Штора с кисточкой• 29 ноября 2024
Как по-украински будет
ОДЕРНИ.
"Одерни кофту"
И "Мама в разговоре одернула дочку"
"Одерни кофту"
И "Мама в разговоре одернула дочку"
kissulichka• 29 ноября 2024
Вот бы были книги в интернете которые открываешь а там про каждое слово написано что оно означает и фулл инфа про него
Кокосиха• 29 ноября 2024
Ответ дляkissulichka
Такі книги є, це тлумачний словник
Неместная Я• 29 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Такі книги є, це тлумачний словник
Я думала, той комент смішний. А нє, ваш смішніший))
Багиня• 29 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Обсмикни кофтинку!
Ту книжку/словник напево азіров написав судячи з перекладу
КарамбОлька• 29 ноября 2024
Ответ дляБагиня
А що саме вам не подобається?
Існує слово обсмикнути, відкрийте будь-який словник. Там наведені цитати з відомих творів укр письменників.
Багиня• 29 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
А що саме вам не подобається?
Но явно воно не до кофти...відсмикнути то більше до відщіпнути/общіпати
КарамбОлька• 29 ноября 2024
Ответ дляБагиня
Ні. Ви приклади читали? Обсмикнула фартушину, обсмикнула плаття, обсмикне волосся
Багиня• 29 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
А ну посилання на літературний твір де вживається то слово
В мому розумінні/відчуті на слух обсмикнути це відірвати зайве
А як ви розумієте слово обсмикнути....поясніть що то за дія така
КарамбОлька• 29 ноября 2024
Ответ дляБагиня
На моєму фото є посилання на твори і автора. Один з них - твір Лесі Українки, подивіться.
Ось пояснено чітко значення слова, з прикладами:
Багиня• 29 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
І знову таки в тому пояснені є смикнути=потягнути
А що таке обсмикнути в вашому розуміні... що за дія...в мому розуміні осмикнути то блище до обскубати курку або вирвати нитку яка тирчить
Тобто смикнути і обсмикнути то апсолютно різні слова за значенням/дією
КарамбОлька• 29 ноября 2024
Ответ дляБагиня
Прочитайте все, що є на фото.
КарамбОлька• 29 ноября 2024
Ответ дляБагиня
Так , різні. Сминкути -це «дергнуть» дівчинку за коси, когось за руку. Обсмикнути - потягти донизу, те, що задерлося ( спідницю), поправити.
Багиня• 29 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Прочитайте все, що є на фото.
Читаю...ще менше розумію...так що то за дія обсмикувати поясніть якщо ви зрозуміли
Бо я розумію тільки що таке смикнути
КарамбОлька• 29 ноября 2024
Ответ дляБагиня
Бо я розумію тільки що таке смикнути
Вище написала
КарамбОлька• 29 ноября 2024
Ответ дляБагиня
Бо я розумію тільки що таке смикнути
Ви одягли завузьку спідницю. Ідете, вона повзе вгору, задирається. І ви руками весь час її обсмикуєте, тягнете вниз, поправляєте.
Багиня• 29 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Обсмикнути=поправити якщо на сучасну перекласти
Ну і обсмикнути мертвий термін тому автору для перекладу/спілкування він явно не підходить
КарамбОлька• 29 ноября 2024
Ответ дляБагиня
Ні, це слово вживається, воно не застаріле. Поправити теж можна сказати. Але поправити можна зачіску, комір, шапку. А до спідниці , що повзе вгору, або до кофтинки, що задерлася і оголила спину, краще - обсмикнути.
Багиня• 29 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
За 40 років вперше чую...навіть від бабусь в дитинстві в селі невживали то слово
Тому ту буде ’’поправити кофтинку/кофту’’
завжди кажуть поправ спідниць бо задерлася...а не обсмикни
КарамбОлька• 29 ноября 2024
Ответ дляБагиня
А моя мама завжди так казала, і вона не древня)
КарамбОлька• 29 ноября 2024
Ответ дляБагиня
Поправити більш широке поняття. Його можна тут вжити, звичайно. Але дослівний переклад цієї дії з кофтиною - саме обсмикнути («одерни » ( рос). потягни вниз)