Миллениалка• 29 ноября 2024

Хто витягував дитину до норми після ускладнень звʼязаних з вакцинацією?

Така ситуація, в сестри двоє дітей(близнюки) із вакцин, лише бцж в роддомі.
Потім війна, було не до вакцинації взагалі. Зараз дітям 3 роки, сестра почала вакцинацію Акдс.
Одна дитина відреагувала нормально, в іншої почався стрімкий відкат в розвитку. Зараз дитину обстежують психіатри, бо скоріше за все дитина з рас.
Хто був в подібній ситуації, чи вдалося вам вивести дитину максимально до норми?
Дякую
Донька подруги• 29 ноября 2024
Ви розумієте, що рас не може бути набутим?
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Ви розумієте, що діти до вакцини розвивалися нормально?
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
І однаково
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Зараз одна перетворюється на овоч, і все це протягом 3 тижнів
Дама с собачкой• 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Набутим - ні, а от відкат спровокований вакцинацією може бути запросто.
Донька подруги• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Я вас розумію, все хочеться списати на вакцину. В моєї дитини після акдп була тема 40 і відняло повністю ліву руку на тиждень. Відправили додому, сказали просто чекати або виживе, або...
Це було точно від вакцини.
Рас - це вроджене. Важливо не пропусти реальні проблеми витрачаючи час на звинувачення вакцини.
Здоров´я діткам.
Настасья Пицун• 29 ноября 2024
Что было после вакцинации? Высокая температура, может рвота?
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Це було точно від вакцини.
Здоров´я діткам.
Ну якби не було вакцини, то не було б відкату
Дитина, яка сама їла, ходила на горщик, розказувала вірші, вміла плавати, зараз не вміє робити нічого! Дитина просто сидить, ходить під стінками, мова зникла протягом 10 днів, повністю.
Донька подруги• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Я це розумію, але антидоту вакцині нема :(
ТебеОноНадось• 29 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Всё верно. Вакцина в этом случае триггер.
Но это бы случилось все равно,не вакцина,так сильный стресс или болезнь
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Нічого не було. Жодної реакції.
Просто звернули увагу, що дитина почала менше посміхатися і стала байдужою до навколишнього світу.
Потім почалася втрата мови. Зараз дитина мовчить
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
якби не було вакцини, то була б інша хвороба яка стала б тригером, не зараз а пізніше. але звинуватити вакцинацію найпростіше
Доль Чекомбана• 29 ноября 2024
Автор, у моей подруги было такое после вакцинации старшей дочки в 1,5 года. Пропал зрительный контакт, указательный жест, речь. Увы, история не позитивная, девочка уже подросток, практически не говорит, учится в специнтернате, но даже там домашку за нее мама делает (( Семья состоятельная, обьездили всех, кого можно, и из доказательной и из недоказательной медицины, и нетрадиционных методов.
Донька подруги• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
То було б щось інше. Рано чи пізно.
У вас приклад є, якби це тільки вакцина, то така дія була на обох.
Настасья Пицун• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Нічого не було. Жодної реакції.
Значит, это скорее всего совпадение, иначе бы у организма была бы бурная реакция.
Посудомойка• 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
То було б щось інше. Рано чи пізно.
теж хотіла написати, що якби проблема була б у вакцині, то у обох проявилось би
ТаПрямТам• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
У меня у ребенка произошло тоже самое без вакцин.
Советую сделать мрт головного мозга и проконсультироваться у генетика
Доль Чекомбана• 29 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
А как это объясняют врачи? Что случилось?
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
Хто звинувачує?
Я запитала взагалі про інше.
Могло б нічого не тригернути, або тригенруло б в 60 наприклад.
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
То було б щось інше. Рано чи пізно.
Ну одне діло в старості вилізло б.
Коли прожив все життя. А не в 3 роки
АнгелАда• 29 ноября 2024
Автор, в мене , в моєї дитини така сама ситуація. Рас - вроджене, але так, вакцини можуть спровокувати посилення цих рис/погіршення. Якщо це справді воно, то в мене погані новини - це не лікується. Але скорегувати дитину можна і треба. Хутчіш нехай біжуть по психіатрах і генетиках. Зараз добрі можливості для корекції, і чим молодша дитина на початок цього, тобто корекції, тим краще .
мистерЛяпсус• 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
А вы понимаете что он мог не проявиться без вакцины?
И это на всю жизнь
НаБалКоніХодять• 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
То було б щось інше. Рано чи пізно.
Нет, второй ребенок мог иметь более крепкое здоровье и справиться с вакциной.

К сожалению, нет позитивных примеров, потому приняла решение не вакцинировать детей.
Донька подруги• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Ну одне діло в старості вилізло б.
Коли прожив все життя. А не в 3 роки
Рас не діагностують в старості. Для чого ви це пишете?
мистерЛяпсус• 29 ноября 2024
Ответ дляДонька подруги
Самое страшное что их шлепают но вину за последствия не несут
Настасья Пицун• 29 ноября 2024
Ответ дляМиллениалка
Хто звинувачує?
Я запитала взагалі про інше.
У меня ребенок с дцп, так банальная простуда с температурой была причиной в 3 года, что переставал ходить на месяц, пока не подрос.
мистерЛяпсус• 29 ноября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Или НЕ случилось
автор Миллениалка • 29 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Мрт робили, все ок.
Психіатрія відповідає за порушення такі, до генетика є сенс іти і що дає генетик?
мистерЛяпсус• 29 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
Точно? Вот прям 100%?
-Ань-• 29 ноября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Це як виправдовувати вбивцю, який вбив вашу сім´ю. Всеодно вони раніше чи пізніше помруть.