Пэрисхилтонша• 29 ноября 2024
Посуд столовий. Цікавить думка.
Потрібен в нову квартиру посуд столовий. Чисто для себе, іноді хтось і завітає. Вибрала, вирішила завтра купувати. По звичці 18 шт( 3 види по 6 шт). І спіймала на думці, що практично не користуюсь десертними. Може їх і не брати? Користуєтесь чи просто для набору купуєте?
Пэрисхилтонша
• 29 ноября 2024
Ответ дляСкляна миша
Користуюсь тому що в наборі було. Але без них легко обійшлася б
У мене в старому наборі також були, і зараз без діла стоять. А тепер окремо буду брати, тому не знаю як визначитися.
Пэрисхилтонша
• 29 ноября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Часто користуюся. А ось глибокими рідко
А перші страви? ( я, правда, не дуже їх люблю, але таке як окрошка, солянка) треба ж кудись насипати:)
Пэрисхилтонша
• 29 ноября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Я редко пользуюсь
І я. Вони наз десертні, хіба купувати для десертів.
Сама купляю квіти• 29 ноября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Перші їмо дуже рідко + лише й чоловік, тож дві тарілки мені вистачає, 6 непотрібні
Угги в горошек• 29 ноября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Пиріжкові. Я таку ще бачила назву :)
Пэрисхилтонша
• 29 ноября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Та саме для мене і чоловіка також 2 вистачило б, а так іноді подруги на окрошку, то треба штук 5-6
Бабо-лебідка• 30 ноября 2024
В мене для перших страв взагалі одна бо крім чоловіка перші страви ніхто не їсть. В мене самі ходові це для пасти та салату .
Постоянно пользуюсь, у меня их больше, чем остальных. Столовые и суповые тарелки идут на основное блюдо, а десертные - хлеб положить, овощи нарезанные, горячий бутерброд в микре прокрутить. Если пива решили вечером попить, то тоже на десертные выкладываются всякие закуски и орешки.
Сладко-соленая• 30 ноября 2024
Та нехай будуть. Колись гості зайдуть - то знадобиться тарілочка щось покласти. Посуду потрібно багато.