Миллениалка• 29 ноября 2024

Хто витягував дитину до норми після ускладнень звʼязаних з вакцинацією?

Така ситуація, в сестри двоє дітей(близнюки) із вакцин, лише бцж в роддомі.
Потім війна, було не до вакцинації взагалі. Зараз дітям 3 роки, сестра почала вакцинацію Акдс.
Одна дитина відреагувала нормально, в іншої почався стрімкий відкат в розвитку. Зараз дитину обстежують психіатри, бо скоріше за все дитина з рас.
Хто був в подібній ситуації, чи вдалося вам вивести дитину максимально до норми?
Дякую
-Ань-• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
в пекло
Пекло для вакцинованих. Для невакцинованих ад.
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
вакцина не запобігає хворобі на 100%, а полегшує її перебіг. дивно шо ви таке не знаєте
Это оправдание придумали после того как стало очевидно что предыдущее не срабатывает...
Никак нельзя узнать как бы перенес болезнь человек, не будь он привит...
Мадам Подлинник• 29 ноября 2024
У доньки подруги після другої АКДС у півроку почалися судоми, поставили діагноз епілепсія.
Ясна річ, лікарі казали, що це ніяк з вакциною не пов´язано і направили на третю АКДС.
Тоді ще не було доступу до інтернету у неї, зробила третю АКДС і було суттєве погіршення, частота приступів сильно збільшилася.
Після того подруга перестала робити доньці щеплення зовсім.
Від епілепсії призначили спеціальні препарати, препарати змінювали, декілька років дівчину лікували, поступово ситуація покращилася.
В 11 років був останній приступ.
Але ліки від епілепсії сильно пошкодили ендокринну систему, тому дівчина має зайву вагу і скинути її ніяк.
Зараз вже вона доросла, 20 років, повненька. Приступи епілепсії не повторюються.
Ангелок з ріжками• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Тільки от дитині, про яку пише автор, не 1.5, а 3
автор то пише...
а я пишу - не факт що шукають там де потрібно(
Тётя Хрюша• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
ви не відповіли на питання - у вас немає жодного щеплення?
У меня полный график. Дислексия до средней школы, снижение когнитивных функций сохранялось до того же периода. Очевидно что вещества от вакцин вывелись к тому времени и я нормально смогла читать ..
Мадам Подлинник• 29 ноября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Всё верно. Вакцина в этом случае триггер.
Но это бы случилось все равно,не вакцина,так сильный стресс или болезнь
Не обов´язково. Є ліки, шкоду від яких вивчено і доведено давно. Тобто без них проблеми б не було.
У мене є знайомий, якому у 3 роки вкололи антибіотик, який заборонено використовувати для дітей до 12 років. В результаті у нього загинули слухові нерви і він повністю втратив слух. Перестав розмовляти і розуміти батьків.
Навчався у специальному інтернаті, щоб читати по губам, отримати освіту. Зараз йому 47 і він так само не чує.
Мадам Подлинник• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
ви розумієте принцип дії вакцини?
фактично дитина «хворіє» з дуже невеликою дозою збудника і набуває імунітет.
не було б вакцини, спровокувала б хвороба, тільки в рази сильніше
От не факт. Як працює імунітет, ще не вивчили.
Моєму старшому не можна було робити АКДС через компоненту кашлюку, бо він у результаті важких пологів мав органічні ураження ЦНС (14 років тому це ще було вказано в інструкції до Інфанріксу і Пентаксиму, популярних тоді вакцин АКДС. Всього було 12 протипоказань, зараз більшість з них з інструкцій прибрали).
Син проходив реабілітацію у спеціальному центрі, я консультувалася з неврологом, яка його вела, і вона підтвердила, що до 2 років точно не варто вакцинувати, а пізніше краще буде з імунологом поговорити про ризики/користь і тоді вже приймати рішення.
Так вийшло, що син ще й часто хворів звичайними ОРЗ. То у 3 роки ще не мав щеплення АКДС жодного.
І захворів на кашлюк, приніс з поліклініки.
Через те, що щеплення не було, лікар поставила діагноз швидко, вчасно призначила лікування, і кашлюк пройшов досить легко (вдень було 3-4 приступи і вночі 2-3 на початку хвороби).
Жодних ускладнень від кашлюку не було.
А от вакцина могла дійсно наробити шкоди.
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
дві речі які ніколи не старіють - чорний гумор і діти антиваксерів
Удалено администрацией...
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Удалено администрацией...
я здається Вам не хамила, і особисто подібного не бажала, щоб Ви мені таку дурню писали
тригерить трохи, да?
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
якщо вона буде сидіти в ізоляторі то ніколи в житті не захворіє звісно
Скільки випадків дифтерії/правця ви знаєте за останні 30 років?
Скільки з них смертельних? А скільки серед тяжких і смертельних вакцинованих?
Проведіть інформаційне дослідження, гарантую, здивуєтесь.
Про кашлюк не згадую, бо ним хворіють активно вакциновані теж і, що саме страшне, переносять далі, будучи впевненими, що то бронхіт, бо так лікар сказав
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
Вам скільки років? у Вас немає жодного щеплення?
Моїй подрузі 45, без єдиного щеплення. І?
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
і? я про Вашу подругу не питала, дякую
і вона тут активно не написує в даній темі
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
Може!! полегшити, а не полегшує.
Це важливо.
Мадам Подлинник• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Кашлюк у цьому плані найцікавіша хвороба.
Я з того покоління, де щеплення отримували більшість дітей.
То більшість моїх щеплених знайомих не хворіли на кір, краснуху, паротит у дитинстві (знаю лише одну дівчину, яка була повністю вакцинована і перехворіла на все, крім паротиту, її брат теж вакцинований і жив з нею в одній кімнаті, не хворів).
Аж один мій однокласник захворів на кір у 22 роки, тобто тоді, коли вакцина вже могла й не діяти.
А на кажлюк хворіло багато моїх однолітків, у тому числі і я, і ще дітьми, у віці 5-8 років.
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
автор то пише...
Хтозна.
Коли читаєш профільні по аутизму групи, то дуже багато відкатів після акдс і кпк.
В різному віці.
Ці питання ніхто не досліджував.
З тим дослідженням, яке типу доводить відсутність взаємозв´язку вакцинації і аутизму, ой як не чисто. По перше, там не досліджувалися всі вакцини. А по друге, там порівнювались не ’не вакциновані’ і ’вакциновані’, а вакциновані різними вакцинами діти. Це, звичайно, якщо я правильно пам´ятаю. В свій час вразила підміна понять.
ТебеОноНадось• 29 ноября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Не, ну вы сравнили не то
Одно дело вакцина предназначенная по возрасту, которая иногда может быть триггером.
А другое дело получение антибиотика у которого прямое противопоказание.
Продаю витрішки• 29 ноября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Я читала колись блог одного лікаря, як вона вчилась в медичному університеті ще за часів, коли більшість хвороб вчили ставити по клінічній картині, а не по аналізах. І вона казала, що здавати екзамени по дитячим хворобам – це було пекло, но ніхто не міг запамʼятати чим відрізняється висип у однієї хвороби від іншої. Вони всі були на одне лице. Тому, коли мама була впевнена, що у її дитини кір, то лікар могла і не поставити такий діагноз, бо дитина ж вакцинована
Мадам Подлинник• 29 ноября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Не, ну вы сравнили не то
Так дозування вакцини однакове для будь-якого віку. Тому й дивно. Доза банального Нурофену, наприклад, розраховується на вагу дитини. Чому з вакцинами не так?
Свого часу моєму синові не зробили БЦЖ у пологовому, бо він втратив вагу до 2400 г, а по інструкції дитина має бути мінімум 3 кг.
А хтось народжується 5200, наприклад. Майже вдвіічі більше, ніж 3 кг. А доза вакцини однакова.
Мадам Подлинник• 29 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Та дівчинка, яка перехворіла майже на все, спочатку хворіла на кір.
А через два роки лікар знову сказала, що кір. Мама дитини сказала, що не може бути, бо кором вже перехворіла.
І отримала відповідь: ’Зараз точно кір, хоч висипки і схожі. То, значить, минулого разу була краснуха’.
Ангелок з ріжками• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Хтозна.
В різному віці.
Ці питання ніхто не досліджував.
Хтозна - я з цього і почала, бо з таким ’анамнезом’ ситуації іншого не можна сказати.
Тільки я не групи читаю, а працюю з ’такими’ дітьми, та використовую досвід колег
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
тригерить трохи, да?
Тобто оцей ваш ’жарт’ - це типу нічого? То чому ж ви сприйняли попередження про відчуття такого ж на власному досвіді як хамство і ’побажання’?
Тригерить, да?)
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Тригерить, да?)
я конкретно вам писала? побажання? чи Вас таки це тригернуло і ви не змогли пройти повз щоб не висловити своє хамство?
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Я з того покоління, коли щепили всіх, але робили тільки 1 щеплення проти кору (зараз і 2 вважають, що мало), не хворіла, або не знаю про це, бо, наприклад, маю антитіла до краснухи, від якої тоді не щепили взагалі, і нею я не хворіла теж)) а от паротит був. Від нього теж тоді не щепили.
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Під час минулого спалаху кору вакцинованим дітям, що мали високу температуру, а потім висип, часто ставили алергію на жарознижуюче)
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
А я читаю, бо маю ’таку’ дитину.
І вам раджу читати.
Для отримання додаткового досвіду.
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
Це не хамство.
Це дзеркало.
Причому обгрунтоване.
Коли почнете вивчати тему, зрозумієте.
І перестанете використовувати тупі ’жарти’.
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
Ви написали в темі.
Я відповіла в темі.
Що не так?))
Тригерить?))
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Це не хамство.
Це дзеркало.
Причому обгрунтоване.
Коли почнете вивчати тему, зрозумієте.
це ваша особиста проблема що ви зупинились в цьому «дзеркалі» і вас це зачепило. спробуйте якось пережити цю тривожність не переводячи стрілки.
ще раз - я вам особисто побажання не писала і не хамила.
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Ви написали в темі.
Я відповіла в темі.
Що не так?))
Тригерить?))
я написала вам?
Ангелок з ріжками• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
А я читаю, бо маю ’таку’ дитину.
І вам раджу читати.
Для отримання додаткового досвіду.
дякую,
та я маю джерела де можу його набувати.