Миссис Буркул• 28 ноября 2024
Тонус в 2-му триместрі. Де норма, а де ні?
Дівчата, скрізь читаю, що тонус це нормально.
Але знаю, що декому призначали ліки від тонусу.
Що в вашому розумінні «тонус», який потребує лікування?
Замороженная селедка• 28 ноября 2024
Ніякий тонус не потребує лікування.
Мій лікар пояснював - так, матка в тонусі. Бо це її природний стан, так і має бути. Так, можуть бути дискомфортні відчуття, бо там росте ціла дитина, і в черевній порожнині відбуваються серйозні зміни.
В мене живіт болів і нив до самих пологів обидві вагітності. Лікар казав - ви можете звернутися в стаціонар, вас там приймуть і будуть до 40 тижнів радісно лікувати від норми. А можете жити звичним життям, і результат буде такий же - благополучна вагітність і пологи.
І він виявився правий. Бо при нормі на УЗД і в усіх аналізах я нічого не лікувала. Двоє дітей, все ок.
Катруся 777• 29 ноября 2024
Мені лікар так казала - якщо при тонусі ви лягаєте, і при повному розслабленні за 15 хв тонус не проходить - то це не норма, потрібно до лікаря. Якщо проходить - то все ок, приймати нічого не потрібно