Хи хи, ну ну• 27 ноября 2024
Онлайн консультація гінеколога чи є сенс
вчора була у своєї лікарки, до якої ходжу останні 3 роки, але вже не витримала, ну не можу знайти з нею порозуміння, мені не зрозумілі її призначення, вона нормально не пояснює, її мабуть бісять мої питання... Чи є сенс отримати альтернативну думку онлайн, надіславши вчорашні дослідження та ранішні, чи краще швиденько зараз бігти очно до іншого? (але ж ще треба іншого нормального знайти). Порадьте, хто вже брав такі онлайн консультації, будьласка, бо я вже на межі нервового зриву.
Говорю-балакаю• 27 ноября 2024
Звонити по приватним лікарням і озвучити свої вимоги.
Також стикнулась з тим що гарний популярний лікар в нього 10-15 хвилин на все про все.
Хи хи, ну ну
• 27 ноября 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
а що ви маєте на увазі під ’озвучити свої вимоги’?
в моєї лікарки часу зі мною було вдосталь, але вона не може пояснити що я прошу.
Конфиденциальность• 27 ноября 2024
Так а що ви простли пояснити? Призначення яке? Бади чи що не так
У нашому місті багато гарних гінекологів, але ваші запити незрозумілі
Разгуляшка• 27 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Вам просто нужно найти другого гинеколога, а онлайн и я вас могу проконсультировать, бесплатно. Дайте фото результатов, напишите возраст, жалобы и чего хотите от врача
Разгуляшка• 27 ноября 2024
Ответ дляПозитивна
Сейчас все врачи должны переходить постепенно на телемедицину
С чего это???? Это не про медицину, лечить по инету- это утопия
Позитивна• 27 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
В 2025 году НСЗУ подписывает договора при обязательном условии наличии возможности для телемедицины. Постепенно переводят на это
Разгуляшка• 27 ноября 2024
Ответ дляПозитивна
Это очередной бред нашего моз, они уже дореформировались: позакрывали больницы, уволили кучу врачей, теперь вот люди ищут онлайн
Позитивна• 27 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Нет, это новые технологии.
Вы тоже можете не пользоваться приват24, а идти каждый раз в отделение.
И не пользоваться Дией и онлайн-магазинами, а ходить ногами везде
Хи хи, ну ну
• 27 ноября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Як з великої кількості вибрати гарного гінеколога, щоб довіра до лікаря була, навчіть? Я залякана виходжу від лікаря. В мене довга історія і ходимо по колу... лікар наче не пам’ятає що зі мною робила рік тому.
Лгин• 27 ноября 2024
Як в анекдоті😁:
По телефону..
- Добрий день. Я хотіла запитати.
- Добрий. Вам консультацію чи пораду?
- А яка різниця?
- Консультація платна, а порада безкоштовна.
- Ну, тоді ’пораду’
- Моя вам порада - запишіться на консультацію.
Якщо для уточнення діагнозу і можливо переназначення лікування потрібний огляд то я б звернулася на очну консультацію до будь-якого іншого лікаря.
Якщо лише оцінити результати аналізів, поставити питання, щоб дізнатися альтернативну думку то онлайн можна. Але якщо після цієї консультації вам всеодно порадять пійти на огляд то буде ’обідно’ за витрачений час і гроші.
По телефону..
- Добрий день. Я хотіла запитати.
- Добрий. Вам консультацію чи пораду?
- А яка різниця?
- Ну, тоді ’пораду’
Разгуляшка• 27 ноября 2024
Ответ дляПозитивна
Нет, это новые технологии.
Ну, какие новые технологии, не умничайте ,я- врач, но онлайн консультировать и лечить- это не вариант
Позитивна• 27 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Нужно осваивать новые технологии, если Вы врач. Потому что останетесь за бортом
Хи хи, ну ну
• 27 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
якщо ви лікар, то була б вдячна почути альтернативну думку. Можу скінути узд, призначення, в мене довга історія.
Позитивна• 27 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Напишите в телеграм ей
@LiliyaLavr
Это врач-гинеколог, вынужденно сейчас за границей. Она предлагала помощь как раз в случаях как Ваш
@LiliyaLavr
Хи хи, ну ну
• 27 ноября 2024
Ответ дляПозитивна
Напишите в телеграм ей
@LiliyaLavr
дякую!
Разгуляшка• 27 ноября 2024
Ответ дляПозитивна
Еще раз: инет- это не новые технологии, проснитесь
Разгуляшка• 27 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Врач, сбрасывайте, посмотрю
Позитивна• 27 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Какой Вы врач?
У вас в ЗОЗ не внедряется ничего для этого? В Вашей МИС нет функции онлайн-консультирования? В какой МИС работаете?
Разгуляшка• 27 ноября 2024
Ответ дляПозитивна
Какой Вы врач?
Что такое зос и мис?
Позитивна• 27 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Что такое зос и мис?
ЗОЗ - заклад охорони здоров’я, незалежно від форми власності
МІС - медична інформаційна система. Не знать этой аббревиатуры, работая врачом, нельзя
Разгуляшка• 27 ноября 2024
Ответ дляПозитивна
Вы не практикующий врач, ясно
Не умничайте, очень даже практикующий, но ваши аббревиатуры мне ни о чем не говорят , сами то знаете, что это?
Разгуляшка• 27 ноября 2024
Ответ дляПозитивна
Ясно, странная советчица писала на русском, а аббревиатуру украинскую привела.
Позитивна• 27 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Я не верю Вам. Даже в самой глухой амбулатории или ФАП заставляют работать в МИС. Врачи ФОПы тоже обязаны вести МИС. В частных клиниках они были всегда, там никогда в карточках ничего не писали
Позитивна• 27 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Странная советчица - это Вы, называющая себя врачом.
Разгуляшка• 27 ноября 2024
Ответ дляПозитивна
Я- консультант, доктор наук, истории не веду
Хи хи, ну ну
• 27 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Врач, сбрасывайте, посмотрю
ми тут анонімно, напишіть куди скинути, моя пошта nt_l@ukr.net