Я не в теме• 29 ноября 2024

Дія довіреності після смерті

Померла бабуся. У мене є від неї довіреність. На карті ощаду залишились гроші (накопичилися бонуси), карта чомусь не заблокована. Чи можу я ці гроші витрачати за законом? Чи потрібно їх знімати через спадкову справу?
Стриптизерка• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
На мене
тогда тем более нечего бояться
Хтомолодець? Я!• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
На мене
Знімайте спокійно, окрім вас немає претендентів на ті гроші то ж і претензій ні від кого не буде.
Бабця в мештах• 29 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
ЦКУ ст 248.
І шо?
Ви прийшли в банк з дорученням і своїм паспортом? Вам по голові Цивільним Кодексом тріснуть, чи що?
Яким документом Банк вам буде відмовляти? У них є свідоцтво про смерть?
Хтомолодець? Я!• 29 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
І шо?
Вам тріснуло по голові доволі сильно. І чимось набагато важчим ніж ЦКУ.
Бабця в мештах• 29 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Аргументів і відповідей на мої питання у Вас нема 🤣
Хтомолодець? Я!• 29 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Для таких як ви немає. Вам що в лоб що по лбу. Тільки час даремно витрачати.
Борець за гаманець• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Від банку, від поліції - я не знаю. За законом ніби не можна
Якщо ніхто не оспорюватиме ваше зняття зі спадкоємців, то банк нічого не зробить
Пищалка• 29 ноября 2024
автор, снимайте и не переживаете. по свидетельству о смерти вам еще пенс фонд віплатит суму на поховання - 2 пенсии кажется.
Борець за гаманець• 29 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Йдіть і знімайте. Не слухайте місцевих фахівців теоретиків. Банк перевіряє тільки бланк довіреності в реєстрі.
Після оформлення свідоцтва про смерть, ці дані передають на пенсійний, пенсійний ці дані передає на банк. Просто це не трапляється в один день. Але якщо автор прийде в банк і ця інфа там вже є, гроші за довіреністю їй не видадуть.
Бабця в мештах• 29 ноября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Пенсійний передає в банк, через який отримують пенсію, і то не факт з практики. Але точноне по всій банківській системі
автор Я не в теме • 29 ноября 2024
Ответ дляПищалка
Так, вже оформила
Борець за гаманець• 29 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Як банківський юрист, скажу, що між банком і пенсійним існують типові договори про співпрацю, згідно яких, в тому числі відбувається повідомлення пенсійним банку про померлих клієнтів, після чого банк блокує рахунок клієнта, щоб уникнути несанкціановане зняття коштів третіми особами. Банк в свою чергу зобов´язаний за вимогою пф повернути кошти, що були зараховані пенсійним після смерті клієнта. Вся ця ініа опрацьовується майже автоматично, в безумовному порядку.
Роздратована шкіра• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Боюсь, що потім предʼявляти претензії будуть
Хто
Роздратована шкіра• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Претензії можуть бути лише від власника. Банк не власник грошей, поліція тим більше
Роздратована шкіра• 29 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Теоретично, з точкі зору логіки, довіренність не діє.
Але юридично діє до тих пір, поки вона дійсна і дійсний бланк, на якому вона надрукована. Якщо рахунки не заблоковано
Юридично вона не діє з моменту смерті довірителя
Борець за гаманець• 29 ноября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Або від інших спадкоємців, якщо вони є
Роздратована шкіра• 29 ноября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Або від інших спадкоємців, якщо вони є
Це й є власники
Амелі на мілені• 29 ноября 2024
Можете спокойно снять или перевести на свой счёт деньги.