Недавно стало цікаво в чому суть цих ігор(тапалок) в телеграм, почитавши трохи інформації та зібравши все в купу в голові, виявилось що люди грають ті ігри та ще щось там заробляють по 50 а то і більше доларів, навіть батьки підсаджують своїх дітей щоб ті грали і прокачували чим вище рівень та створювали по 2-3 акаунти на кожен телефон, бо виходить чим більше акаунтів у тебе буде у грі тим більше ти заробиш. Я навіть вже встигла в декілька зайти, але ще до кінця не вивчила в чому суть, та що там правильно тиснути. А ви таким цікавитесь чи ваші діти грають?
Тётушка Лошадь• 27 ноября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Теперь хочу виллу на Багамах
Я на виллу заработала только когда установила 56 аккаунтов. Вы плохо стараетесь.
Замрійлива• 27 ноября 2024
Я максимум 20 евро заработала. Но в обычные игры, не в тапалки в телеграмме
Тётушка Лошадь• 27 ноября 2024
Автор, тут конечно сидят гадюки, но никак не дуры. Пишите на вумен ру.
Бесбардак• 27 ноября 2024
Ответ дляМания-Величия
моя зайка)) специально для этого зарегилась??
Ага, и уши торчат
Бесбардак• 27 ноября 2024
Ответ для40каградусная
Ага, хом´ячка уже натапали москальського і натапали копійки)
Без лоха, какгрицца
Викачую яйцями• 27 ноября 2024
За две игры заработала 1300 гривен, если вы не блогер,то ничего вы там не заработаете.
Молода і нерозважлива• 27 ноября 2024
Заробили тільки ті що ноткоїн тяпали..від 200уо
А тепер то все фігня, хомяк 5уо, маск 7уо дав, коти 2уо, ще паро менше бакса, з останіх мемефі 20уо насипав
Зараз там незаробиш...то хіба час вбити
Блогерів рефоводів в розрахунок неберем
Зараз там незаробиш...то хіба час вбити
Блогерів рефоводів в розрахунок неберем
Ответ дляМолода і нерозважлива
Зараз там незаробиш...то хіба час вбити
Блогерів рефоводів в розрахунок неберем
Зараз там незаробиш...то хіба час вбити
Блогерів рефоводів в розрахунок неберем
Я тоді якось не цікавилась тим всім, чула що на ноткоїні і по 1000-2000 дол. заробили
Молода і нерозважлива• 27 ноября 2024
Ответ дляGold_fire
Простий юзер не реально 2000...нє ну хіба він на піку продав...бо моїх 200уо в певний момент після лістингу були майже 900уо
То блогери там по 10-50 000уо підняли легенько
Почала цікавитись зараз тільки, але вже майже всі проекти пройшли, одне що зараз ще можна пограти в Bombie, якраз гра від котів як ви пишете, але також все впирається в донат або рефералів.
Може хтось хоче пограти і кому не шкода допомогти мені рефералом, то щоб даремно не заходили, залишу свій телеграм @designsom для зв´язку, можу і для вас стати рефералом)
Молода і нерозважлива• 27 ноября 2024
Ответ дляGold_fire
Ви не встигли продати по 900?(
Навіть непланувався продаж... коли біток буде 150-200 а може і 350 то нот за 1900 продам як не більше
Області пітьми• 27 ноября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Зараз там незаробиш...то хіба час вбити
Блогерів рефоводів в розрахунок неберем
Зараз там незаробиш...то хіба час вбити
Блогерів рефоводів в розрахунок неберем
зараз донатити треба, тоді буде окуп. Ноткоїн та Догс то була замануха. Але скоро взагалі ті тапалки подохнуть бо буде їх забагато. Я дограю зараз те що почала - далі буду дивитися. Поки заробила сумарно +/- 220 баксів (дивлячись по якому курсу рахувати - відразу на лістингу чи в середньому), ноткоїн пропустила бо ще не розбиралася у тому, зайшла з Догса. Найкраще це був Маск - дало не дуже багато і тому я навіть не стала зливати ті коїни відразу. А після перемоги трампа дав таку свічку що ого, в відсотковому значенні майже як Дог (той, що безпосередньо Масковий). То я так файно їх продала, досі приємно)))
Ті гроші що натапала, потроху доначу в на мій погляд перспективні тапалки, + трохи вчуся грати на коливаннях курсів (в межах 50 баксів).
Молода і нерозважлива• 28 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Там де просять донати там саме менше дають
А бавитися на коливаннях то хіба нерви собі псути
Саме краще закинути вільні гроші в крипту, 70% вложити в крипту з першого десятка, а решту в всяку шушару, і на піку ринку продати, і отримати як мінімум х2 якщо зараз входити, бо пік прогнозують на другу половину 2025
А ці всі коливання чи тим більше фючерси це зливання депозиту якщо немає відповідних знань по аналізу ринку