебто кажуть, що румʼяна тушуються дуже легко, а по факту дійсно хтозна
Yamarisha• 27 ноября 2024
Ответ дляBabyCat
В мене є румʼяна від шарлоти і нарс, тушуються нормально. Мені їх на півжиття вистачить. Можу порекомендувати бронзер від ту фейс в стіку. Це бомба, поки що найкращий з усіх, що пробувала.
Wida Winter• 27 ноября 2024
Ответ дляBabyCat
Хороші. Але у інших марок не гірші, правда. Вони не варті того, щоб за ними полювати
irina777mail• 27 ноября 2024
Мені дуже сподобалось все від вестман ательє
автор BabyCat • 27 ноября 2024
Ответ дляirina777mail
саме цей бренд мені першим видав гугл коли ввела в пошук Rhode. треба спробувати
автор BabyCat • 27 ноября 2024
Ответ дляYamarisha
супер, бронзер спробую обов’язково
Yamarisha• 27 ноября 2024
Ответ дляBabyCat
супер, бронзер спробую обов’язково
Беріть найсвітліший, мені здається для словʼянської зовнішньості він найкраще підходить, два інші дуже темні.
Stepa_nida• 30 ноября 2024
Знижки на них можуть бути хіба що у перекупів, які спочатку накрутили ціну, а потім скинули.
На ЧП вони не роблять знижок, бо поки що попит дуже високий, а позиції регулярно вилітають в солд-аут.

В мене є кілька відтінків румʼян Rhode і є від Westman atelier - це дуже різні продукти за формулою і концепцією.

автор BabyCat • 01 декабря 2024
Ответ дляStepa_nida

о, а як вам вестман, бо знаходжусь у Європі і мені їх легше замовити, ніж Rhode. ціна кусюча, тому дуже цікаво, чи варті вони на вашу думку своїх грошей? хотіла б спробувати відтінок garconne, але він є лише в повнорозмірній версії, з мініатюр доступний лише відтінок petal, і от думаю, що взяти і си варто воно в цілому
Stepa_nida• 01 декабря 2024
Ответ дляBabyCat
Ну дивіться
Westman - це люкс для жінок скажімо так ’певного віку і статусу’ (це не моя особиста думка, це маркетингова стратегія бренду), яким не притаманні експерименти. Тому тут не буде дикої пігментованості чи неприродніх кольорів. Все дуже приглушене і делікатне, ніби твій рідний румʼянчик. Вони дуже акуратно втушовуються в тон, не мають вираженого сяйва чи надто вологого фінішу. В мене є відтінок petal, дуже універсальний. Я їх люблю, хоч це і не найбільш улюблена моя формула.
Не раджу починати знайомство з мініатюр, тому що якраз весь ’сок’ упаковки розкривається тільки в повнорозмірі. В мініатюрки і пластик легший, і немає магнітної кришки. Але цих румʼян звісно на півжиття вистачить)) Якщо треба продукт, де ідельна кукупність всіх пунктів (упаковка, якість, відтінок, зручність використання), щоб не шкода витрачений коштів, це їх contour stick.

Rhode - це більше про хайп. Упаковка відверта маячня (починаючи від дивного вибору кольору банок до абсолютно нелогічної для ’pocket blush’ дутої упаковки). Відтінки більш ’прості’ і яскраві, сама ж Хейлі їх міксує щоб отримати щось цікаве. Вони дуже кремові, мають вологий фініш, в більшості випадків легко тушуються, пігментація ого-го. Влітку то взагалі їх ледь пальцем торкнутись треба, щоб набрати. Взимку трошки твердішає формула. Це продукт прям для тих, кому треба румʼяна як головний акцент в мейку.
автор BabyCat • 01 декабря 2024
Ответ дляStepa_nida
Ну дивіться

ого, як ви все по поличках розклали. прям дуже вдячна за відповідь
Stepa_nida• 02 декабря 2024
Ответ дляBabyCat