ОноВамнадо• 30 ноября 2024
Віддалена Робота.
Вітаю!) Наразі в пошуках віддаленої роботи. Розгляну будь-який графік і калькість робочих годин.
Наталія, 35 років.
Мови: українська, російська (іншими іноземними мовами, нажаль, не володію)
Вільно володію ПК, офісними програмами. Легко навчаюсь роботі з новими.
Останні 10 років працювала сама на себе, в сфері продажів і виробництва, але в звязку з війною діяльність майже припинила.
Будь ласка відправте пропозицію на w.neteli.w@gmail.com або напишіть тут, як мені з Вами зв´язатися. Дякую!)
Наталія, 35 років.
ОноВамнадо
• 30 ноября 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Наталя, у такий час ще й у вихідний, НR відпочивають
Нічого, я їх дочекаюсь)))
Луноходик_Ик• 30 ноября 2024
В мене ще й англійська з іспанською і то не працюю. І деяки архітектурні програми і т.д...
ОноВамнадо
• 30 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Чому не працюєте?)
ОноВамнадо
• 30 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Нема нічого віддалено
Невже зовсім ніяких пропозицій не поступає?
Луноходик_Ик• 30 ноября 2024
Ответ дляОноВамнадо
Зовсім
БеллаДонна• 30 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ви ідеальна кандидатура в службу підтримки в банк, сапорт 1 лінії. Якщо не в Україні з таким набором мов роботу знайдете без проблем
Луноходик_Ик• 30 ноября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Ні, ніде знайти не можу
БеллаДонна• 30 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ні, ніде знайти не можу
Ви територіально в Україні знаходитесь?
Отчебучкина• 30 ноября 2024
Останні тенденції-скорочувати всіх ’удаленщиков’.Або залучати до офісів.
В нас дали час 3 місяці.Хтось повернувся,хтось звільнився.
Луноходик_Ик• 30 ноября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Ви територіально в Україні знаходитесь?
Ні, в США
Не гоню• 30 ноября 2024
Я бухгалтер. Прекрасно працюю віддалено. Але як буде, якщо нову роботу шукати - не знаю
ОноВамнадо
• 30 ноября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Ні освіти, ні досвіду ніякого, що вам пропонувати
А хто це Вам сказав, що в мене освіти немає?)) Я маю вищу освіту за двума фахами. А про досвід мій, це ми вже з майбутнім роботодавцем поспілкуємся, а не з Вами, вибачайте
Мию вікна у мороз• 30 ноября 2024
Ответ дляОноВамнадо
Удалено администрацией...
ОноВамнадо
• 30 ноября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Удалено администрацией...
Не писала б, оскільки, як колишній керівник, дуже добре знаю, що диплом, ні в якому разі, не каже про те, яка на справді людина у роботі і якими навичками володіє)
А майбутньому роботодавцю я без проблем надам копії своїх дипломів.
А у Вас, я так розумію, диплом зі спеціалізації ’Тролінг’.
Більше діалог з Вами вести не бажаю. Вибачайте, але це час витрачений марно.
Мию вікна у мороз• 30 ноября 2024
Ответ дляОноВамнадо
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Вірю
Мир Мир Мир!• 30 ноября 2024
Ответ дляОноВамнадо
Удалено администрацией...
очки_ннадо• 01 декабря 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Удалено администрацией...
Так а вас ніхто і не запрошував наче