Ранковий базар• Изменено 29 ноября 2024
РПП у подростка. Как бы вы себя повели?
Дочь 14 лет.
Ограничивает себя в еде, мучного и сладкого не ест, хочет похудеть на 3-4 кг.
Это жесть просто. Насыпает себе как коту той еды и заливает себя водой. 2 л за день. Считает калории. 1300 за день себе позволяет.
Уже и объясняла что худеть нельзя, ей пофиг.
Это уже нужно к психиатру или что делать?
Ранковий базар
• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Яка вага в дівчинки ? і зріст
51-52. Рост 167-168
Ранковий базар
• 29 ноября 2024
Ответ дляЗаведУющая
Это не рпп
А что это? Как это называется?
Для драки• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
51-52. Рост 167-168
Ну можливо вона просто хоче схуднути ? Я доросла тьотя з такими ж параметрами
Ранковий базар
• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Вона і так худа.
Всі штани спадають, одежу купити неможливо
Потішаюся• 29 ноября 2024
Я так тоже делала в 14 лет. Думаю это временно. Но маме стоит приглядеть чтобы не было 30 кг потом) а так её цель вполне нормальна
ЗаведУющая• 29 ноября 2024
А потом темы ´дочка пошла к психологу и перестала общаться с мамой´😅
Для драки• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Вона і так худа.
Та не худа це, розмір s іноді навіть м, можливо вона на фоні подруг здається більшою бо вже сформувалась а вони ще ні ?
Потішаюся• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Вона і так худа.
Ххs покупайте. А не большого размера смотреть вещи
Ранковий базар
• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
З моєї ХS спадає, худа.
Їй всі подруги так кажуть.
І подруги усі уже із сформованими жіночими фігурами
Їй всі подруги так кажуть.
Для драки• 29 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Який xxs ? вага 51-52 кг на 168 см вона не влізе
Ранковий базар
• 29 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Іноді купую.
Це для неї більш менш норм.
Але в магазині штани найменшого розміру що є в талії великі
Це для неї більш менш норм.
Ms. Android• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
З моєї ХS спадає, худа.
Їй всі подруги так кажуть.
Куди спадає?
Моя 45 кг, зріст 165 - С, як на вішаку.
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляСалт
Для 14 дівчини з більш ніж нормальною статурою - це майже його початок
ні
абсолютно ні
абсолютна більшість дівчат підлітків практикує схуднення
і тут мама має не бігати памагіте псіхіатри, а пояснити як це працює, записати її до спортзалу, навчити що таке здорове збалансоване харчування, пояснити, що відмовлятись від продуктів не потрібно, а дозволяти але ..і т.д..
у дітей РПП від незнання, а мами завмсть того що б підтримати і направити як правильно, починають боротись з підлітком, а підлітки робити на зло
абсолютно ні
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
влізе
Для драки• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
З моєї ХS спадає, худа.
Їй всі подруги так кажуть.
Ну якщо така худа як ви кажете, то щось собі надумала напевно, слідкуйте щоб вага сильно не падала це головне. А що обмежує себе в солодкому , буде здоровіша
Для драки• 29 ноября 2024
Ответ дляМуркамурковна
влізе
Я маю такий зріст і вагу, я особисто не влажу. Можливо вона і влізе, вам видніше
Ранковий базар
• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Вона каже що вигляд влаштовує але хоче щоб вага менше 50 була.
Серед всіх дівчат найхудіша в класі.
Ранковий базар
• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Як не влізе?
Стегна 83, груди 81, талія 55
Для драки• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Серед всіх дівчат найхудіша в класі.
Ну щось накрутила, типу пунктик менше 50-ти важити. Вам вище написали про зал і все таке, це реально гарна ідея
Для драки• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Як не влізе?
Стегна 83, груди 81, талія 55
Ну тоді я не розумію звідки така вага при таких параметрах, вона спортсменка ?
Ранковий базар
• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Так, займається спортом
Для драки• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Так, займається спортом
То з цього і потрібно було починати, в неї сили на спорт є ?
Ранковий базар
• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Є, цілими днями бігає, на місці не всидить
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
мені видніше
бо я знаю, шо люди мають різну конституцію і при одній і тій же вазі і зрості виглядають абсолютно по різному
в мене вага на 20 кг більше, але я спокійно влазу в М і Л) тому що вага моя більше м´язова ніж сальна, а ще я маю природньо спортивну конституцію і важкі кістки, моя мала має вагу 62 кг при рості 171, вона носить ХС, С, худюща шо капец, ручки ниточки, в детстві була вона така ж, але всі хто брав на руки ...ого яка важка... чоловік важить 110 кг, дрищака жиліста
Ранковий базар
• 29 ноября 2024
Ответ дляМуркамурковна
ні
абсолютно ні
Я боюсь що якщо схудне то зіб´ється менструальний цикл
Вмію заміряти найкраще• 29 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
З моєї ХS спадає, худа.
Їй всі подруги так кажуть.
Возможно она хочет выглядеть красивее и ей кажется , что для этого надо похудеть, но сама цель не в похудании, а в красивой внешности? Вы говорили с ней, какая цель у неё, почему именно она это делает? Может надо направить силы в другое русло? Спорт, танцы, уроки макияжа, уход за волосами и прическа? Модная одежда?