Миллениалка• 29 ноября 2024
Хто витягував дитину до норми після ускладнень звʼязаних з вакцинацією?
Така ситуація, в сестри двоє дітей(близнюки) із вакцин, лише бцж в роддомі.
Потім війна, було не до вакцинації взагалі. Зараз дітям 3 роки, сестра почала вакцинацію Акдс.
Одна дитина відреагувала нормально, в іншої почався стрімкий відкат в розвитку. Зараз дитину обстежують психіатри, бо скоріше за все дитина з рас.
Хто був в подібній ситуації, чи вдалося вам вивести дитину максимально до норми?
Дякую
Анонім Перший• 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Я це розумію, але антидоту вакцині нема :(
Я колись читала, що є гомеопати які травами і вітамінами виводять важкі метали від вакцин
Ответ дляПосудомойка
ви розумієте принцип дії вакцини?
фактично дитина «хворіє» з дуже невеликою дозою збудника і набуває імунітет.
не було б вакцини, спровокувала б хвороба, тільки в рази сильніше
Ви бачили календар щеплень? Що буде з імунітетом, якщо перший рік свого життя дитина постійно хворіє (перебуває в поствакцинальному стані)?Візьміть інструкцію до вакцини і почитайте склад - крім збудників хвороб там є багато небезпечних речовин.
А поствакцинальні ускладнення? Вакциноасоційований паралітичний поліомієліт - це ускладнення від поліомієлітної вакцини з живим (хоч і ослабленим) вірусом.
Генералізована БЦЖ-інфекция, остеомієліт, остеїт - це ускладнення від вакцини БЦЖ.
Паротит і орхіт - ускладнення від вакцини КПК. Те, що від КПК можна заразитись кором і краснухою, прямо не пишуть в інструкції до вакцини, але пишуть що може бути висока температура і сип.
Запасная спина• 29 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
Ви почитайте про РАС. Він вроджений. Стимулювати може будь що вакцина, хвороба, будь що. Це буде як не крути
Щось не чула про Рас після хвороби. А от після вакцинації -постійно.
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
А причём тут ’если вы убьёте’?
Мы говорили за рас и за то,что это врождённое,а не приобретенное
Не рас врождённое, а ошибки метаболизма, в т.ч. тяжёлых металлов, входящих в состав вакцин, если уж вы так хотите быть точной!
Мию чакри щоденно• 29 ноября 2024
В 1.5 года 1 вакцина акдс ( до этого не было вакцин ) , температура 40, реанимация, отняло ногу. Поствакцинальный синдром, вторичная задержка речи. Уже 8 лет боремся за речь в 1.5 года слов было больше чем 5.5 . До нормы очень далеко, очень надеюсь вытянуть .
Мию чакри щоденно• 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Я вас розумію, все хочеться списати на вакцину. В моєї дитини після акдп була тема 40 і відняло повністю ліву руку на тиждень. Відправили додому, сказали просто чекати або виживе, або...
Це було точно від вакцини.
Рас - це вроджене. Важливо не пропусти реальні проблеми витрачаючи час на звинувачення вакцини.
Здоров´я діткам.
Це було точно від вакцини.
Здоров´я діткам.
У нас отняло ногу, пропала речь. Поствакциональный синдром, вторичная зрр
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
1) Ви знаєте свій рід до якого покоління?
Цілком можна не знати про хвороби у роду або вони могли меньш яскраво проявитися чи бути не діагностованими. І не знаєте яка була ситуація в іншому роду.
2) Якщо чоловік і жінка одночасно є носієм гену хвороби, то вона проявляється. Тобто ген просто міг передаватися з покоління в покоління, поки не зустрілися 2 носії гену.
І, наприклад, якби дитина була з іншим партнером,то ген цілком міг би не проявитися.
Який логічний висновок з вашого допису витікає? Перед вакцинацією всім дітям треба робити генетичні тести, чи не так?
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
Діти антиваксов виживають тільки за рахунок вакцинованих..Вже б давно повернулися епідемії.
Щось ви моїх дітей не вберегли від кору... Прогулюєте щеплення, чи як то розуміти?!
Мию чакри щоденно• 29 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
У меня у ребенка произошло тоже самое без вакцин.
Советую сделать мрт головного мозга и проконсультироваться у генетика
Прошли все обследование от генетика на политологии до МРТ , причины сами врачи не знают. Поствакциональный синдром, вторичная зр . Уже 8 лет боремся за полноценную речь, врачи сами не знают в чем причина . И после того случая откатов больше не было
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Так, вакцина могла стати каталізатором, так само як і будь-який інший чинник- стрес, вибух, подія..(((
Ще один експерт з рас...
А я нівроку• 29 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Вы думаете Польша несла ответственность за вашего ребёнка?
Так зачем рассказывать ерунду. На западе всех вакцинируют. Обычные дети. Аутисты есть, их нормально адаптируют.
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Для этого есть хелаторы и специальные протоколы. Хелатирование должно проводиться под контролем анализов и работы органов. Гомеопатам такое доверять нельзя
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Вам бы найти хелатирующего специалиста и посмотреть в волосах тяжёлые металлы...
Мию чакри щоденно• 29 ноября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Откуда вы такие беретесь? Божья роса, блин.
Мне лично педиатр говорила, что у ребенка пост-вакцинальное осложнение и надо брать медотвод от вакцинации. Но она его дать не может, так как им не разрешают это фиксировать. Если напишет, попрощается с работой. Это было сказано не официально, чтобы я искала, кто сможет написать медотвод. Слава Богу, проблемы были не самые страшные и с сыном все хорошо. Но блин, какой триггер? Почитайте состав вакцин и поймете, что такой гремучей смеси ядов, сколько поступает в организм с вакцинацией, ребенок бы нигде не взял. Это реакция организма на яды, интоксикация. Как это может быть не понятно, я не знаю.
Нам генетик дал заключение, после вакцинации через два часа попали в реанимацию . Выписка с больницы сохранилась
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
Зачем из ребенка делать артиста, а потом адаптировать?!
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
может быть что угодно и с любым результатом...
рас, почти всегда, манифестирует в возрасте около 1,5 лет
Тільки от дитині, про яку пише автор, не 1.5, а 3
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
У меня тоже в полтора, это самый такой возраст для отката при рас. Невролог мне говорила, что поэтому многие родители винят кпк, но на деле и с кпк и без кпк эти дети имеют откат в этом возрасте.
Если тяжёлые металлы накопились внутриутробно, то да может быть и без вакцин откат. Волосики посмотрите на металлы
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
А що, є ще такі, що в цю маячню вірять? Навіть офіційна медицина вже пригальмовує.
Епідемії...
Вони нікуди і не дівались, причому спалахи ’вакцинокерованих’ хвороб активно спалахують серед вакцинованих.
Епідемії...
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
«та як ви всі задовбали звинувачуючи святу вакцину»
ну не робіть її. в чому проблема?
В тому що люди хотіли - зробили, сподівалися що роблять як найкраще... А воно он як вийшло
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
точно, краще захворіти на хворобу, від якої не вакцинована і пройти природній відбір
Ще краще - захворіти на хворобу,від якої вакцинований і так само пройти відбір
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ для-Ань-
фото
дві речі які ніколи не старіють - чорний гумор і діти антиваксерів
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
А якщо б дитина за все життя не захворіла на кашлюк/дифтерію/правець?
якщо вона буде сидіти в ізоляторі то ніколи в житті не захворіє звісно
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ для-Ань-
Ця дитина не перша, і ця дитина не остання. Щепленнями багатьох людей покалічили, вбили і продовжують вбивати.
Вам скільки років? у Вас немає жодного щеплення?
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
вакцина не запобігає хворобі на 100%, а полегшує її перебіг. дивно шо ви таке не знаєте
Ответ дляПосудомойка
Є люди вашого віку і старші, у яких нема жодного щеплення. Або тільки роддомовське БЦЖ. В основному це діти лікарів - раніше тільки у лікарів був доступ до інформації, що таке щеплення.
Наприклад, Галина Червонська - вірусолог, брала участь у ствоненні вакцини АКДП. В її родині 6 поколінь без щеплень. Родина медиків.
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ для-Ань-
ви не відповіли на питання - у вас немає жодного щеплення?
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
Вы знаете ’историю’ накопления тяжёлых металлов? От матери к детям внутриутробно + вакцинонька=аутизм разной степени тяжести у детей с поломками метаболизма. Тяжёлые металлы накапливаются там где дефицит эссенциальных. Сейчас это повсеместно. Не зря в США есть нормы по употреблению крупной рыбы беременными... Это все с целью снизить эпидемию рас, на фоне самого большого графика вакцинации в мире. Ну и по аутистам они в лидерах...
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ для-Ань-
Щеплені легко помруть, а нещеплені вмиратимуть в муках і попадуть в ад!
в пекло