Миллениалка• 29 ноября 2024

Хто витягував дитину до норми після ускладнень звʼязаних з вакцинацією?

Така ситуація, в сестри двоє дітей(близнюки) із вакцин, лише бцж в роддомі.
Потім війна, було не до вакцинації взагалі. Зараз дітям 3 роки, сестра почала вакцинацію Акдс.
Одна дитина відреагувала нормально, в іншої почався стрімкий відкат в розвитку. Зараз дитину обстежують психіатри, бо скоріше за все дитина з рас.
Хто був в подібній ситуації, чи вдалося вам вивести дитину максимально до норми?
Дякую
Анонимушка• 29 ноября 2024
Автор, вам на спец форумы. Здесь вам кроме ’после не значит вследствии’ ничего другого не скажут и поддержки не выразят. Вас поймут только такие же мамы, вот к ним за советом и обратитесь.
-Ань-• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Ну якби не було вакцини, то не було б відкату
Дитина, яка сама їла, ходила на горщик, розказувала вірші, вміла плавати, зараз не вміє робити нічого! Дитина просто сидить, ходить під стінками, мова зникла протягом 10 днів, повністю.
Надіюсь, мама зробить правильні висновки і більше не буде робити щеплення своїм дітям.
Дитинка хоча б 3 роки нормально пожила, а могли б зробити щеплення АКДП в 3 місяці. Доза вакцини однакова, хоча вага дитини в 3 місяці і в 3 роки абсолютно різна.
Якби робили щеплення по календарю, то вбили б дитину і сказали мамі, що то вона сама таку хвору дитину народила. А зараз мама бачить ДО і ПІСЛЯ.
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Зараз одна перетворюється на овоч, і все це протягом 3 тижнів
Хелатирование
ТебеОноНадось• 29 ноября 2024
Ответ для-Ань-
Єто совсєм другоє. Якщо ви вб´єте дитину сокирою або пістолетом - вас посадять в тюрму. А якщо ви вб´єте дитину вакциною - ваші колеги напишуть довідку, що ’після не значить внаслідок’.
Всё кажется магией когда не знаешь физики
ТебеОноНадось• 29 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Это одно и тоже
Вакцина может стать убийцей
Как и болезни от которых она создана
-Ань-• 29 ноября 2024
Я колись створювала інформаційну тему, що робити якщо у дитини реакція або ускладнення від щеплення:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
якби не було вакцини, то була б інша хвороба яка стала б тригером, не зараз а пізніше. але звинуватити вакцинацію найпростіше
Вы такой эксперт...
Лялька в колисці• 29 ноября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Автор, у моей подруги было такое после вакцинации старшей дочки в 1,5 года. Пропал зрительный контакт, указательный жест, речь. Увы, история не позитивная, девочка уже подросток, практически не говорит, учится в специнтернате, но даже там домашку за нее мама делает (( Семья состоятельная, обьездили всех, кого можно, и из доказательной и из недоказательной медицины, и нетрадиционных методов.
У меня такая же история только ребенку пока 7,5 лет и все очень плачевно. Автор мои вам рекомендации найдите толкового невролога сделайте ЭЭГ ночное возможно в мозгу эпиактивность началась и бьет по участкам мозга.
-Ань-• 29 ноября 2024
Ответ дляАнонимушка
Так. Лікарі не вміють лікувати від наслідків щеплень. Їхній інтерес до дітей рівно до того момента коли ще можна вколювати нові і нові дози вакцин.
Єдиний вихід: шукати таких же постраждалих від щеплень, вони діляться досвідом як витягнути дитину.
-Ань-• 29 ноября 2024
Ця дитина не перша, і ця дитина не остання. Щепленнями багатьох людей покалічили, вбили і продовжують вбивати.
-Ань-• 29 ноября 2024
ВОЗ призывает к принятию неотложных мер для снижения вреда, наносимого пациентам при оказании медицинской помощи:
https://www.who.int/ru/news/item/13-09-2019-who-ca...
Ссилка на офіційний сайт ВОЗ.
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Хелатирование проводили?
Пожарник• 29 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
У меня у ребенка произошло тоже самое без вакцин.
Советую сделать мрт головного мозга и проконсультироваться у генетика
так у вас или у ребенка? пишите нормально
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
То було б щось інше. Рано чи пізно.
У вас приклад є, якби це тільки вакцина, то така дія була на обох.
Не була б! У кожної дитини свій індивідуальний метаболізм, навіть у близнюків
Любимка-анонимка• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
У знакомого было такое после АКДС. Ребенок был очень умным, отлично развивался, после вакцинации начал превращаться в овощ. Речь пропала полностью. Знаю, что очень долго ходили к логопеду-дефектологу, еще куда-то ездили к специалистам в Киев (мы в пригороде Киева живем). В школу пошел в 8 лет, так как долго вытягивали его из этого состояния. Разговаривать снова начал уже около 6 лет, хотя до прививки отлично уже разговаривал. Сейчас все хорошо с ребенком.
-Ань-• 29 ноября 2024
Вакцинація. Вільний вибір. Заяви та скарги:
http://vvv.org.ua/category/zaiavy-ta-skarhy/

Вони є на Ютубі: https://www.youtube.com/@ВакцинаціяВільнийВибір
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
теж хотіла написати, що якби проблема була б у вакцині, то у обох проявилось би
Заспокоюйте себе цим припущенням? Ставити вакцини і надалі, розуміючи всі ризики, буде неможливо. А ще більш неможливим є розуміння маштабу заподіяної шкоди. Ніхто достеменно не знає які функції в дитини не розвинулися завдяки вакцинації...... Хоча дитина при цьому є нормотиповою
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
1) Ви знаєте свій рід до якого покоління?
Цілком можна не знати про хвороби у роду або вони могли меньш яскраво проявитися чи бути не діагностованими. І не знаєте яка була ситуація в іншому роду.
2) Якщо чоловік і жінка одночасно є носієм гену хвороби, то вона проявляється. Тобто ген просто міг передаватися з покоління в покоління, поки не зустрілися 2 носії гену.
І, наприклад, якби дитина була з іншим партнером,то ген цілком міг би не проявитися.
Так
Знаю
В нас до сих пір жива прабабуся, їй 92 роки, дідусь помер в автокатастрофі. В чоловіка теж все ок, всі довгожителі, проьбем зі здоровʼям не було
Мавка• 29 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
Діти антиваксов виживають тільки за рахунок вакцинованих..Вже б давно повернулися епідемії.
Яка маячня.
Любимка-анонимка• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
Откуда вы такие беретесь? Божья роса, блин.
Мне лично педиатр говорила, что у ребенка пост-вакцинальное осложнение и надо брать медотвод от вакцинации. Но она его дать не может, так как им не разрешают это фиксировать. Если напишет, попрощается с работой. Это было сказано не официально, чтобы я искала, кто сможет написать медотвод. Слава Богу, проблемы были не самые страшные и с сыном все хорошо. Но блин, какой триггер? Почитайте состав вакцин и поймете, что такой гремучей смеси ядов, сколько поступает в организм с вакцинацией, ребенок бы нигде не взял. Это реакция организма на яды, интоксикация. Как это может быть не понятно, я не знаю.
Нічна ненажера• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Ви розумієте, що діти до вакцини розвивалися нормально?
Изначально у одного был РАС у другого нет. Вакцина всего лишь тригер степени сложности
Тирамісу на терасі• 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Я вас розумію, все хочеться списати на вакцину. В моєї дитини після акдп була тема 40 і відняло повністю ліву руку на тиждень. Відправили додому, сказали просто чекати або виживе, або...
Це було точно від вакцини.
Рас - це вроджене. Важливо не пропусти реальні проблеми витрачаючи час на звинувачення вакцини.
Здоров´я діткам.
Так про це ж і мова і онкологія генетична є, але одна людина може прожити до старості і тоді або вилізе або ні, а в іншої вакцина спровокує ранній розвиток хвороби.
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
А к чему тут физика? Это биохимия...
-Ань-• 29 ноября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
У вакцинаторів ідіотська логіка: вони розказують, що жертв вакцинації 1 на мільйон, і тут же пишуть, що в обох дітей повинно було вилізти ускладнення.

Ще приклади вакцинаторської логіки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-2335217
Младенцы-близнецы одновременно умирают после прививки. Причина ’просто совпадение’.

https://www.facebook.com/groups/507782926298494/pe...
На Сумщині триденному малюку зробили щеплення БЦЖ у пологовому будинку. Через 7 годин хлопчик помер. Згоду на вакцинацію мати дитини медперсоналу не давала! Лікарі розводять руками: в той день щепили 10-х, помер тільки один - значить вакцина ні при чому...(((
https://tsn.ua/ukrayina/sindrom-raptovoyi-smerti-n...
Подивіться відео, як вбивці в білих халатах виправдовують вакцину!
Якщо з 10 щеплених немовлят помер 1, то це смертність 10% !
Але якщо б 10 дітей з 10 щеплених померли - вакцині всеодно придумали б виправдання.
Чу Ча• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Ну одне діло в старості вилізло б.
Коли прожив все життя. А не в 3 роки
та навпаки радійте
от у нас в 14 років вилізло
через війну і переїзд.
от це стрес для всіх
бо ніхто нічим з 3 років не займався а тепер вже сам підліток не буде і не хоче займатися - і майбутнє під великим питанням.
Бо ладно там навчання до дупи, так основне ж - поведінка, взаємодія с соціумом...
а це капець((
А так би знали з 3 років і всі роки корекцією займалися
ТебеОноНадось• 29 ноября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
А к чему тут физика? Это биохимия...
А причём тут ’если вы убьёте’?
Мы говорили за рас и за то,что это врождённое,а не приобретенное
Чу Ча• 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Рас не діагностують в старості. Для чого ви це пишете?
дігностують у будь-якому віці
багато дорослих діагностовано вже після дітей - бо це спадковість
-Ань-• 29 ноября 2024
А вакцинацію в роддомі ви вважаєте нормальною практикою?
Кошенят і цуценят починають щепити в 2-3 місяці, а людських дитинчат - одразу після народження.
-Ань-• 29 ноября 2024
В роддоме нельзя делать прививки, потому что невозможно выявить все противопоказания.
Среди противопоказаний к прививкам БЦЖ и гепатит Б:
- тяжелые осложнения от предыдущей дозы в виде анафилактического шока;
- аллергия на какой-либо компонент вакцины;
- эпилептический синдром с судорогами 2 раза в месяц и чаще;
- тяжелые реакции на предыдущее введение вакцины;
- тубинфицирование.
(приказ МОЗ №48 от 03.02.2006, приказ МОЗ №595 от 16.09.2011)
Очевидно, что не один из этих диагнозов не может быть ни подтвержден, ни опровергнут относительно новорожденного:
- предыдущая доза у новорожденного отсутствует, поэтому никто не может гарантировать, что у него не возникнет анафилактический шок в ответ на прививку;
- ни один новорожденный не обследуется на аллергические реакции на компоненты вакцины (а вакцины содержат много таких компонентов, в т.ч. такие известные аллергены, как белковые компоненты, ртуть, фенол, формальдегид и т.д.);
- если у ребенка эпилептический синдром, частота судорог не может быть спрогнозирована при рождении;
- отсутствует предыдущее введение вакцины, значит нет гарантии отсутствия тяжелой реакции;
- и конечно никто из новорожденных не обследуется на носительство тубинфекции.
Таким образом, все эти противопоказания, предупредительно задокументированные МОЗ, у новорожденных не могут быть проверены в принципе.
Но даже более старшие дети не застрахованы от возможных трагичных последствий, ведь никто не знает, как отреагирует организм ребенка на вакцину, которая вводится впервые.
Анонім Перший• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Так, вакцина могла стати каталізатором, так само як і будь-який інший чинник- стрес, вибух, подія..(((