Ранковий базар• Изменено 29 ноября 2024

РПП у подростка. Как бы вы себя повели?

Дочь 14 лет.
Ограничивает себя в еде, мучного и сладкого не ест, хочет похудеть на 3-4 кг.
Это жесть просто. Насыпает себе как коту той еды и заливает себя водой. 2 л за день. Считает калории. 1300 за день себе позволяет.
Уже и объясняла что худеть нельзя, ей пофиг.
Это уже нужно к психиатру или что делать?
Там-тарарам• 29 ноября 2024
Можу порекомендувати прогресивного і тактовного лікаря дитячого гастроентеролога та дієтолога, вона розуміється на рхп і, можливо, зможе як лікар достукається до дитини, щоб та здорово харчувалася або усвідомила психіатричну проблему і звернутися до іншого фахівця.
Сама лікар виглядає як легкоатлетка в найкращій формі.
Рекомендую Чебанова Ірина Миколаївна.
Там-тарарам• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Є, цілими днями бігає, на місці не всидить
Поговоріть тоді з тренером. 1300 ккал зовсім погано.
Мошей ницца• 29 ноября 2024
Навіть не знаю, звідки в неї та вага, я при зрості 170 важила 48 і носила s. Як на мене, зараз у неї проблем з вагою немає, але варто дізнатися, чому у неї бажання худнути, можливо і до психіатра сходіть без доньки проконсультуйтесь, бо попередити легше, ніж лікувати
Вмію заміряти найкраще• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Вона каже що вигляд влаштовує але хоче щоб вага менше 50 була.
Серед всіх дівчат найхудіша в класі.
Да, на 168 если похудеть на пару тройку кг будет нормально. Я 176 и был период, когда я весила 54 и было нормально. Я астеник, ваша дочь тоже наверное. И если нет спорта, то у неё могут быть даже жирноватый живот и ноги при таком весе.
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Я боюсь що якщо схудне то зіб´ється менструальний цикл
купуйте абонемент і разом з дочкою
можете сходити до психолога, що б та розпитала на кого вона хоче бути схожою
можливо вона боїться саме ставати жіночною і хоче як найдовше бути без форм що б не подобатись хлопцям і т.д..потрібно зрозуміти її цілі в похуданії, її кумирів і т.д.
якщо вона любить аніме то в них там у всіх поголовно таке, худе безстатевої пренадлежності тіло має бути
спорт, збалансоване здорове харчування
так і кажіть, доця, давай я тобі буду готувати гарну їжу на твої 1400 калорій і ти будеш і гарно виглядати і збалансовано їсти, що б твоє здоров´я жіноче не пішло кудись далеко...і давай підемо в спортзал, мені теж не завадилоб кілька кг скинути
а там дивись і спортзалі їй сподабаються рельєф і м´язи і не анорексія
автор Ранковий базар • 29 ноября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Возможно она хочет выглядеть красивее и ей кажется , что для этого надо похудеть, но сама цель не в похудании, а в красивой внешности? Вы говорили с ней, какая цель у неё, почему именно она это делает? Может надо направить силы в другое русло? Спорт, танцы, уроки макияжа, уход за волосами и прическа? Модная одежда?
За волосами ухаживает, за ногтями тоже.
Учится хорошо, прически смотрит в интернете на длинные волосы
Считает что слишком много весит, хочет менее 50
Кофр для ноги• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
51-52. Рост 167-168
Я с таким ростом в 20 лет весила 49-50 кг, не худая, нормальная была. Но в 14 лет ребенок! не сформирован ещё..
автор Ранковий базар • 29 ноября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Да, астеник она.
Спорт есть, живот плоский, ноги подтянутые
Вмію заміряти найкраще• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
За волосами ухаживает, за ногтями тоже.
Почитала что девочка спортом заниматься. Она участвует в соревнованиях? Может хочет попасть в категорию до 50 и там выигрывать?:) а вообще ну сбросить до 48-49 не критично с ее ростом
автор Ранковий базар • 29 ноября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Участвует
Marmu• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Ну можливо вона просто хоче схуднути ? Я доросла тьотя з такими ж параметрами
І я. Але не уявляю, куди 4 кг скидати. Автор, знайдіть для початку психолога. Не треба чекати, поки буде 40 кг.
Вмію заміряти найкраще• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Участвует
Ну так она с весом меньше 50 пойдет в другую категорию, в таком весе обычно слабые соперники и меньше их.
мимАпроходила• 29 ноября 2024
Так а в чём проблема? Мучное и сладкое здоровье не придаёт. 1300 ккал нормальная калорийность, я большая тётка и питаюсь на такую же калорийность
Руда ліса• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
51-52. Рост 167-168
Это обычные параметры не худые совсем.

Хочет пару кг сбросить не вижу проблем
Как нефиг делать• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
И что? Зачем ей худеть?
Как нефиг делать• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Який xxs ? вага 51-52 кг на 168 см вона не влізе
Да, то ли дело 45кг!
Не стесняюсь• 29 ноября 2024
Ответ дляМуркамурковна
ні
абсолютно ні
абсолютна більшість дівчат підлітків практикує схуднення
і тут мама має не бігати памагіте псіхіатри, а пояснити як це працює, записати її до спортзалу, навчити що таке здорове збалансоване харчування, пояснити, що відмовлятись від продуктів не потрібно, а дозволяти але ..і т.д..
у дітей РПП від незнання, а мами завмсть того що б підтримати і направити як правильно, починають боротись з підлітком, а підлітки робити на зло
В мене зріст 167 см, і в юності я була 55-58 кг. Мені навіть в голову не приходило худнути, бо в мене була нормальна фігура. 96-56-88 при 55 кг.

Чому там треба було худнути? Сіськам чи кісткам тазу?

В дитини автора 51-52 і вона хоче худнути на 3-4 кг. І вже обмежує себе в калоріях (
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь

в мене зріст 167 і в юності моя вага була 53-55 кг, а у моїх подружок вага була 44-47 кг при такому ж зрості і яка я була серед них? звісно товста, про що вони мені звісно ж залюбки казали, що привело мене до РПП на все життя + коментарі мого брата. + коментарі моєї мами деякі і т.д..все пластом за пластом нашаровувалось
якщо у вас було не таке токсичне середовище то звісно ви ніколи не зрозумієте тих, у кого воно не таке як у вас
тому розказувати комусь а шо там і як.... ну чесно...
Не стесняюсь• 29 ноября 2024
Ответ дляМуркамурковна
Та зрозуміло, що зараз ще культ худоби.

Я 75 р.н., реально були інші параметри краси. Тому мені дуже шкода, що зараз такий тиск на дівчат.
Ліплю вареники• 29 ноября 2024
Автор, не оставляйте это. Да, это первые звоночки. Нужно говорить, быть рядом. Почему менее 50 хочет? С чего эта цифра взялась? Разузнайте, не говорил ли кто то из ее сверстником ничего обидного ей про ее вес, может есть мальчик, который ей нравится, не взаимная любовь.
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Та зрозуміло, що зараз ще культ худоби.

тю, якраз в нашій з вами підлітковості і молодості і був культ героїнового шика, а я була аж 53-55 кг...тому відгрібала я нормально, потім теж схудла до 44 кг
Добродійка• 29 ноября 2024
Ответ дляМуркамурковна
ні
абсолютно ні
Рпп – не про незнання. Це психічний розлад. І ті, хто на нього хворіють, часто чудово знають, ’як треба ’
Дуже добре, якщо донька при здоровому глузді і її можна всьому навчити. Але в таких питаннях потрібно бути дуже і дуже уважною. Худнути заради конкретної циферки на вагах (навіть не заради бажаної фігури) маючи і так низьку вагу це дзвіночок
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
ви розповідаєте мені, людині з РХП)))
до РХП призводять дії оточуючих людей і що б воно не виникало батьки не повинні боротись з дитиною, а допомагати розібратись в ситуації
Добродійка• 29 ноября 2024
Ответ дляМуркамурковна
ви розповідаєте мені, людині з РХП)))
Я теж людина з рхп і переспілкувалася з десятками таких 😬
Дії оточуючих це лише тригер, насправді. Те, що треба допомагати і підтримувати, це і так зрозуміло. І те, що боротьба робить лише гірше, це правда. Але рхп це досі психіатрія. Це більше за незнання і відсутність підтримки. І може виникнути раптово. Тому потрібно бути уважною, якщо вже є мінімальні приводи
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
дії оточення : вислови, оцінка і т.д.. діє на психіку і формує твоє бачення себе , то б то з тобою все ок, але то там то сям ти чуєш що ти не така як зараз прийнято, що ти не стандарт і ти потім починаєш фокусуватись на лише таких висловах про себе і починаєш діяти.. відмовляєшся від їжі що б схуднути. але ж довго безх їжі ти не протягнеш... починаєш їсти від того що їсиш маєш почуття провини і т.д..
звісно що це психіка, а цю психіку формують тобі навколишні
бо коли ти народилась ти не думаєш шо ти жирна ти просто живеш і відчуваєш себе ок, поки хтось десь колись не починає казати за вагу, порівнювати тебе з кимось, казати тобі шо якшо будеш їсти то будет така як я, або якщо будеш багато їсти то будеш товста і не будеш нікому подобатись і якщо це на постійній основі та з малечку формується прекрасне підгрунтя для рхп, а потім підлітковий період, коли ти змінюєшся і бачеш зовсім не те, що тобі хочеться бачити в тебе їде криша і починається хвороба
діти, яким з дитинства казали що вони найпрекрасніші і любили їх просто так без залякувань мають гарну самооцінку і здорові відносини з їжею... навіть якщо в підлітковому віці вони почувають себе не так впевнено і мають якісь певні періоди булінгу від зовнішнього середовища... але то й стержень і розуміння, що ти прекрасна перемагають ... ну або ти переживаеш якесь псих або секс насилля , яке не залежить від твого внутрішнього огточення і т.д... але псих хворобу формує оточення і підгрінтя для хвороби формує оточення, в більшості сім´я
12 галюцинаций• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
У меня 74 кг при 168см и XS Michael Kors
Білий Лосик• 29 ноября 2024
Запропонуйте ій поспілкуватись з дієтологом толковим, щоб допомогли підібрати повноцінну дієту. Поясніть, що обмеження корисних продуктів та голодування може призвести до випадіння волосся, та сповільнення обміну речовин. Я сама з РПП, дуже шкодую, шо мама мені свого часу це не пояснила, і я радісно сиділа на голодних дієтах.