Миллениалка• 29 ноября 2024

Хто витягував дитину до норми після ускладнень звʼязаних з вакцинацією?

Така ситуація, в сестри двоє дітей(близнюки) із вакцин, лише бцж в роддомі.
Потім війна, було не до вакцинації взагалі. Зараз дітям 3 роки, сестра почала вакцинацію Акдс.
Одна дитина відреагувала нормально, в іншої почався стрімкий відкат в розвитку. Зараз дитину обстежують психіатри, бо скоріше за все дитина з рас.
Хто був в подібній ситуації, чи вдалося вам вивести дитину максимально до норми?
Дякую
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
це ваша особиста проблема що ви зупинились в цьому «дзеркалі» і вас це зачепило. спробуйте якось пережити цю тривожність не переводячи стрілки.
ще раз - я вам особисто побажання не писала і не хамила.
Не я.
Ви.
Можете.
А я маю інший досвід. Який не дозволяє висміювати подібну тему.
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
я написала вам?
Я не маю права відповісти на будь-який пост в темі?)
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
ви можете на шо завгодно відповідати. але хамство і неадекватні побажання залиште при собі
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
дякую,
та я маю джерела де можу його набувати.
Жаль.
Бо так, як хочеться, щоб вчителі і асистенти вчителів/дітей читали профільні групи, де спілкуються батьки дітей з РДУГ, так само хочеться, щоб люди, дотичні до роботи з дітьми з РАС читали профільні групи, де спілкуються батьки дітей з РАС.
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
Ви спочатку свій ’адекватний’ жарт перечитайте. А потім закидайте про неадекватність моїх застережень (не побажань).
Але ж таки вас зачепило.
Страшно?)
То не жартуйте з того, що не розумієте
Мию чакри щоденно• 29 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Я читала колись блог одного лікаря, як вона вчилась в медичному університеті ще за часів, коли більшість хвороб вчили ставити по клінічній картині, а не по аналізах. І вона казала, що здавати екзамени по дитячим хворобам – це було пекло, но ніхто не міг запамʼятати чим відрізняється висип у однієї хвороби від іншої. Вони всі були на одне лице. Тому, коли мама була впевнена, що у її дитини кір, то лікар могла і не поставити такий діагноз, бо дитина ж вакцинована
В месяц ребенку сыпь по всему телу, педиатр ставит ветрянка. Уже прошла неделя, а сыпь увеличивается . Своим ходом поехали к алергологу , непереносимость лактозы анализ показал . Симтомы одинаковые были
Ангелок з ріжками• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Жаль.
гм...
не зовсім зрозуміло чого саме Вам шкода, але ок.
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
гм...
Шкода, що ви не розглядаєте подібні спільноти як джерело досвіду.
А я нівроку• 29 ноября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Зачем из ребенка делать артиста, а потом адаптировать?!
О чем речь? Аутисты и без прививок. Это генетика. У меня трое детей и все привиты, не вижу смысла рисковать и во всех цивилизованных странах вакцинируют. Я за вакцинацию стандартную, от ветрянки, от папиломавируса. А антиваксы пусть сами решают, их дети.
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
Волосики на тяжелые металлы сдайте, чтоб понимать как дела с выведением. Правда в Польше менее чем на 30 элементов можно сдать, ну хоть что-то... По деньгам подъемно
А я нівроку• 29 ноября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Зачем сдавать?
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
Зачем сдавать?
Денег стало жалко? :)
А я нівроку• 29 ноября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Денег стало жалко? :)
Сходите к психиатру)
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
Сходите к психиатру)
Переход на личности... ожидаемо...
А я нівроку• 29 ноября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Переход на личности... ожидаемо...
Это вы перешли, до свидания
Ангелок з ріжками• 01 декабря 2024
Ответ дляДама с собачкой
а я, в свою чергу, дуже раджу вам не розглядати для співпраці спеціаліста, який підвищує кваліфікацію, читаючи батьківські форуми.
Дама с собачкой• 01 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Не підвищує кваліфікацію, а враховує практичний досвід людей, які 24/7 в цьому ’варяться’ під час співпраці.
Я писала про конкретних осіб, таких, наприклад, як вчителі і помічники вчителів/дитини, логопеди, навіть деякі психологи тощо бо, як показує досвід, більшість з них поняття не мають, з чим мають справу, через що під час ’співпраці’ часто роблять такі помилки, які тягнуть за собою появу додаткових проблем у тих, з ким вони співпрацюють.
Тому... Ваша порада, на жаль, не корисна.
Дама с собачкой• 01 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
До речі, в спільнотах, в яких спілкуюсь я, є і психологи, і психіатри. Рідко, але заходять і вчителі та асистенти. А краще б їх було там більше. Це було б корисніше для всіх, особливо для дітей.