Меряю от 0• 29 ноября 2024
Моно банк и сенс банк - плюсы и минусы, кто пользуется?
Кто клиент сенса, расскажите, что там хорошего и что плохого? В моно у меня обычная черная карта. Вот интересно в сравнении с ней сенс.
С учетом, что это не зарплатная и не фоп
Файна цьоця• 29 ноября 2024
сенс банк не подобається. є карта пакету комфорт. оплата за користування карти - 50 грн щомісяця, якщо не виконувати умови договору - 10 покупок з карти або 2500 грн витратити на покупки. плюс якщо переводити кошти з карти на карту, то знімається відсоток. є кредитка. обслуговування кредитки коштує 100 грн, якщо використано кредитного ліміту більше ніж 20 грн.
ОбережнаЯ• 29 ноября 2024
У сенса дуже незручний додаток. У мене є його карта, використовую для зняття з банкоматів без комісій. Я б обрала пумб.
ОбережнаЯ• 29 ноября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
секс банк? это чтото новенькое
Раніше альфа банк, нічого новенького
Марафетчица• 29 ноября 2024
У сенс банка є дохідний сейф,прикол не в доході, а в тому що за секунду можна туди перекидати гроші і забирати звідти, так накопичувати, і якщо зламають карту то доступ буде тільки до основного рахунку. К сенс банку вигідно і зручно купувати облігації, достаток для мене зручний, мінус- якщо немає безготівкових оплат,треба платити комісію за обслуговування карти, дорого переказ на карту інших банків.
У Мого класний додаток,перекази норм,не подобається комісія за зняття готівки, особливо у валютних
Меряю от 0
• 29 ноября 2024
Ответ дляМарафетчица
О. А можна детальніше по облігаціям? У вас валютні? Які там є комісії?
І взагалі, як ви поповнюєтемкартку без комісії? Чи є комісія за зняття валюти?
Этожзвяздаяегообожаю• 02 декабря 2024
у меня сенсбанк и фоп в нем открыт. приложение недавно обновили, сделано очень хорошо. меня все устраивает. открыла пару депозитов Прибутковый в долларах, когда еще их открывали на 3 мес до 50 тыс грн. сейчас там процент 1,3% годовых, маленький, но уже какой есть. у меня пакет Вайт - 3 карты: гривневая, долларовая и евровая.
Karolina Velychko• 28 декабря 2024
Ответ дляМарафетчица
У моно можна знімати кошти без комісії в межах 50000 грн. А валюту можна зняти теж без комісії але пред цим її варто закинути на депозит (3 міс) потім знімаєте депозит без жодних комісій)
А ще в моно є благодійна ялинка з призами, тут в треді https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3655815 одна учасниця вже отримала термочашку