Миллениалка• 29 ноября 2024

Хто витягував дитину до норми після ускладнень звʼязаних з вакцинацією?

Така ситуація, в сестри двоє дітей(близнюки) із вакцин, лише бцж в роддомі.
Потім війна, було не до вакцинації взагалі. Зараз дітям 3 роки, сестра почала вакцинацію Акдс.
Одна дитина відреагувала нормально, в іншої почався стрімкий відкат в розвитку. Зараз дитину обстежують психіатри, бо скоріше за все дитина з рас.
Хто був в подібній ситуації, чи вдалося вам вивести дитину максимально до норми?
Дякую
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Хто звинувачує?
Я запитала взагалі про інше.
Могло б нічого не тригернути, або тригенруло б в 60 наприклад.
ви розумієте принцип дії вакцини?
фактично дитина «хворіє» з дуже невеликою дозою збудника і набуває імунітет.
не було б вакцини, спровокувала б хвороба, тільки в рази сильніше
мистерЛяпсус• 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
То було б щось інше. Рано чи пізно.
У вас приклад є, якби це тільки вакцина, то така дія була на обох.
Вы не понимаете что это два разных человека?
А я нівроку• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Ви розумієте, що діти до вакцини розвивалися нормально?
Ви почитайте про РАС. Він вроджений. Стимулювати може будь що вакцина, хвороба, будь що. Це буде як не крути
мистерЛяпсус• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
теж хотіла написати, що якби проблема була б у вакцині, то у обох проявилось би
Как?
Донька подруги• 29 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Нет, второй ребенок мог иметь более крепкое здоровье и справиться с вакциной.

К сожалению, нет позитивных примеров, потому приняла решение не вакцинировать детей.
Яких позитивних прикладів?
У не вакцинованих дітей теж діагностують рас. Чи про які ви приклади?
ТаПрямТам• 29 ноября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
А как это объясняют врачи? Что случилось?
Это врождённая предрасположенность связанная с протеканием беременности или родов, это тяжело принять, хочется привязать к чему-то чтобы этого избегать.
После этого был ещё один откат и больше не было. Упорные занятия и лечение очень помогли, ребенок разговаривает, живо интересуется всем, тянется к детям.
Как мне объяснял невролог, если нейроны головного мозга были повреждены (отслойка на ранних сроках, прием лекарств, вирусные заболевания), то до 3 лет это проявится.
Директор Пляжу• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Зараз одна перетворюється на овоч, і все це протягом 3 тижнів
его вакцина тригернула. мог тригернуть вирус. я антиваксер. но у меня ребенок с проблемами. ставили рас. в 3 года. бгбк диета, занятия и прочее привели его почти в норму. ходит в обычную школу, читает и прочее - при общении видно что он не такой..но проблем от него особых нет.
ТаПрямТам• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Мрт робили, все ок.
Психіатрія відповідає за порушення такі, до генетика є сенс іти і що дає генетик?
Есть генетические заболевания, которые стартуют откатом и внешне напоминают рас.
Донька подруги• 29 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Рас - вроджена хвороба. Ви це розумієте?
НаБалКоніХодять• 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Яких позитивних прикладів?
Примеры как после вакцинации вытягивают детей. Диагностируют, но очень редко и в раннем возрасте.
мистерЛяпсус• 29 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
А может и НЕ стимульнуть
Но об этом врачи ласково забивают напомнить
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Рас не діагностують в старості. Для чого ви це пишете?
Як це не діагнозують?
Купа людей які в дорослому віці самі пішли і виявили в себе рас.
Чи ви думаєте, що це ставлять лише дітям?
А я нівроку• 29 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А может и НЕ стимульнуть
Стимульнет, причем в младше возрасте. Даже вітрянка банальная
мистерЛяпсус• 29 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
У вас есть исследования на эту тему?
Или чисто вакцину защитить?
А я нівроку• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Як це не діагнозують?
В них рас з дитинства. Просто раніше це називалось він якийсь дивний.
Мавка• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
якби не було вакцини, то була б інша хвороба яка стала б тригером, не зараз а пізніше. але звинуватити вакцинацію найпростіше
Та як ви всі задовбали, виправдовуючи Святу Вакцину!
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
ви розумієте принцип дії вакцини?
Яка хвороба?
Наприклад? :)
І чи спровокувала?
Бо діти до 3 років хворіли і на ковід, і на вітрянку, і ротавірус. Все було ок
-Ань-• 29 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Самое страшное что их шлепают но вину за последствия не несут
Так батьки самі підписують ’Інформовану згоду’, що вони згодні на щеплення і на всі наслідки щеплення.

Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0594-10
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
Донька подруги• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Як це не діагнозують?
Допишіть ’купа вакцинованих людей’.
Вас цікавить не лікування, а звинувачення у вакцинації.
Не бачу сенсу тут щось писати
А я нівроку• 29 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Что значит в раннем? Рас трудно диагностируют, если легкий, вербальный и тп
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
Але може й не стимулювати, чи не так?
Не має гарантії, що ця дитина отримала б відкат після хвороби.
Це просто догадки
Ну або ж отримала б рас в зрілому віці
-Ань-• 29 ноября 2024
Для порівняння: лікарі не дають батькам письмові гарантії, що після щеплення дитина буде жива і здорова.
Є гарна стаття ’Если бы медики работали банкирами’: http://www.afanas.ru/privivki/meddoc.htm
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Дякую
А я нівроку• 29 ноября 2024
Ответ для-Ань-

А саме:
Я вакцинувала молодшу дитину в Польщі, нічого не підписувала взагалі! Акдс і все що потрібно було
НаБалКоніХодять• 29 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
Значит то, что обычно такое как обсуждается в этой теме проявляется сразу или после вакцинации или его просто нет.
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
А як це може бути генетика, якщо в роду всі здорові в цьому плані.
мистерЛяпсус• 29 ноября 2024
Ответ для-Ань-

А саме:
Если не подписать то пресинг жесткий
Я выдержала в Украине. В Польше меня чуть ли не к убийце ребенка прировняли

На вопрос, кто несёт ответственность- они замолкают

Дети просто статистика. Дан указ колоть. А попал в побочки- всем плевать
Доль Чекомбана• 29 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
У подруги была легкая беременность и роды, никаких проблем, развитие ребенка в норме до 1,5 лет. Все в срок. И вот такой сюрприз. Ничего толком не восстановилось, ребенок инвалид. Один только зрительный контакт 2 года восстанавливали.

Зато вторая случайная беременность (планово на второго ребенка она бы не решилась по ее словам - после больного старшего ребенка). Ужасная беременность - разрыв пузыря и подтекание вод с 24 недели, 10 недель ее протянули на сохранении в лежачем положении, с антибиотиками, потом родоразрешили, когда лейкоциты уже зашкаливали. Недоношенный ребенок, но все отлично, умная, здоровая, развитая девочка.
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Точно? Вот прям 100%?
прям 200
ТаПрямТам• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Генетическое абсолютно не означает наследственное. Чаще всего каждый из родителей несёт один больной ген и не имеет никаких проблем, но когда у них появляется общий ребенок 25%,что он унаследует оба эти гена (от каждого родителя).
И спонтанные мутации, то есть случайность(