Я не в теме• 29 ноября 2024
Дія довіреності після смерті
Померла бабуся. У мене є від неї довіреність. На карті ощаду залишились гроші (накопичилися бонуси), карта чомусь не заблокована. Чи можу я ці гроші витрачати за законом? Чи потрібно їх знімати через спадкову справу?
Сегодня сержусь• 29 ноября 2024
Если знаете пароль карты - снимите деньги, странно что не закрыта карта до сих пор. Доверенность уже не действует.
Я не в теме
• 29 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Зніміть усе і не партесь
Боюсь, що потім предʼявляти претензії будуть
Сегодня сержусь• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
От кого ?
Без комплексів• 29 ноября 2024
Довіреність припиняє дію з моменту смерті людини.А так, можливо можна зняти з картки швиденько.
Я не в теме
• 29 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
От кого ?
Від банку, від поліції - я не знаю. За законом ніби не можна
Хтомолодець? Я!• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Хто? Нічого не буде. У мене в бабусі після смерті теж на картці були кошти, мама через декілька днів усе зняла. Гроші пішли на поховання.
Довіреність після смерті не діє.
Без комплексів• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Та якщо гроші на картці, спробуйте зняти поки не заблоковано.
Хтомолодець? Я!• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Ну як це? Це гроші бабусі, в разі чого скажете що на поховання пішли. Але ніхто не буде ні про що питати.
Бабця в мештах• 29 ноября 2024
Я знімала в ощаді за дорученням після смерті тітки.
На данний час автоматичного блокування рахунків померлих немає
Бабця в мештах• 29 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Довіреність після смерті не діє.
Теоретично, з точкі зору логіки, довіренність не діє.
Але юридично діє до тих пір, поки вона дійсна і дійсний бланк, на якому вона надрукована. Якщо рахунки не заблоковано
Хтомолодець? Я!• 29 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Юридично довіреність втрачає силу одразу після смерті довірителя.
Стриптизерка• 29 ноября 2024
если эти деньги потупили до смерти, то можете их снимать, а если например пенсия пришла после смерти, то тогда не снимайте, заставят вернуть
Латексне альтер ЕГО• 29 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Зніміть усе і не партесь
Мені колись не дали так зробити. Також ощад
Хтомолодець? Я!• 29 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Пишуть, що зараз рахунки померлих не блокують одразу.
Стрекозей• 29 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
В кассе может и нельзя, а в банкомате без проблем.
Я не в теме
• 29 ноября 2024
Ответ дляСтриптизерка
До, вони там роками накопичувалися, «мобільні заощадження». Я їх в додатку на рахунок перекинула, а тепер не знаю, що робити. Думала, собі на рахунок перекинути, але напевно не варто. Спробую зняти
Бабця в мештах• 29 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Як перевіряється дійсність довіренності?
А ну розкажіть мені
задумчивая мордочка• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Лише від спадкоємців можливі претензії
Бабця в мештах• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Йдіть і знімайте. Не слухайте місцевих фахівців теоретиків. Банк перевіряє тільки бланк довіреності в реєстрі.
Стриптизерка• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
без разницы, можете снять, можете перекинуть. Никто ни о чем спрашивать не будет. Хотя может она оставила на кого то завещание?
Стрекозей• 29 ноября 2024
Сняла пенсию в банкомате ощада, которая пришла за день до смерти (точно не помню). Через 4 месяца закрыла счёт, вопросов не было.
Стриптизерка• 29 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
что и квартиру можно было бы продать по доверенности, если бы в этой доверенности была бы указана такая опция?
Бабця в мештах• 29 ноября 2024
Ответ дляСтриптизерка
Продажа квартиры - нотариальное действие, и нотариус имеет доступ к реестрам загса. Если он проверит в реестре смертей, то может блокануть. А если не проверит, то проведет.
Банк не имеет доступа к єтим реестрам, и не обязан єтого делать
Хтомолодець? Я!• 29 ноября 2024
Ответ дляСтриптизерка
Гроші автор може зняти через банкомат, для того довіреність не потрібна. А от все що можна було зробити по довіреності стає неможливим після смерті доверителя.
Бабця в мештах• 29 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ще раз, поясніть мені пошагово, на якому єтапі стає неможливо зняти гроші в банку з незаблокованого рахунку.
Не ваші теорії, а конкретно на якій дії
Стриптизерка• 29 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
совершенно верно
Хтомолодець? Я!• 29 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Не ваші теорії, а конкретно на якій дії
ЦКУ ст 248.
Я не в теме
• 29 ноября 2024
Ответ дляСтриптизерка
На мене