Сама вумна тутички• 28 ноября 2024

Потрібна операція на стравоході (Ахалазія кардії). Порадьте клініку та лікаря.

Вітаю.
Племінниці потрібна операція на стравоході. Ахалазія кардії диагноз.
Хто має відгуки з аткою проблемою про лікарів/клініки, поділіться досвідом будьласка.
Шукаємо гарного лікаря (бажано у Львові).
Перша операція за цим діагнозом була давно, пройшла дуже не вдало, лікарі беруться робити , але немає відгуків і довіри....
Elani• 28 ноября 2024
Посмотрите отзывы по КСМ Запорожье
Луноликая Вика• 28 ноября 2024
Поддержу, проконсультируйтесь Милицы