НаБалКоніХодять• 28 ноября 2024

Результат вказує на наявність Y-хромосоми

Дівчатка , по Ніпт . Хто в мене ?? Результат вказує на наявність Y-хромосоми
Коржик• 28 ноября 2024
Хлопчик
Однозначно• 28 ноября 2024
хлопчик
автор НаБалКоніХодять • 28 ноября 2024
На узі сказали дівчинка , тепер я не розумію де правда . По Ніпт наявність У хоомосоми
Однозначно• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
сходіть на інше УЗД
So_so• 28 ноября 2024
Одной? ХУ или ХХУ?
Замороженная селедка• 28 ноября 2024
Ви біологію в школі прогуляти повністю всю?

Та навіть і без цього, ну всюди ж ці позначки ’XX’ чи ’XY’.
То як думаєте, може бути дівчинка з Y-хромосомою?
Повелитель бітка• 28 ноября 2024
Мальчик. УЗИ может ошибаться, НИПТ нет.
автор НаБалКоніХодять • 28 ноября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка

Я 4 місяці ношу дівчинку бо по узі так сказали, то уявляєте мій стан . Наявність У хромосоми , тепер не розумію де вірно
Однозначно• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
ви за 4-6 місяців робили лише 1 УЗД? чи вам на всіх сказали, що дівчинка?
So_so• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
А почему Вы нипт делали?
автор НаБалКоніХодять • 28 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
Спочатку не бачили , потім сказали дівчинка . Причому найкращій генетик Києва .. тому в мене шок в шоці
автор НаБалКоніХодять • 28 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
автор НаБалКоніХодять • 28 ноября 2024
Ответ дляSo_so
А почему Вы нипт делали?
По віку , мені 39
Замороженная селедка• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ну чисто теоретично може бути візуально дівчинка, але з Y-хромосомою, але це рідкісні випадки аномалій, генетичні збої. Одна така ’дівчинка’ он на останній олімпіаді виступала.
Та сумніваюся, що це у вашому випадку так.
Більш ймовірно, що на УЗД помилилися. Так часто буває.
Пушка заряджена• 28 ноября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Мальчик. УЗИ может ошибаться, НИПТ нет.
Ну, у меня нипт нашел откуда-то у, а родилась девочка. Так что всякое бывает…
Однозначно• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
я би сходила на інше УЗД. але , правду кажуть, аналіз більш достовірний
автор НаБалКоніХодять • 28 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Омг , ще і таке буває … тепер я якось переживаю 😱 бо генетику я повірила
Невидимка Майя• 28 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Ого. Де ви робили?
Однозначно• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
зачекайте, до чого тут генетик? спеціаліст з УЗД і генетик це шо одна й та сама людина?
Тарабарщина• 28 ноября 2024
Подождите слегка и визуально увидите. Что это прям за пошасть - знать заранее? Господь Бог скрыл до родов - ну значит скрыл
автор НаБалКоніХодять • 28 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
Так , спеціаліст по кзі він генетик , робила в добробуті . Сказали дівчинка на 12 тижні
Замороженная селедка• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Вибачте, не хотіла вас налякати.

Загалом це реально надзвичайно рідко, можете дарма не переживати.
Швидше всього просто помилка УЗД. Дитина десь не тим боком повернулася, чи ’сховала’ хвостик, от і вийшла начебто дівчинка. Особливо якщо УЗД робили на ранніх термінах, там ще поганенько видно.
Мамаша в бигудях• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
У мене так було. В 13 тижнів сказали, що хлопчик. Потім не побачили стать, мабуть тижнів у 20. А потім, у 6 місяців тадам… дівчинка. Як я засмутилася, не передати. На останньому УЗД це чудо повернулось жопкою, тож народжувала, не знаючи хто там.
автор НаБалКоніХодять • 28 ноября 2024
Ответ дляТарабарщина
Ну а як , лікар сказав на узі дівчинка , в мене вже є 2 , я рада і третій , але хотіла сильно сина . Навіть деякі речі купила хлопчачі . Потім дізналась не пущі дівчинка , теж зраділа , бо знаю що з ними робити . Прийшов Ніпт пише наявність У хромосоми , ми здивовані і не знаємо хто в нас
автор НаБалКоніХодять • 28 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Так а хто там ???
Тарабарщина• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Нет более надежного метода, чем дождаться родов. Вы ж все равно ничего уже не сделаете?
автор НаБалКоніХодять • 28 ноября 2024
Ответ дляТарабарщина
Ну цікаво мені , ну чого ви така …
Українська зірочка• 28 ноября 2024
У меня тоже самое было, автор. до 28ми недель носила девочку, оказался мальчик. Слава богу, коляску розовую купить не успела
Мамаша в бигудях• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так а хто там ???
Хлопчик. Взагалі чула від фахівців, що роблять УЗД, що, якщо говорять, що дівчинка, то можуть не помітити «хвостик».
Замороженная селедка• 28 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Теж таке чула.
Мені навіть на УЗД досить обережно сказали: ’Хлопчика я не бачу’. Тобто не казали, що дівчинка. Але народилася таки дівчинка. ))